مدل موی محرماکنون چند روزی است که عکس هایی در شبکه های اجتماعي دست به دست ميشود که پسرانی را نشان ميدهد که موهای شان را تراشیده و روی آن« یاحسین» و« یا ابوالفضل» طراحی نموده اند و دخترانی که با آرایش و لباس‌های ویژه ماه محرم به تماشای هیأت های سوگواری در خیابان ها آمده اند.

محرم از راه رسید و یک بار ديگر هیأت ها و گروه های سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) حال و هوای این روزهای خیابان های شهرهای کشور را عوض کرده اند . این بار هم مردم سراسر کشور در ١٠ روز نخست ماه محرم رنگ سیاه پوشیده و به استقبال سوگواری براي امام حسین( ع) و یارانش در رویداد عاشورا رفته اند.

 

این بار اما دهه نخست ماه محرم و برنامه هاي سوگواری اش با تغييرات مختلفی از راه رسیده است؛ تغييرات در ظاهر برخی از زنان و مردانی که حضورشان با ظاهری متفاوت در هیأت های سوگواری و در ساعت های قبل از نیمه شب در خیابان هایبحث انگیز شده است.

 

ماجرا بیش تر به پسران و دخترانی برمیگردد که با مدل پوشش و آرایش صورت و سرشان خيلي ها را متعجب نموده اند . اکنون چند روزی است که عکس هایی در شبکه های اجتماعي دست به دست ميشود که پسرانی را نشان ميدهد که موهای شان را تراشیده و روی آن« یاحسین» و« یا ابوالفضل» طراحی نموده اند و دخترانی که با آرایش و لباس‌های ویژه ماه محرم به تماشای هیأت های سوگواری در خیابان ها آمده اند.

 

قسمتی از صحبت های یک ارایشگر مردانه

اکنون چند ساله که مدل های عجیب و غریب در اومده و از چند روز مونده به محرم سرو کله جوون ها پیدا میشه. اون قدر مشتري زیاده که وقت سر خاروندن هم ندارم. ولی در مورد مدل موهایی که به نام مدل تاسوعایی و عاشورایی دراومده باید بگم، این مدلا ساختگی هستن و این اسم ها رو همین جوون ها درآوردن و ما به هیچ وجه چنين مدل هایی نداریم. میان دور سرشون رو خالی میکنن و موهاشون رو به شکل خامه ا ی بالا ميزنند . یک سری ها هم از ما میخوان نام حضرت عباس رو دور سرشون با تیغ و ماشین طراحی کنیم که اسمش رو گذاشتن مدل تاسوعایی. اون یکی مدل هم که به مدل عاشورایی معروف شده، نام امام حسین دور سرشون نوشته میشه. هر سال هم مدل ها اندکی تغيير میکنه ولی تفکر همون تفکره».

 

آرایش مو و صورت به سبک محرم,مدل موی محرم,آرایش و مدل موی عجیب مخصوص محرم

مدل مو به سبک محرم

 

آرایش مو و صورت به سبک محرم,مدل موی محرم,آرایش و مدل موی عجیب مخصوص محرم

مدل موی عاشورایی

 

آرایش مو و صورت به سبک محرم,مدل موی محرم,آرایش و مدل موی عجیب مخصوص محرم

مدل موی محرم

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------