پرسش و پاسخ های رایج در رابطه با کاشت مو و ابروکاشت مو,پیوند مو,کاشت طبیعی مو

کاشت مو 

 

پرسش و پاسخ های رایج در رابطه با کاشت مو و ابرو

قبل از پشت سر گذاشتن یک فعالیت زیبایی نظیر کاشت مو یا کاشت ابرو، باید اطلاعات لازم را در این خصوص به دست بیاورید. زمانی که شما این فرآیند ها را با آگاهی کامل سپری می کنید، شانس بیشتری برای رسیدن به موفقیت در آن ها خواهید داشت. 

 

چرا که افزایش دانسته ها در خصوص این فرآیند ها، منجر به یک انتخاب درست در زمینه یافتن کلینیک و پزشک می شوند. افراد پیش از تجربه کاشت طبیعی مو و پیوند ابرو، همواره سوال های متعددی در خصوص این فرآیند ها دارند. سوال هایی که پاسخ دادن به آن ها، بخش مهمی از ابهامات افراد متقاضی را برای همیشه برطرف می کند.

 

فرآیند هایی مثل کاشت ابرو و مو، از حساسیت قابل توجهی برخوردار هستند. اگر در زمان انتخاب این فرآیند ها دقت کافی را به خرج ندهید و اگر این فعالیت های حساس را در شرایط نامطلوب و کنترل نشده پشت سر بگذارید، هرگز نمی توانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. سپری کردن این فرآیند ها در وضعیت غیراستاندارد، حتی ممکن است سلامتی شما را نیز با تهدید های بزرگی روبرو کند.

 

در کلینیک تخصصی هلیا، همه تردید های شما در خصوص کاشت ابرو و مو، به دقت پاسخ داده می شوند. شما در جلسه های ویزیت و مشاوره، پاسخ سوال های خود را دریافت می کنید و سرانجام این فعالیت ها را در شرایطی کاملا استاندارد پشت سر می گذارید. کلینیک هلیا با استفاده از پزشک متخصص و همچنین فراهم کردن بهترین امکانات، خواسته ها و انتظارات شما از کاشت طبیعی مو و ابرو را به خوبی محقق خواهد کرد.

 

کاشت مو,پیوند مو,کاشت طبیعی مو

کاشت ابرو

 

کاشت مو و ابرو، چطور انجام می شود؟

کاشت مو و ابرو کلینیک هلیا، با یک فرمول مشخص صورت می گیرد. در این فرمول کلی، گرافت ها از نقطه ای در سر یا بدن شما برداشت شده و در ناحیه ریزش مو یا ابرو، کاشته می شوند. پس از مدتی، شما شاهد رشد تار های موی جدید در ظاهر خود خواهید بود. البته برای ارائه این فرمول، روش ها و متد های زیادی وجود دارد.

 

کلینیک بین‌المللی هلیا با استفاده از پزشک متخصص و مجرب و همچنین بهره بردن از کادر پزشکی متعهد و بهترین تجهیزات، شرایطی را فراهم می آورد که شما بدون هیچ نوع نگرانی، کاشت مو و کاشت ابرو را برای خود در نظر بگیرید. به طور کلی در فعالیت های زیبایی، چیزی به عنوان تضمین قطعی وجود ندارد اما در این کلینیک، به شما تضمین داده خواهد شد که فعالیت های زیبایی مختلف با بالاترین کیفیت و در سطح استاندارد های جهانی برای شما صورت خواهد گرفت.

 

کاندیداهای کاشت مو و ابرو، چه کسانی هستند؟

آن هایی که دچار ریزش مو و یا ابرو شده اند و به مرحله ای رسیده اند که می دانند این ریزش دیگر به شکل تصاعدی ادامه نخواهد داشت، به شرط اینکه از سلامتی برخوردار باشند، با بیماری های مزمن و شدید دست و پنجه نرم نکنند، مصرف کننده همیشگی سیگار نباشند و همچنین در دوران بارداری قرار نداشته باشند، کاندیدای مناسبی برای کاشت طبیعی مو و ابرو به شمار می رود.

 

در کلینیک تخصصی هلیا با انجام آزمایش های دقیق و بررسی های لازم، مشخص خواهد شد که شما در چه زمانی قادر به سپری کردن کاشت مو و ابرو خواهید بود.

 

آیا کاشت مو در زنان، امکان پذیر است؟

بر خلاف آن چه بعضی از افراد تصور می کنند، کاشت مو تنها یک فعالیت مردانه نیست. بلکه کاشت مو در زنان هم امکانپذیر بوده و خانم ها نیز می توانند کاشت طبیعی مو را پشت سر بگذارند و مزایای قابل توجه این فرآیند را تجربه کنند.

 

زنانی که به دلیل بیماری آلوپسی غیر هورمونی مو های خود را از دست داده اند، زنانی که یک فعالیت زیبایی را پشت سر گذاشته اند و نگران ریزش مو در نواحی ایجاد برش هستند، زنانی که الگوی ریزش مو در آن ها شبیه مردان است، زنانی که در نتیجه تروما، زخم یا سوختگی دچار ریزش مو شده اند یا تصادف های مختلف مو های آن را تحت تاثیر قرار داده، می توانند کاشت مو را برای خود در نظر بگیرند و این کار را در کلینیک هلیا، در سطح بسیار بالایی پشت سر بگذارند.

 

بهترین متد کاشت مو و ابرو چیست؟

برای کاشت مو و کاشت ابرو، متد های بسیار متفاوتی وجود دارد. انتخاب بهترین متد اما به عوامل مختلفی بستگی دارد. در درجه اول، این شرایط ظاهری خود فرد متقاضی است که مناسب ترین متد را تعیین می کند. چرا که پزشک باید روش ایده آل را بر اساس وضعیت خاص هر فرد در نظر بگیرد.

 

در گذشته  روش های کاشت مو و ابرو، معمولا دستی بودند اما امروزه روش های متفاوتی کاشت مو به روش sut با دقت بسیار بالا و سازوکار اتوماتیک برای این فعالیت در نظر گرفته می شود. در این متد با استفاده از تجهیزات مدرن، دخالت دست در کاشت طبیعی مو به حداقل خواهد رسید.

 

کلینیک هلیا با بهره بردن از بهترین و به روز ترین ابزار برای کاشت مو، قادر است مدرن ترین روش های کاشت مو در دنیا برای این فعالیت را به شما ارائه کند. مشابه این روش ها معمولا یا در ایران دیده نمی شود و یا در صورت ارائه، بسیار ضعیف است اما در کلینیک هلیا، این متد ها نتایج فوق العاده ای برای شما به همراه خواهند داشت.

 

کاشت مو و ابرو چه عوارضی دارد؟

اگر از روش های مدرن برای این فعالیت ها استفاده کنید، عوارض جانبی آن ها به حداقل خواهد رسید. به طور کلی این فرآیند ها عارضه جانبی چندانی ندارند. البته به شرطی که در یک فضای مطلوب و استاندارد انجام شوند.

 

تورم، کبودی و التهاب پوستی، آثار جانبی رایج در کاشت طبیعی مو به شمار می روند. این عارضه های جانبی تنها چند روز ماندگاری دارند و پس از آن، خیلی زود در ظاهر شما از بین می روند.

 

آیا کاشت مو و ابرو دردناک است؟

پیوند مو و ابرو را نمی توان در فهرست فعالیت های دردناک زیبایی قرار داد. با استفاده از بی حسی موضعی، احتمال تجربه درد در این فعالیت به حداقل می رسد. همچنین با استفاده از متد های جدید، دیگر نیازی به ایجاد یک برش عمیق در پوست سر شما نخواهد بود.

 

در کلینیک بین المللی هلیا، شما پیوند ابرو و مو را بدون درد و هر نوع احساس نامطلوب دیگری پشت سر می گذارید.

 

چگونه یک پزشک معتبر برای کاشت مو و ابرو پیدا کنیم؟

پیش از انتخاب یک پزشک برای کاشت طبیعی مو و ابرو، باید سوابق او را به دقت بررسی کنید. داشتن مدرک تخصصی و همچنین تجربه، عوامل بسیار مهمی برای انتخاب این پزشک به شمار می روند.

 

در کلینیک پوست و مو هلیا، کاشت طبیعی مو و ابرو توسط دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد. این چهره معتبر در زمینه فعالیت های زیبایی، سال ها سابقه درخشان در زمینه کاشت طبیعی مو و ابرو داشته و همچنین به تدریس در این زمینه نیز مشغول است.

 

کاشت مو و ابرو چقدر هزینه دارد؟

میزان دقیق هزینه های این فعالیت ها، به میزان گرافت های مورد نیاز شما بستگی خواهد داشت. این فرآیند ها ارزان قیمت نیستند اما زمانی که یک پزشک معتبر و یک کلینیک مجهز را برای خود در نظر می گیرید، مطمئن می شوید که هزینه شما به درستی انجام شده و موجب رقم خوردن یک تغییر مطلوب در ظاهر شما خواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------