9 نرم افزار برتر ویرایش عکسبهترین نرم افزار ویرایش عکس

 

Adobe Photoshop یکی از ابزارهای ویرایش تصویر در بین حرفه ای ها است و جایگزین های زیادی برای علاقه مندان وجود دارد که به گزینه های ویرایش تصویر نیاز ندارند. ما 9 برنامه آنلاین رایگان معرفی می کنیم که به شما این امکان را می دهد که به سادگی یک فیلتر اضافه کنید تا تصاویر را ویرایش کنید.

 

نرم افزار Pixlr : 

Pixlr یک برنامه ویرایش آنلاین است که در مرورگر باز می شود. شما می توانید عکس را از رایانه خود اضافه کنید، با استفاده از یک URL آن را باز کنید. این برنامه بیشتر شبیه فتوشاپ است و دارای بسیاری از توابع و کلید های میانبر است.

 

نرم افزار Sumopaint : 

Sumopaint به صورت آنلاین در دسترس است و شما می توانید آن را به عنوان یک برنامه دانلود کنید. اگر چه این برنامه گزینه های زیادی در فتوشاپ ندارد، اما Sumoplant ابزارهای لازم برای ویرایش تصویر آسان را دارد و در نسخه حرفه ای موجود است.

 

نرم افزار PicMonkey :  

PicMonkey یک برنامه وب برای ویرایش سرگرم کننده با استفاده از فیلترهای مشابه Instagram است. این برنامه شامل گزینه های جالب مانند برداشتن چین و چروک ها، ریمل مژه و ابرو و همچنین برچسب هایی مانند سبیل و کلاه است. PicMonkey مانند بسیاری از دیگر ابزارهای آنلاین نسخه حرفه ای رایگان ارائه می دهد.

 

قویترین نرم افزار ویرایش عکس

 

نرم افزار Splashup : 

Splashup یک ویرایشگر عکس ساده برای مبتدیان است. شما می توانید تصاویر ویرایش شده را به طور مستقیم به فیس بوک،فلیکر، پیکاسا و Photobucket اضافه کنید یا آنها را از رایانه خود آپلود کنید. Splashup دارای ابزارهای پایه ای است و برای برش، لکه برداری یا اقدامات ویرایش مشابه با عملیات ساده مناسب است اما عملیاتی مانند تنظیم نور، اشباع و لرزش را ارائه نمی دهد.

 

نرم افزار Picfull : 

گزینه خاصی از Picfull ویرایش تصاویر تنها با یک کلیک است. اگر می خواهید ویرایش تصویر را سریع و آسان تغییر دهید، با استفاده از یکی از 20 فیلتر موجود، Piccull امکان پذیر است.

 

نرم افزار Fotor : 

Fotor یک ویرایشگر تصویر آنلاین است که دارای ابزارهای مشابه PicMonkey است. این نرم افزار شامل بسیاری از فیلترهایی است که می توان از آنها انتخاب کرد و سیاه و سفید و همچنین یک سری از برچسب های سرگرم کننده را انتخاب کرد.

 

نرم افزار GIMP : 

GIMP یک برنامه منبع باز است که به فتوشاپ بسیار قابل توجه است. با GIMP می توانید یک ویرایش دقیق تر عکس را انجام دهید و چیزهایی مانند مه و یا درخشش را اضافه کنید. گرچه از بعضی دیگر از این لیست ها استفاده آسان نیست، مقدار گزینه هایی که GIMP ارائه می دهد یک برنامه بسیار مفید است.

 

نرم افزار Image Tricks:

ترفندهای تصویر ابزار موجود برای کاربران مک در نسخه های رایگان و حرفه ای است. این برنامه انواع فیلتر و اثرات و فریم و لایه های انعطاف پذیر را ارائه می دهد.

 

نرم افزار Seashore : 

Seashore یک ویرایشگر منبع باز است که برای کاربران مک برای ویرایش تصاویر با استفاده از ابزارهای اساسی طراحی شده است. چه برخی از ابزارها انعطاف پذیر هستند، فیلترها و جلوه های ویژه ندارند.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------