چگونه یک تلویزیون اصلی یا جعلی را شناسایی کنیم؟روش تشخیص تلویزیون اصلی از تلویزیون تقلبی, راهنمای تشخیص تلویزیون, تشخیص اصل بودن تلویزیون

نحوه تشخیص تلویزیون اصلی یا تقلبی

 

چگونه یک تلویزیون اصلی را شناسایی کنیم و یک تلویزیون تقلبی را تشخیص دهیم 

به خرید یک تلویزیون جدید فکر می کنید؟ خوب اگر پاسخ شما مثبت است، این پست برای شما مناسب است. تلویزیون ها ابزارهای گران قیمتی هستند و اگر در نهایت یک تلویزیون بسیار گران قیمت بخرید و متوجه تقلبی آن شوید، درد و پشیمانی زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

این روزها، تشخیص تلویزیون اصلی یا تقلبی دشوارتر شده است. با این حال، با تحقیقات مناسب و کمک از تولیدکنندگان برتر تلویزیون، ما توانسته‌ایم اطلاعات معتبری در مورد نحوه شناسایی یک تلویزیون اصلی یا تقلبی حتی در نگاه اول جمع‌آوری کنیم.

بنابراین، برای جلوگیری از خرید تلویزیون تقلبی و جعلی، قبل از خرید تلویزیون ، این مطلب بیتوته را بخوانید.

 

نحوه تشخیص تلویزیون اصلی یا تقلبی, تشخیص تلویزیون اصلی یا تقلبی, تشخیص تلویزیون اصل از تقلبی

روش تشخیص تلویزیون اصلی از تلویزیون تقلبی

 

ارتباط بین تلویزیون اصلی، شبیه سازی شده یا جعلی

بدیهی است که این تفسیر نادرست در بیشتر موارد در مورد موارد جعلی و شبیه سازی وجود دارد. به طرز شگفت انگیزی، تعداد کمی از مردم اقلام معیوب و اقلام بازسازی شده را تقلبی می نامند. این شبهات صحت ندارد. یک ویژگی قابل توجه بین یک محصول تقلبی، یک محصول تعمیر شده و یک محصول معیوب وجود دارد. این در زیر توضیح داده شده است.

 

تلویزیون جعلی چیست؟

تلویزیون فیک یا جعلی به عنوان یک شبیه سازی تکراری شناخته می شود که به عنوان اصلی به بازار عرضه شده است. سازنده فیک به دلیل بی وجدان بودن، تحریف و غیرقانونی بودن مجرم است. در صورتی که به تلویزیون اصلی عادت نداشته باشید، تشخیص یک تلویزیون تقلبی به طور فزاینده ای سخت می شود.

 

تلویزیون شبیه سازی شده چیست؟

کپی دقیق از تلویزیون اصلی است البته با علامت گذاری های مختلف. علاوه بر این، یک تلویزیون شبیه سازی شده، تکراری از ساختار یا ظرفیت یک ابزار منحصر به فرد است.

یک تلویزیون شبیه سازی شده به عنوان یک تلویزیون شبیه سازی شده و تکراری فروخته می شود. جعبه تلویزیون شبیه سازی شده با نام، آرم یا طرح دیگری نسبت به آنچه شما به آن عادت دارید فروخته می شود. 

 

تلویزیون بازسازی شده و یا تعمیر شده چیست؟

تلویزیون بازسازی شده تلویزیونی است که از قبل تعبیه شده است و قبل از فروش وضعیت قابل استفاده بودن آن تایید شده است. یک تلویزیون تعمیر شده معمولاً به مدلی اشاره می کند که به سازنده بازگردانده شده است، برای مشکلات امتحان شده است و به شرایط استاندارد کارخانه و کاملاً کارکرد بازگردانده شده است.احتمالا موقعی که اقدام به خرید تلویزیون می کنید فروشنده علاوه بر بیان ویژگی های دستگاه به شما درباره میزان کارکرد آن نیز توضیح خواهد داد. اما اگر می خواهید این گفته را تست کنید بهتر است از منوی مخفی استفاده کنید که در مقاله تشخیص میزان کارکرد تلویزیون روش بررسی آن توضیح داده شده است.

 

شناسایی تلویزیون های تقلبی, تقلبی بودن تلویزیون, راه های تشخیص تلویزیون اصل

نحوه تشخیص تلویزیون اصلی یا تقلبی

 

چگونه تلویزیون های جعلی (فیک) را شناسایی کنیم؟

در اینجا لیستی از ویژگی هایی وجود دارد که می توانید قبل از خرید آن را بررسی کنید تا از تقلبی یا اصلی بودن تلویزیون اطمینان حاصل کنید.

 

تلویزیون خود را از یک فروشنده تایید شده خریداری کنید:

این فرد باید در سایت رسمی سازنده ثبت شده باشد. علاوه بر این، می توانید تلویزیون خود را از نمایشگاه های رسمی در صورت دسترسی در منطقه خود خریداری کنید.

 

شکل ظاهری تلویزیون را بررسی کنید

مهمترین نکته ای که باید برای تشخیص تلویزیون اصل از فیک درنظر گرفت مشاهده شکل ظاهری تلویزیون و مقایسه آن با نمونه ی اصلی آن که در سایت های اصلی تولیدکننده ی آن قرار داده شده می باشد.

لوگو را بررسی کنید

لوگوی موجود در تلویزیون را بررسی کنید. محصولات تقلبی دارای لوگوی کمی تغییر یافته نسبت به اصل خواهند بود.

 

کارت گارانتی را بررسی کنید

کارت گارانتی باید به همراه تلویزیون ارائه شود. اینها همچنین اطلاعات بیشتری مانند اطلاعات تماس خواهند داشت

 

با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید

می توانید با شماره تلفن رایگان موجود در کارت گارانتی تماس بگیرید تا از معتبر بودن شماره مدل و شماره سریال اطمینان حاصل کنید.

 

جعبه‌های زیبا و شیک از ویژگی‌های یک تلویزیون فک هستند:

این نباید به این معنی باشد که همه تلویزیون‌های دارای جعبه رنگی جعلی هستند. با وجود این، این بزرگترین نشانه اقلام ساختگی است، زیرا هر کالای واقعی در جعبه‌های کانتینری با داده‌های دقیق اقلام و شماره ترتیبی موجود است.

 

قیمت یکی دیگر از روش‌های تشخیص تلویزیون‌های تقلبی است:

اگر تحقیقات خود را انجام داده باشید، می‌دانید که چه زمانی هزینه تلویزیون به طرز عجیبی ارزان‌تر از آنچه پیش‌بینی می‌شود است ، در این مرحله باید متوجه شوید که چیزی خوب نیست.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------