استفاده بنتلی بنتایگا از پیشرانه دیزلی آئودی SQ7اخبارخودرو,خبرهای خودرو, آئودی

بنتلی بنتایگا مدت زیادی است که تنها با یک پیشرانه عرضه می‌شود.

به گزارش پدال، البته این خودروی لوکس عنوان قدرتمندترین شاسی‌بلند بازار با 600 اسب بخار نیرو را یدک می‌کشد؛ اما بنتلی کاملاً علاقه دارد تا گزینه‌های پیشنهادی پیشرانه‌ی این خودرو را گسترش دهد. طبق گفته‌های Autovisie این خودرو به زودی صاحب قلب تپنده‌ی دیزلی خواهد شد.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو, آئودی

 

پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری جدید آئودی SQ7 TDI که دارای دو توربو و کمپرسور الکتریکی است در سینه‌ی بنتایگا خواهد تپید. این پیشرانه در آئودی توانایی تولید 435 اسب بخار قدرت و 900 نیوتون متر گشتاور را دارد؛ اما بنتلی می‌تواند از این پیشرانه قدرت بیشتری را خارج کند. اگر این پیشرانه روی بنتایگا نصب شود آن را به نخستین بنتلی دیزلی بدل خواهد نمود.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو, آئودی

 

البته این پیشرانه‌ی دیزلی طبق گفته‌ها تنها گزینه‌ی انتخابی نخواهد بود. نسخه‌ی قدرتمندتر Speed می‌تواند با استفاده از همان پیشرانه‌ی 12 سیلندر 6 لیتری توئین توربو به سرعت و قدرت بالاتری دست یابد (نسخه‌ی کانتیننتال جی تی اسپید کنونی قدرت 626 اسب بخاری دارد). پیشرانه‌ی بنزینی 8 سیلندر کانتیننتال همچنین می‌تواند به عنوان جایگزینی کم‌هزینه‌تر و کم‌وزن‌تر ارائه شود. در پایان باید گفت که احتمال عرضه‌ی یک نسخه‌ی هیبرید نیز وجود دارد.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو, آئودی

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو, آئودی

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------