انواع پودر کاشت ناخن/ پودرهای پوشاننده و پودرهای غیر پوشانندهکاشت ناخن با پودر اکریلیک, بهترین مارک پودر کاشت ناخن, پودر اکریلیک ناخن

کاشت ناخن با پودر

 

پودر کاشت ناخن چیست و انواع آن کدام است؟ 

انواع پودر کاشت ناخن به صورت شفاف و مات و اکلیلی در رنگهای متنوع موجود هستند که با توجه به نوع طراحی ناخن و سلیقه شخصیتان میتوانید آن ها را انتخاب کنید. 

پودر کاشت ناخن ، پودری است که هنگام ترکیب با مونومر مخصوص خود به نام لیکویید حالت خمیری شکل پیدا کرده و برای مواد گذاری کاشت ناخن استفاده می شود. 

معمولا کاشت های پودری دوام بیشتری از ژلیش ناخن دارند و یک ماه یا بیشتر دوام می آورند و برای خشک کردنشان نیازی به دستگاه UV ندارید. 

 

در مناطقی که آب و هوای خشکی دارند معمولا کاشت پودری بهتر جواب می دهد و مانند کاشت ژلی به مرور زمان ترک نمی خورد. 

هنگامی از کاشت پودری استفاده می کنید حتما موقع ظرف شستن باید دستکش داشته باشید تا مایع ظرفشویی و پودرهای شوینده کاشت ناخن را تخریب نکنند.

در این مقاله بیتوته شما را با انواع پودر کاشت ناخن آشنا میکنیم. 

 

پودر اکریلیک ناخن, پودر غیر پوشاننده ناخن, فرنچ پینک ناخن

پودر کاشت ناخن پوشاننده و غیر پوشاننده

 

انواع پودر کاشت ناخن

انواع پودر کاشت به دو دسته پودرهای پوشاننده و پودرهای غیر پوشاننده تقسیم می شوند. 

 

انواع پودر غیر پوشاننده ناخن

پودرهای غیر پوشاننده ناخن بعد از ترکیب با لیکویید، خشک شدن و سوهان کشی حالت شفاف دارند و تمام جزئیات زیر آن ها به خوبی نشان داده می شود. در ادامه انواع پودرهای غیر پوشاننده یا شفاف و کاربرد آن ها را به شما توضیح می دهیم. 

 

پودر کاشت ناخن, کاشت ناخن, مواد کاشت ناخن

کاشت ناخن با انواع پودر 

 

پودر کلییر 

پودر کلییر در حالت خشک سفید رنگ است ولی بعد از ترکیب با لیکویید و مواد گذاری روی ناخن و سوهان کشی کاملا شیشه ای می شود و جزئیات زیر مواد قابل رویت است. پودر کلییر یکی از پرکاربردترین پودرهای مورد استفاده در کاشت ناخن است. پودر کلییر معمولا در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 

- کاور طبیعی ناخن : در مواردی که فرد میخواهد ناخن هایش طبیعی به نظر برسند و مواد کاشت در اولین نگاه قابل تشخیص نباشند. استفاه از پودر کلیر جزئیات ناخن طبیعی را نشان میدهد و تشخیص مواد کاشت در نگاه اول غیر ممکن است. 

 

مواد کاشت ناخن, انواع پودر کاشت ناخن, پودر کاشت ناخن چیست

کاشت ناخن با پودر کلییر

 

- کاشت زیر موادی : در کاشت زیر موادی از دیزاین های مختلف زیر مواد کاشت ناخن استفاده می شود سپس مواد کاشت روی دیزاین ها قرار می گیرد و ضمن ماندگاری تزئینات ناخن ، کاشت ناخن درخشندگی و شفافیت مناسبی دارد. 

 

- کاشت ناخن استند گلس و فول گلس: ظاهر گلس ناخن فقط با استفاده از پودر کاشت کلییر امکان پذیر است. 

 

 بهترین مارک پودر کاشت ناخن, پودر اکریلیک ناخن, پودر غیر پوشاننده ناخن

پودر غیر پوشاننده کاشت ناخن

 

- کاشت ناخن بیبی بومر و آمبره : در کاشت ناخن بیبی بومبر و آمبره و سوهان کشی آنها ، حالت فید شدن مواد اهمیت زیادی دارد بنابراین بعد از مواد گذاری و قبل از سوهان کشی ، با استفاده از یک لایه مواد کلییر ، دیزاین فید را پوشش می دهند و سپس سوهان کشی می کنند. شیشه ای بودن مواد کلییر علاوه بر این که مانع از به هم ریختن دیزاین آمبره در مرحله سوهان کشی می شود ، به خوبی فید شدن طرح ناخن ها را نشان میدهد. 

 

- کاشت گریم: در تمام کاشت های گریم میتوانند از یک لایه مواد کلییر برای پوشش دیزاین ها در مرحله سوهان کشی استفاده کرد. 

 

پودر اکریلیک ناخن, پودر غیر پوشاننده ناخن, فرنچ پینک ناخن

پودر فرنچ پینگ کاشت ناخن

 

پودر صورتی طبیعی یا فرنچ پینک

پودر فرنچ پینک در حالت خشک رنگ صورتی ملایم دارد و بعد از ترکیب با لیکویید، مواد گذاری و سوهان کشی حالت شفاف و شیشه ای صورتی رنگ می گیرد. بعد از کاشت با پودر صورتی طبیعی ، جزئیات ناخن از زیر مواد قابل مشاهده است. پودر فرنچ پینک را در موارد زیر استفاده می کنند : 

 

- کاور طبیعی ناخن : پودر صورتی طبیعی بعد ازکاشت و سوهان کشی رنگ نزدیکی به ناخن دارد و حالتی زیبا و طبیعی ایجاد میکند و بین کاورهای طبیعی ناخن بسیار پر طرفدار است. 

 

- کاشت فرنچ ثابت : افرادی که برای فرنچ ناخن به بیس شفاف علاقه دارند، پودر صورتی طبیعی را به جای پودر هلویی در کاشت فرنچ ثابت استفاده می کنند.

 

بهترین مارک پودر کاشت ناخن, پودر اکریلیک ناخن, پودر غیر پوشاننده ناخن

کاشت ناخن با پودر

 

انواع پودر پوشاننده کاشت ناخن

انواع پودرهای پوشاننده کاشت ناخن بعد از خشک شدن و سوهان کشی حالتی غیر شفاف دارند و به صورت کامل ناخن را کاور میکنند. از این پودر بیشتر برای کاور ناخن و کاشت گریم استفاده می شود. پرکاربردترین پودرهای پوشاننده کاشت ناخن و کاربرد آن ها عبارتند از : 

 

پودر هلویی

پودر هلویی کاشت ناخن در طیف های رنگی تیره تا روشن  و شاسن دارموجود هستند. این پودرها بعد از مواد گذاری و سوهان کشی به صورت کامل ناخن را کاور میکنند به طوری که جزئیات ناخن زیر آنها قابل رویت نیست. از پودر هلویی برای موارد زیر استفاده می شود :

 

بهترین مارک پودر کاشت ناخن, پودر اکریلیک ناخن, پودر غیر پوشاننده ناخن

کاور و کاشت ناخن با پودر 

 

- کاور و کاشت ناخن هلویی : اگر تمایلی به دیده شدن صدف ناخن بعد از کاشت نداشته باشید میتوانید از پودر هلویی استفاده کنید. رنگ زیبای هلویی این پودر باعث می شود در اغلب موارد نیازی به لاک زدن نداشته باشد و یا یک لایه تاپ شاین، ظاهر ناخنتان شیک و زیبا شود. 

 

مواد کاشت ناخن, انواع پودر کاشت ناخن, پودر کاشت ناخن چیست

پودر کاشت ناخن

 

- کاشت فرنچ ثابت: استفاده از پودر هلویی برای کاشت فرنچ ثابت طرفداران زیادی دارد و درکنار دیگر رنگها جلوه زیبایی پیدا میکند. در مواردی که نیاز باشد ناخن کاور شود یا رنگ های با پیگمنت بالاتر برای زمینه فرنچ بخواهید از پودر هلویی استفاده می شود. 

 

- کاشت بیبی بومر : در کاشت بیبی بومر برای ایجاد حالت فید نیاز به پودر پوشاننده داریم و  پودر هلویی در این روش کاربرد زیادی دارد.

 

- کاشت گریم : در اغلب کاشت های گریم از پودر هلویی استفاده می شود به خصوص برای کاشت استند و میندال . 

 

فرنچ پینک ناخن, پودر کاشت ناخن, کاشت ناخن

پودر کاشت ناخن در رنگ های مختلف

 

پودر صورتی 

پودر کاشت ناخن صورتی در طیف رنگ های مختلف و شاین دار عرضه می شود که تفاوت آن با پودر صورتی طبیعی در پوشانندگی آن است. متناسب با سلیقه و رنگ پوست شما در تمام مواردی که در بالا اشاره شد میتوانید به جای پودر هلویی از پودر صورتی استفاده کنید. 

 

پودر کاشت ناخن, کاشت ناخن, مواد کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودر کرم یا نود

 

پودر کرم یا نود

پودر کرم یا نود که رنگی خنثی محسوب می شود یکی از رنگهای پر طرفدار کاشت ناخن است که در طیف وسیعی از روشن تا تیره عرضه می شود که بنا به سلیقه مشتری و تم رنگ پوست او جایگزین پودر هلویی و صورتی می شود. از پودر کرم معمولا برای افرادی که پوست تیره دارند استفاده می شود. 

 

پودر غیر پوشاننده ناخن, فرنچ پینک ناخن, پودر کاشت ناخن

انواع پودر رنگی برای کاشت ناخن

 

پودر سفید

پودر سفید هم برای کاشت ناخن طرفداران زیادی دارد که خاصیت پوشانندگی آن بالا است. از پودر سفید کاشت ناخن معمولا برای موارد زیر استفاده می شود: 

- کاشت فرنچ ثابت : پر طرفدار ترین حالت کاشت فرنچ ثابت ترکیب رنگ هلویی و سفید است. 

- کاشت بیبی بومر : ترکیب پودر سفید و هلویی برای کاشت بیبی بومر ظاهر شیک و زیبایی ایجاد میکند و بسیار پرطرفدار است. 

- گل برجسته : برای ایجاد گل های برجسته روی ناخن از پودر سفید استفاده زیادی می شود. 

- کاشت گریم : پودر  سفید هم مانند دیگر پودرهای پوشاننده در کاشت گریم مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال از پودر سفید و پودر کلییر میتوان در کاشت سه بعدی استفاده کرد. 

 

فرنچ پینک ناخن, پودر کاشت ناخن, کاشت ناخن

کاشت ناخن با پودرهای رنگی

 

پودرهای رنگی

پودر کاشت ناخن در رنگ های مختلف تولید می شود که نسبت به رنگ های پرکاربردی که بالاتر اشاره شد قیمت های بیشتری دارند. از این پورهای رنگی برای طراحی های زیبا و دیزاین ناخن استفاده می شود تا بعد از کاشت دیگر نیازی به لاک زدن یا دیزاین ناخن نداشته باشید. 

 

پودر اکلیلی

پودرهای اکلیلی را میتوانید با تمام پودرهای کاشت ناخن مخلوط کنید و ظاهری شاین دار ، زیبا و درخشان به کاشت ناخن بدهید. برای ساخت این پودرها میتوانید از ترکیب شیمر با پودر کاشت ناخن استفاده کنید.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------