دوربین‌ نسخه‌های مختلف آیفون ۱۲ چگونه خواهد بود؟اخبار,موبایل،لپ تاپ وتبلت,گوشی اپل
به تازگی یکی از معتبرترین تحلیلگران دنیای فناوری اطلاعات جدیدی از آیفون ۱۲ منتشر کرده است.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، یکی از معتبرترین تحلیلگران اپل، گزارش گسترده‌ای را منتشر کرده است که مستقیم از زنجیره تأمین این شرکت به دست آمده است. این گزارش برخی از ویژگی‌های اصلی طراحی آیفون‌های آینده را به همراه اندازه آن‌ها در سال ۲۰۲۰ نشان می‌دهد. این گزارش ادعا می‌کند که تا یک سال دیگر، اپل همان زبان طراحی را حفظ خواهد کرد که این مسئله در تضاد کامل با تجزیه و تحلیل قبلی از مینگ چی کو است.

 

اطلاعات به دست آمده از آیفون جدید اپل

به هر حال، طبق گزارش امروز، آیفون ۱۲ ظاهری مشابه با آن چه که پیشتر از این شرکت دیده‌ایم را ارائه می‌دهد. مدل ۵.۴ اینچی درست بین آیفون SE و آیفون ۸ خواهد بود و این در حالی است که مدل ۶.۱ اینچی جایی در بین آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو مکس خواهد بود. انتظار می‌رود بزرگترین نسخه آن که دستگاهی ۶.۷ اینچی است حتی از 11 Pro Max فعلی نیز بلندتر باشد.

 

طبق گزارش‌ها، احتمالا آیفون ۱۲ اپل در مقایسه با 11 Pro Max از سنسور بزرگتر برای دوربین اصلی در پشت این گوشی جدید استفاده خواهد کرد. اطلاعاتی نیز درباره ابعاد آن منتشر شده است. گفته می‌شود آیفون ۶.۷ اینچی ۷.۴ میلی متر ضخامت دارد که این کاهش چشمگیری از آیفون ۱۱ پرو ۸ مکس ۸.۱ میلی متری است.

 

اخبار,موبایل،لپ تاپ وتبلت,گوشی اپل

دوربین‌ نسخه‌های مختلف آیفون ۱۲  چگونه خواهد بود

اگر طرح این دستگاه را فراموش کنیم، بقیه گزارشی که اخیرا منتشر شده با آنچه تاکنون از مینگ چی کو شنیده ایم یکسان است. تمام انواع آیفون دارای پنل OLED هستند، اما دوربین‌های مختلف دارند. مدل ۵.۴ اینچی دارای یک دوربین دوتایی است، ۶.۱ اینچی در دو مدل وجود خواهد داشت (با دو و سه دوربین عقب) در حالی که مدل ۶.۷ اینچی از تنظیمات دوربین سه گانه استفاده می‌کند. مدل‌های گران قیمت‌تر (۶.۱ اینچی با سه دوربین و ۶.۷ اینچ) از سنسور‌های 3D ToF نیز بهره می‌برند.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------