خودروی مفهومی بد چینی‌ها در نمایشگاه خودرویی دیترویتاحتمالا چینی‌ها به دلیل مخفی کردن برخی از جزئیات پروفایل جانبی، از نورپردازی‌های ویژه بهره برده‌اند.

خودروسازان چینی در سال‌های گذشته بارها در نمایشگاه دیترویت حضور یافته و "خودی" نشان داده‌اند و هر بار در خصوص نحوه ورود آنها به بازارصحبت های زیادی شنیده می‌شود.

به گزارش عصر ایران،  این مینی‌ون بزرگ و گرد از نمای انتهایی  بیش از حد چاق و بی‌قواره به نظر می‌ر‌سد و احتمالا چینی‌ها به دلیل  مخفی کردن برخی از جزئیات پروفایل جانبی، از نورپردازی‌های ویژه بهره برده‌اند.

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی مفهومی بد چینی‌ها در نمایشگاه خودرویی دیترویت


خودروساز چینی GAC Motors با مفهومی انترانز به نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۹ قدم گذاشته و ترکیبی از کراس‌اور-مینی‌ون آینده‌نگر است.

خودرو گزینه های زیادی برای نمایش دارد و از پنل‌های غلتان تاشو بهره می‌برد که می‌تواند به نیمکت موقتی تبدیل شود. این شاسی‌بلند همچنین درهای شیشه‌ای کشویی را به نمایش می‌گذارد که ورود و خروج را به آن ساده می‌کند.

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی مفهومی بد چینی‌ها در نمایشگاه خودرویی دیترویت


شباهت طراحی فضای داخلی به برخی شاخصه‌های هواپیماهای تجاری تصادفی نیست. زیرا طراحی خودروی الکتریکی  با مدیریت پانتوس فونتائوس انجام شده است که سابقه طراحی کابین هواپیما دارد و با فراری و لندرور نیز در این خصوص همکاری کرده است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی