مدلینگ کودکان: آیا کودک شما می تواند یک مدل باشد و چگونه؟مدلینگ کودکان, آشنایی با مدلینگ کودکان, نحوه ی مدلینگ شدن کودکان

آیا کودک شما می تواند یک مدل باشد و چگونه؟

 

نکاتی برای مدلینگ کودکان

مدل کودک به کودکی اطلاق می شود که برای نمایش، تبلیغ و تبلیغ محصولات تجاری یا به عنوان موضوع آثار هنری مانند عکاسی، نقاشی و مجسمه سازی به کار گرفته می شود.

مدلینگ کودکان: آیا کودک شما می تواند یک مدل باشد و چگونه ؟

اگر به حرفه مدلینگ بچه ها علاقه دارید، اطلاعاتی در مورد این رشته جمع آوری کنید تا مشخص کنید آیا این رشته برای فرزند شما مناسب است یا خیر.

 

اگر فرزندتان در مقابل دوربین اعتماد به نفس دارد و فکر می کنید که می تواند برای شروع حرفه مدلینگ و بازیگری کارهایی را انجام دهد، ایده خوبی است که زودتر شروع کنید. با این حال، ممکن است در مورد سفر و اینکه چه چیزی برای تبدیل شدن فرزندتان به یک الگوی عالی وجود دارد سردرگم شوید.

 

این مقاله  بیتوته را بخوانید تا به سؤالات خود در مورد شغل مدلینگ کودکان پاسخ دهید، از جمله اینکه چگونه فرزند خود را برای تکالیف مدلینگ آماده کنید، شانس پیدا کردن شغل، و انتظارات پس از ثبت نام در آژانس.

 

مدلینگ شدن کودکان, راهنمایی برای مدلینگ شدن کودکان, آیا فرزند شما می تواند یک مدل باشد, چگونه فرزند شما می تواند مدل باشد

مدلینگ شدن فرزند شما

 

آیا فرزند شما می تواند یک مدل باشد ؟

فقط در صورتی می توانید فرزندتان را به مدلینگ سوق دهید که او آن را دوست داشته باشد و با آن راحت باشد. از خود بپرسید که آیا الگو بودن آرزوی فرزندتان است یا خیر؟

 

• برای فرزند شما اشکالی ندارد که مدلینگ انجام دهد تا زمانی که از آن لذت می برد و سرگرم می شود. اما اگر آنها ناراحت هستند، آن را ترک کنید.

 

• به یاد داشته باشید که مدلینگ برای کودکان یک کار پولساز نیست و نباید منبع درآمدی برای شما یا خانواده تان باشد.

 

• به عنوان یک والدین، درک کنید که مدلینگ فقط به زرق و برق و چهره زیبا نیست. برای اجرای اولین کنسرت و سپس تداوم در آن کار، صبر بسیاری لازم است. بنابراین، تجزیه و تحلیل کنید که آیا فرزند شما مایل است این بار اضافی را همراه با تحصیلات خود تحمل کند یا خیر.

 

• مهمترین چیز این است که شما نباید در مورد نیازها و حقوق فرزندتان مانند تحصیل، زمان بازی و استراحت او، با او برخورد کنید.

 

بیایید فرض کنیم که شما و فرزندتان همه ی موارد بالا را مثبت ارزیابی کردید و اوکی بودید، آیا این کافی است؟ نه، زیرا باید راحتی و در دسترس بودن خود را نیز در نظر بگیرید.

 

آیا برای شغل مدلینگ فرزندتان آماده هستید؟

قبل از تصمیم گیری به این نکات توجه کنید:

 

– شما باید استرس و حجم کاری زیادی را متحمل شوید که علاوه بر حجم کاری شغلی شما خواهد بود.

 

– گاهی اوقات لازم است یک روز کامل خود را آزاد نگه دارید تا آنها را برای تست امتحان بگیرید، منتظر بمانید تا نوبت شما برسد و سپس به خانه برگردید.

 

– اگر فرزند شما انتخاب شود، به معنای وقفه های بیشتری از کار شماست. شما باید هر زمان که با شما تماس گرفتند در دسترس باشید و نه فقط در تعطیلات آخر هفته یا عصرها.

 

– شما باید ببینید که آیا برنامه کاری شما به اندازه کافی انعطاف پذیر است که بتوانید تمام این خواسته ها را برآورده کنید.

 

اگر همه اینها را برنامه ریزی کرده اید و فرزندتان هم علاقه مند است، می توانید قدمی به سمت مدلینگ بردارید. اولین قدم شناخت ویژگی های یک مدل کودک است.

 

آشنایی با مدلینگ کودکان, نحوه ی مدلینگ شدن کودکان, مدلینگ شدن کودکان

نکاتی برای مدلینگ شدن کودکتان

 

چه چیزی یک کودک خوب را مدل می کند؟

لازم نیست کودکان برای مدل شدن کامل باشند. اما در اینجا برخی از الزامات معمول وجود دارد:

 

• آژانس ها به دنبال کودکانی با ویژگی های خوب مانند پوست سالم، چشمان درشت و روشن، موهای براق و چهره ای خندان هستند.

• بچه های معمولی خوش قیافه تقاضای زیادی دارند. کودکان بسته به نوع پوشش یا تبلیغات انتخاب می شوند.

 

• ظاهر «متفاوت» یا غیرمعمول ممکن است فرزند شما را منحصر به فرد کند. به عنوان مثال، پسران جوانی که موهای بلند دارند یا یک کودک آسیایی با چشمان سبز یا هر ویژگی غیرمتعارف دیگری می تواند برتری بیشتری نسبت به دیگران داشته باشد.

 

• شخصیت کلی کودک نیز مهم است. یک بچه نترس، شاد و خندان به بچه ای ترجیح داده می شود که همیشه به والدینش نیاز دارد.

• کودک باید در تعامل با غریبه ها دوستانه، صمیمی و راحت باشد، زیرا آنها باید با عکاسان و دعواهای کودک ارتباط داشته باشند. آنها باید با انبوهی از بچه های دیگر خوب باشند.

 

• مدلینگ باید در گرفتن توصیه ها و دستورالعمل های افراد جدید در طول عکسبرداری خیلی خوب عمل کند. یک کودک خجالتی نمی تواند از همه توجه و هیجانات ناشی از مدلینگ لذت ببرد، در حالی که یک کودک بی خیال و بی انگیزه دوست ندارد به حرف های دیگران گوش دهد.

 

مدلینگ کودک به اندازه حرفه مدلینگ بزرگسالان رقابتی است، اما دستیابی به کار غیرممکن نیست.

 

شانس اینکه فرزند شما شغل مدلینگ پیدا کند چقدر است ؟

از 100 مورد ارسالی، مدیران آژانس حدود هفت تا هشت کودک را ملاقات می کنند و حداکثر با سه نفر از آنها کار می کنند.

 

آژانس هایی که مدل های کودک را از تولد تا نوجوانی نمایندگی می کنند، چندین عکس و نامه از والدین کودک دریافت می کنند و از انبوه هر روز معمولاً دو تا سه کودک را ملاقات می کنند.

شانس فرزند شما برای انتخاب شدن در موارد زیر زیاد است:

 

– بچه با سایزهای لباس محبوب متناسب است.

– شما در مجاورت دفتر آژانس زندگی می کنید.

– شما پدر و مادری توانا هستید – سختگیر نیستید، می توانید روز خود را در مدت کوتاهی برنامه ریزی کنید و غیره.

– اگر شخصاً فردی را در این صنعت بشناسید، شانس شما می تواند زیاد باشد. آنها می توانند شما را راهنمایی کنند و شاید شما را با افراد مناسب مرتبط کنند. در نهایت این به پشتکار و آمادگی شما بستگی دارد.

 

نحوه ی مدلینگ شدن کودکان, مدلینگ شدن کودکان, راهنمایی برای مدلینگ شدن کودکان

مدلینگ کردن فرزند خود

 

چگونه فرزند خود را وارد مدلینگ کنیم ؟

روی چند عکس با کیفیت خوب از کوچولوی خود کلیک کنید. لازم نیست عکس ها به صورت حرفه ای گرفته شوند. برای شروع باید یک عکس از سر و دو عکس تمام بدن کافی است.

 

پس از تحقیق مناسب به آژانس های مدلینگ واقعی مراجعه کنید و عکس ها و جزئیات فرزندتان مانند سن، وزن و قد را به اشتراک بگذارید.

 

نمایه ها را با چندین آژانس به اشتراک بگذارید. سپس باید منتظر تماس های کستینگ باشید که به آن go-sees نیز می گویند.

اگر نمایه را دوست داشته باشند، با شما تماس خواهند گرفت و شما باید فرزندتان را برای تست زدن ببرید.

 

اگر فرزند شما در آزمون انتخاب شود. بعد از اینکه فرزند شما کارش را تمام کرد، آژانس 10 تا 20 درصد از دستمزد مدل را کاهش می دهد.

 

به یاد داشته باشید که آژانس های قانونی هرگز از قبل درخواست پول نمی کنند. مراقب چنین کلاهبرداری هایی باشید که از هیجان والدین سوء استفاده می کنند.

 

بین پیشاهنگ مدل و آژانس اشتباه نگیرید. یک پیشاهنگ برای کلیک کردن روی عکس های فرزند شما هزینه می گیرد که در نهایت آنها را برای آژانس ها ارسال می کند. شما می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید.

 

ممکن است فرزند شما از مدلینگ درآمد چندانی نداشته باشد زیرا عکس های مجله و کاتالوگ هزینه کمتری دارند. این نرخ در تلویزیون و سینما بیشتر است. گاهی اوقات، مجلات یا شرکت های بسیار معتبر هزینه کمتری می پردازند، اما نمایش خوبی را برای کودک شما فراهم می کنند.

 

برای شروع حرفه مدلینگ فرزندتان به شهر یا کشور جدیدی نقل مکان نکنید، زیرا هیچ آژانسی نمی تواند تعهدی برای او بدهد. از طرف دیگر، می توانید به ارسال عکس ها به مسابقات و مسابقات مدلینگ آنلاین ادامه دهید.

 

برای کارهای مدلینگ، کودکان اغلب نیاز به مرخصی از مدرسه دارند. هر زمان که فرزند شما یک روز از مدرسه مرخصی می گیرد، نامه اجازه را آماده نگه دارید زیرا اکثر آژانس ها آن را درخواست می کنند.

 

ممکن است فرزند شما بلافاصله پس از انتخاب شدن توسط آژانس، تکلیفی دریافت نکند. یک فرآیند برای آن وجود دارد.

 

مدلینگ کودکان,نحوه ی مدلینگ شدن کودکان,راهنمایی برای مدلینگ شدن کودکان

نکته هایی برای مدلینگ شدن کودکان

 

پس از ثبت نام در آژانس چه انتظاری داریم؟

این چیزی است که پس از ثبت نام اتفاق می افتد:

 

برای تست بازیگری بروید و ببینید: ممکن است فرزند شما قبل از انتخاب شدن برای اولین کار خود مجبور به شرکت در بسیاری از تماس های بازیگران شود. این تماشاها معمولاً خسته کننده هستند و گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید در صفی بایستید که بیش از 200 کودک منتظر نوبت خود هستند.

 

عکس های اضافی: ممکن است مجبور باشید بسته به نیاز مشتری، نمونه کارها را گسترش دهید.

 

فرآیند سریع: هنگامی که نوبت خود را به دست آورید، روند در چند دقیقه به پایان می رسد. اغلب از کودک شما خواسته می شود که لباس ها را امتحان کند.

 

دامنه کار: مدل های کودک بیشتر برای تبلیغات درون فروشگاهی، مجلات، کاتالوگ ها و بخشنامه های فروشگاه کار می کنند.

 

تعهد: فرصت های کاری فرزند شما تا حد زیادی به صبر و تعهد شما بستگی دارد. ممکن است مجبور شوید در یک روز در چندین بازدید حضوری شرکت کنید یا برای چندین هفته هیچ کدام از این ها نباشد.

 

مدلینگ کودکان ممکن است یک انتخاب شغلی جذاب باشد، اما باید قبل از قدم زدن در این مسیر به آن فکر کنید. مدلینگ را تنها در صورتی انتخاب کنید که فرزندتان از این فرآیند لذت می برد و جلوی دوربین راحت است. همچنین باید تجزیه و تحلیل کنید که فرزندتان چگونه تکالیف مدلینگ و آموزش، زمان بازی و سایر فعالیت هایش را مدیریت می کند.

 

اگر برای تلاش آماده هستید، می توانید برای حرفه مدلینگ در آژانس های تبلیغاتی درخواست دهید. مدیران آژانس اغلب جذب بچه های خوش قیافه یا افرادی با ویژگی های منحصر به فرد می شوند. به یاد داشته باشید که همه کودکان ممکن است تکالیف مدلینگ را دریافت نکنند. نباید شما را دلسرد کند. همچنین، فرزندان خود را تشویق کنید تا اشتیاق خود را شناسایی کنند و از آنها در کارشان حمایت کنید.

 

گردآوری : بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------