5 راه برای فروش تاثیرگذارتر در اینستاگراماینستاگرام تعدادی زیادی از نفوذ کنندگان با تعداد مخاطب بالا را پیشنهاد میدهد

 

هیچکس از تبلیغات در شبکه های مجازی خوشش نمی آید، پس پیامتان را بدون اظهار اینکه شما چیزی میفروشید فراهم کنید.اینستاگرام با داشتن 700 میلیون کاربر فعال در ماه و بیش از 200میلیون کاربر فعال روزانه در استوری ها، یک قدرت در میان شبکه های اجتماعی جهان به حساب می آید.

 

همانطور که تجارت شما برای نفوذ در بین جمعیت و افزایش میزان فروش تلاش میکند، شما نیاز به پیدا کردن تعادل و توازن بین پست کردن محتوای معتبر و پرش از فرصت های فروش، زمانی که آنها ظاهر میشوند دارید. در آخر روز، با وجود آن، مهم است که تشخیص دهید شبکه های اجتماعی مکانی است برای مردم تا از مطالب جالب استفاده کنند نه اگهی تبلیغاتی تماشا کنند...

 

همانطور که مردم وقتی تبلیغی در تلویزیون و رادیو می آید آنرا رد میکنند، آنها دوست ندارند که تبلیغات را در شبکه های اجتماعی نیز ببینند. که گفته میشود، اگر شما از پلتفرم به درستی استفاده کنید، این میتواند ابزار تاثیرگذار برای نمایش محصولتان و پخش زیرکانه تبلیغات به مشتری های مورد نظر باشد.اگر شما آگهی های با کیفیت بسازید و از این تاکنیک های مهم فروش استفاده کنید، قادر خواهید بود به طور موثر محصولتان را در اینستاگرام بفروشید.

 

ایجاد محتوای فروشگاهی

یکی از بهترین گزینه ها برای فروش توسط اینستاگرام فروشگاه اینستاگرامی است، که امروزه این امکان را به شما میدهد تا محصولات را به عکس هایتان لینک کنید تا مردم بتوانند خرید کنند. این به معنی آن است که شما به راحتی میتوانید محتوای با کیفیتی را منتشر کنید. اعضای مخاطبانتان، کسانی که علاقه مند به خریداری کردن این اجناس نیستند میتوانند از محتویات به خاطر ارزش زیباییش لذت ببرند.کسانی هم که به محصولات علاقه دارند میتوانند بیشتر جست و جو کنند و اگر مایل بودند خریداری کنند. بهترین قسمت؟ در حال حاضر، اینستاگرام هزینه ای بابت هیچگونه از سرویس های این معاملات دریافت نمیکند!

 

یکی از بهترین گزینه ها برای فروش توسط اینستاگرام فروشگاه اینستاگرامی است

 

قدرت نفوذ تبلیغات اینستاگرامی

از طریق کانال تبلیغاتی فیسبوک، شما میتوانید ترویج پست بر اینستاگرام را هم برای داشتن اشتغال بیشتر و هم برای پیشنهاد کلیک کردن به آنها برای رفتن به وب سایتتان استفاده کنید. هر دو اینها میتوانند ابزار موثری برای افزایش شناخت محصولتان باشد.گزینه ی دوم میتواند مفید باشد مخصوصاً برای کشاندن ترافیک به سمت وب سایتتان. شما میتوانید از یک ابزار مانند Owlmetrics میزان ترافیک به سمت وب سایتتان را با اضافه کردن یک لینک ردیابی به قسمت بیو(Bio) اینستاگرامتان بررسی کنید.

 

دو تا از بزرگترین متغیرها هنگام تلاش برای فروش در اینستاگرام، تعداد مخاطبان و میزان تبدیل آنها به بازدید از وب سایتتان است. تبلیغات اینستاگرام میتواند برای افزایش دادن این دو متغیر مفید باشد.تبلیغات با کیفیت همچنان تحت عنوان محتوای با کیفیت عمل میکنند، اگرچه؛ هنگامی که علاقه یک کاربر ثبت شود شما نیاز به برقراری ارتباط قوی برای اقدام دارید تا آنها را متقاعد کنید که یا شما را دنبال (Follow) کند یا به سایت شما کلیک کند.

 

به اشتراک گذاری مطالب کاربران

اغلب شرکت ها با این هدف تبلیغات پست میکنند که محصولات را بفروشند ولی برای اطمینان خاطر دادن به مصرف کنندگان که آنها از محصول لذت خواهند برد، وقت نمیگذارند. اگر دارید در اینستاگرام میچرخید و تبلیغی را میبینید، احتمالاً کمی در مورد کیفیت آن فکر میکنید.اینجاست که محتوای تولید شده توسط کاربران میتواند به شما یک حس اطمینان برای خرید کردن را منتقل کند.

 

UGC بیشتر معتبر به نظر میرسد و احساس ریسک از خرید یک محصول آنلاین را کاهش میدهد. 63% جوانان میگویند که ترجیح میدهند یک شخص واقعی را در یک تبلیغ ببینند تا یک فرد مشهور.شناختن شخص دیگری که تجربه خوبی در خرید داشته، آنها را به این فکر تشویق میکند که آنها هم این تجربه را بدست آورند، به خصوص اینکه شخص سوم فرضاً بی طرف است.

 

اغلب شرکت ها با این هدف تبلیغات پست میکنند که محصولات را بفروشند

 

کارکردن با نفوذ کنندگان

اینستاگرام تعدادی زیادی از نفوذ کنندگان با تعداد مخاطب بالا را پیشنهاد میدهد. این اشخاص میتوانند به شما در راستای بدست آوردن مخاطبان درست برای محصول یا سرویستان کمک کنند.یکی از مزایای مشارکت با این نفوذگران این است که شما میتوانید کار بهتری را با قرار دادن تبلیغتان در یک راه بدون فریب داشته باشید.

 

اولین و اغلب آسانترین راه برای کارکردن با این افراد این است که به سادگی برای یک پست پول بپردازید و با آنها برای انجام کار هدایت سایتتان تماس بگیرید. این میتواند کار کند ولی برای اثربخشی عالی باید یک هماهنگی قوی بین مخاطبان نافذان و برند شما وجود داشته باشد.

 

سپس، شما میتوانید مسابقه ای ترتیب دهید که شما و آن شخص نفوذکننده عکسی پست کنید که اگر مردم صفحه ی شما و آنرا دنبال (Follow) کنند، هر دو عکس را لایک کنند و 3نفر از دوستانشان را در قسمت کامنت ها تگ کنند، جایزه ای داده شود. این باعث میشود تا دنبال کنندگان نفوذگر به مخاطبان شما تبدیل شوند و شما با آنها میتوانید بهتر درآمدزایی کنید. محتویات مشغله های شما را افزایش میدهند و خرید کاربرها را رایج میکند.

 

نهایتا؛ شما میتوانید با نفوذگر شریک شوید که لینکی برای فروش شما منتشر کند و در عوض درصدی از فروش شما را بگیرد. هر کدام از این ها میتواند شما را به فروش برساند، اگر درست انجام شود.

 

از تمام امکانات اینستاگرام استفاده کنید

به عنوان یک پلتفرم دائماً در حال تحول، اینستاگرام هرچند وقت یکبار امکانات جدیدی را منتشر میکند و این اغلب فرصت های فروش منحصر به فردی را عرصه میکند. برای مثال، استوری اینستاگرام همچنان یک بخش خوب و تازه ای از پلتفرم است ولی در حال حاضر حدود 200میلیون کاربر فعال روزانه دارد. این به معنی آن است که اگر شما از آن چشم پوشی کنید، شانس جذب کردن مخاطبان زیادی را از دست میدهید.

 

همچنین، هر امکان تازه ای که شروع به کار میکند، قیمت گذاری آن معمولاً کمتر است. فروشگاه اینستاگرام در حال حاضر هیچگونه هزینه ای برای هیچ کدام از سرویس هایش نمیگیرد، ولی این امکان وجود دارد که کم کم شروع به گرفتن کمیسیون کند. توجه داشته باشید که تبلیغات فیسبوک رشد تدریجی در قیمت هایش داشته است بخاطر اینکه شهرت و برجستگی پلتفرم رشد کرده استزود دست به کار شدن و استفاده از هر فرصتی که دارید برای تعامل با کاربران، ساختن یک مخاطب و دادن محصولتان به بیرون به شما در روند رشد فروش در شبکه های اجتماعی کمک میکند.

 

اگر شما درس های آنلاین یا فیجت اسپینر هم میفروشید، اینستاگرام میتواند یک پلتفرم عالی برای برای تبدیل مخاطبتان و مشتریان بالقوه تان به فروش های واقعی باشد. استفاده از فرصت هایتان برای ترغیب کردن کاربران و ترویج محصول در راه های طبیعی برای فروش موثر، حیاتی است و اگر درست انجام شود میتواند پلتفرمتان را به تجارت مولتی میلیون دلاری تبدیل کند.

 

منبع: mashrooh.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------