هولدر موبایل: راه کاری آسان و مطمئن برای نگه داشتن دستگاه هوشمند شماهولدر موبایل, هولدر موبایل برای ماشین, هولدر موبایل چیست

هولدر موبایل چیست

 

آیا می دانید برای انتخاب هولدر موبایل چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید یکی از مهم ترین دلایل تصادف کردن در هنگام رانندگی نداشتن تمرکز به دلیل توجه کردن به صفحه ی موبایل است. امروزه محبوبیت استفاده از اپلیکشن های مسیریاب افزایش یافته است. به همین دلیل بسیاری از افراد به فکر تهیه هولدر موبایل مناسب افتاده اند. در این مطلب از بیتوته قصد داریم برای راهنمایی بیشتر شما به بررسی نکات مهم برای تهیه پایه نگهدارنده بپردازیم.

چرا تهیه ی هولدر موبایل ضرورت دارد؟

همانطور که در قسمت مقدمه ی مقاله ذکر شد، یکی از مهم ترین دلایل تصادف در رانندگی توجه به صفحه موبایل است. بنابراین برای جلوگیری از اسیب دیدن در هنگام رانندگی توصیه می شود که حتما از وسایلی مانند هولدر نگهدارنده ی موبایل استفاده کنید.

 

هولدر یک وسیله ی کاربردی برای نگهداری موبایل و یا تبلت بدون استفاده از دست است. با استفاده از این وسیله شما می توانید ضمن استفاده از اپلیکیشن های مفید مانند مسیریاب ها، با دقت بیشتری رانندگی کنید.

 

برای اینکه بتوانید بهتر با ضرورت استفاده از این وسیله ی کاربردی اشنا شوید به موارد زیر که جزء مهم ترین مزایای استفاده از هولدر نگهدارنده گوشی موبایل است، دقت کنید:

* در هنگام رانندگی دید شما را محدود نمی کند.

* باعث دسترسی بهتر به صفحه ی موبایل و استفاده از اپلیکیشن ها می شود.

* از لیز خوردن و افتادن گوشی موبایل به قسمت هایی مانند زیر پدال یا پاهای شما جلوگیری می کند.

* سبب جلوگیری از صدمه دیدن موبایل در حین رانندگی می شود.

 

در هنگام خرید هولدر گوشی موبایل به چه مواردی دقت کنیم؟

برای اینکه بتوانید مناسب ترین هولدر نگهدارنده ی گوشی موبایل را تهیه کنید لازم است نکات مختلفی را ر نظر بگیرید. برای مثال محل اتصال هولدر به بدنه ی اتومبیل باید طوری طراحی شده باشد که به راحتی در قسمت شیب بدنه متصل و محکم شود. در این قسمت از مقاله قصد داریم برای راهنمایی بیشتر شما به موارد مهمی که با در نظر گرفتن آنها می توانید خرید مناسبی داشته باشید اشاره می کنیم.

 

1.به جنس هولدر توجه کنید

جنس هولدر یکی از مواردی است که تضمین می کند تا چه مدت می توانید از هولدر محبوبتان استفاده کنید. هولدر های گوشی موبایل اغلب از جنس PVC و پلاستیک تولید شده اند. جنس PVC دارای استحکام بسیار زیاد و در عین حال قابلیت انعطاف بسیار استاندارد است.

 

در مقابل جنس لاستیکی دارای قیمت کمتر و البته کیفیت پایین تری است. البته اگر قصد دارید از هولدر برای مدت زمان محدود و تعداد دفعات کم استفاده کنید هولدرهای پلاستیکی انتخاب مناسبی هستند.

 

هولدر موبایل, هولدر موبایل برای ماشین, توجه به جنس هولدر

توجه به جنس هولدر 

 

2. امکان استفاده در قسمت های مختلف خودرو

بسیاری از هولدرها به گونه ای ساخته شده اند که فقط می توان آنها را به داشبورد متصل کرد. متاسفانه به علت اینکه جای چسب پایه نگهدارنده روی بدنه باقی می ماند و یا اینکه محل موبایل به گونه ای است که راننده به خوبی نمی تواند صفحه ی موبایل را ببینید، بسیاری ترجیح می دهند که پایه هولدر را در محل دیگری فیکس کنند. به همین دلیل توصیه می شود که هولدری را انتخاب کنید که امکان قرار دادن آن در مکان های دیگری مانند: دریچه کولر، شیشه ی ماشین و فرمان وجود داشته باشد.

 

هولدر موبایل, هولدر موبایل برای ماشین, توجه به مکان قرار دادن هولدر

توجه به مکان قرار دادن هولدر

 

3. امکان شارژ موبایل

تعدادی از هولدرهای موبایل این امکان را بوجود آورده اند که بتوانید در حین رانندگی موبایل خود را شارژ کنید. این هولدر ها از طریق استفاده از برق ماشین و یا باطری قابل شارژ به صورت fast گوشی موبایل را شارژ می کنند. تعدادی هولدرها قابلیت شارژ موبایل را ندارند در عوض قسمت زیرین بدنه ی آنها به گونه طراحی شده که امکان اتصال سیم شارژر به گوشی در حین نگهداری آن در هولدر وجود دارد.

 

هولدر موبایل, هولدر موبایل برای ماشین, هولدر موبایل با امکان شارژ گوشی

هولدر موبایل با امکان شارژ گوشی

 

4. امکان چرخش هولدر

یکی دیگر از ویژگی هایی که توصیه می شود که هولدر مورد نظرتان داشته باشد قابلیت چرخش 360 درجه ی قسمت نگهدارنده است. چرخش 360 درجه به شما این دسترسی را می دهد که بتوانید با چرخش گوشی موبایل خود آن را برای دسترسی بهتر تنظیم کنید.

 

بهترین هولدرهای های نگهدارنده گوشی به تفکیک مدل خودرو شاید برایتان جالب باشد که بدانید در هنگام خرید هولدر مناسب باید به این موضوع دقت کنید که هولدر مورد نظرتان باید برای ساختار خودروتان مناسب باشد. برای اینکه بهتر بتوانید برای خرید هولدر تصمیم بگیرید به بهترین هلدرهای نگهدارنده ی گوشی موبایل در مثال های زیر دقت کنید.

 

هولدر موبایل, هولدر موبایل برای ماشین, امکان چرخش هولدر

امکان چرخش هولدر

 

بهترین هولدر برای خودرو پراید

خوشبختانه ساختار جلویی خودرو پراید به گونه ای طراحی شده که شما می توانید از انواع پایه های نگهدارنده ی موبایل مانند هولدرهای چسبی، مغناطیسی، مکنده و گیره ای برای اتصال به قسمت های مختلف آن استفاده کنید. بنابراین در هنگام خرید هولدر مناسب برای پراید لازم نیست به نکته ی خاصی دقت کنید و با خیال راحت هولدری را انتخاب کنید که مطابق سلیقه ی شما است.

 

"هولدر

هولدر پراید

 

بهترین هولدر برای خودرو 206

برخلاف خودرو پراید تهیه هولدر برای خودرو 206 کار نسبتا مشکلی است؛ زیرا بدنه ی داشبورد 206 به گونه ای طراحی شده که امکان اتصال پایه ی نگهدارنده گوشی موبایل به آن وجود ندارد. بنابراین شما مبور به انتخاب انواع هولدرهایی هستید که به صورت مکنده به شیشه ی جلویی خودرو متصل می شوند.

 

البته اتصال پایه نگهدارنده ی به شیشه ی جلویی اتومبیل به علت محدود کردن میدان دید راننده جزء نکات منفی استفاده از انواع هولدرها به حساب می آید؛ اما در مقایسه با خطراتی که نگهداشتن گوشی موبایل با دست راندده و سرنشینان را تهدید می کند، قابل چشم پوشی است.

 

بهترین هولدر برای خودرو ال 90

تقریبا مشابه با ساختار خودروی 206، در ماشین های ال 90 نیز امکان اتصال هولدر نگهدارنده گوشی به داشبورد وجود ندارد به همین دلیل برای نگهداری موبایل مجبور هستید که از هولدرهایی استفاده کنید که بتوانید آن را به دریچه ی کولر و یا شیشه ی جلویی رانده متصل کنید.

 

بهترین نوع هولدر برای خودرو ال 90 انواع هولدرهای مغناطیسی و مکنده هستند که امکان قرار داردن آنها در نقاط مختلف خودرو وجود دارد. به دلیل محدود شدن میدان دید راننده توصیه می شود که هولدر تهیه شده را دریچه ی سمت چپ کولر خودرو متصل کنید.

 

هولدر موبایل, هولدر موبایل برای ماشین, هولدر مغناطیسی

هولدر مغناطیسی

 

در نهایت توصیه می شود برای انتخاب بهترین هولدر خودرو ابتدا در نظر بگیرید که از نظر راننده بهترین مکانی که می تواند ضمن دقت به اپلیکشن های مسیریاب، میدان دید خوبی داشته باشد، کدام قسمت از خودرو است. سپس با توجه به مدل ماشین و البته سلیقه ی خود بهترین مدل هولدر را انتخاب کنید.

 

گردآوری : بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------