چگونه از حساب TikTok خود در برابر هکرها محافظت کنیمهک یک حساب کاربری در TikTok, هک تیک تاک, جلوگیری از هک حساب تیک تاک

بهترین روش برای جلوگیری از هک شدن حساب کاربری تیک تاک داشتن نسخه بروز است

 

راههای جلوگیری از هک شدن حساب کاربری TikTok 

TikTok، شبکه اجتماعی پرطرفدار است که مخصوص اشتراک گذاری ویدئوهای کوتاه مدت طراحی شده است. با پیشرفت بشر در حوزه تکنولوژی امنیت کاربران دستخوش تغییر شده است. یکی از راه های جلوگیری از هک شدن حساب کاربری  TikTok، بهره گیری از رمز عبور های پر قدرت است که متشکل از کاراکتر هایی با حروف کوچک و بزرگ به همراه اعداد مختلف می باشد. 

مقدمه ای درباره TikTok

 

هک تیک تاک, نشانه های هک شدن حساب کاربری تیک تاک, جلوگیری از هک شدن حساب کاربری TikTok

روش های هک حساب کاربری TikTok 

 

یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در عرصه اشترک گذاری فیلم، TikTok است. حدود 500 میلیون کاربر در سطح جهان از تیک تاک برای اشتراک گذاری ویدئو های کوتاه با افکت های زیبا استفاده می کنند. 

 

در طی پیشرفت بشر در حوزه تکنولوژی امنیت کاربران تنزل پیدا کرده است. بدین گونه که عده ای از کاربران به صورت غیر مجاز در راستای هک یک حساب کاربری اقدام می کنند و خسارت های غیر قابل جبرانی را به کاربر تحمیل می سازند. 

 

در حقیقت برخورداری از شکاف امنیتی فراوان تیک تاک زمینه را برای هک کردن و کنترل حساب کاربری ارائه می دهد. هکر با هک کردن یک حساب کاربری قادر است فیلم های خصوصی را به حالت عمومی مبدل سازد، اطلاعات شخصی کاربر اعم از آدرس ایمیل را در اختیار عامه مردم قرار دهد و به صورت دلخواه فیلم هایی را بارگذاری یا حذف نماید. 

 

بهترین روش در خصوص جلوگیری از هک شدن حساب کاربری تیک تاک، بهره گیری از آخرین نسخه موجود است. مناسب ترین فروشگاه برای نصب برنامه، فروشگاه های رسمی گوگل پلی و اپ استور می باشد. 

 

بهتر است بدانید در شبکه اجتماعی تیک تاک، محدودیت و ممنوعیت هایی در ارسال محتوا تعبیه شده است. به طور مثال زمانی که تیک تاک محتوای یک ویدئو را به عنوان یک نماد تروریسم بر شمارد، حساب کاربری مسدود می شود. 

 

روش های هک یک حساب کاربری در TikTok

شیوه های گوناگونی برای دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری افراد در تیک تاک وجود دارد. هکران در کمین بروز یک اختلال در سرویس هستند تا بر علیه وب سایت یا سرویس اقدامات مخربی انجام دهند. 

 

حدس زدن رمز عبور کاربر

 

هک تیک تاک, نشانه های هک شدن حساب کاربری تیک تاک, جلوگیری از هک شدن حساب کاربری TikTok

هک حساب کاربری تیک تاک با قرار دادن رمز عبور راحت

 

با وجود اخطار های متعددی که پلترفرم ها به کاربران می دهند، تعداد گسترده ای از کاربران در شبکه های اجتماعی برای رمز عبور از رمزهایی شخصی اعم از تاریخ تولد، نام کاربری، تلفن همراه و نام شخصی استفاده می کنند. 

 

یکی از روش های هک حساب کاربری تیک تاک، حدس زدن رمز عبور شما است. در واقع شما با تعبیه رمز عبور آسان، به صورت مستقیم زمینه را برای هک شدن حساب کاربری شخصی فراهم می کنید. 

طبق تحقیقات صورت گرفته، متداول ترین کلمات عبور کاربران اجتماعی که برای حساب های شخصی استفاده کرده اند، شامل 12345، 123456، 123456789، football،  whatever، iloveyou و  admin می باشد. 

 

بدین ترتیب توصیه می شود برای ارتقای امنیت شبکه های اجتماعی از رمز عبور های پیچیده بهره مند شوید. شما می توانید رمز عبور را با ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی تشکیل دهید. 

 

بهره گیری از برنامه HackTok

 

هک حساب کاربری TikTok, هک شدن حساب کاربری تیک تاک, هک حساب کاربری TikTok

یک هکر می تواند با برنامه haktok حساب کاربری tiktok را هک کند

 

یکی از برنامه های کاربردی که مخصوص کاربران تیک تاک طراحی شده است، HackTok نام دارد. این برنامه به کاربر قابلیت بازیابی حساب از دست رفته را ارائه می دهد. 

ذخیره آدرس ایمیل و گذر واژه در پروسه ثبت نام برای حساب کاربری بسیار حائز اهمیت است. اکثر کاربران پس از ذخیره ایمیل و پسورد، رمز را به فراموشی می سپارند. 

 

برنامه HackTok به وسیله ی brute-force که یک جست و جوی فراگیر است، کاربر را از  وارد کردن ایمیل اکانت بی نیاز می کند. 

یک هکر می تواند به وسیله ی برنامه HackTok با وارد کردن نام کاربری، اکانت تیک تاک دیگران را هک کند. پس از وارد کردن نام کاربری، برنامه وارد حساب کاربری تیک تاک شخص می شود. سپس برای شناسایی رمز در طی بازه زمانی 60 ثانیه هزاران هزار رمز ورود را امتحان می کند. 

 

با وجود اینکه هدف از طراحی HackTok، هک کردن حساب شخصی کاربران نبوده است. اما عده ای از هکران مجرب در راستای دسترسی به اطلاعات شخصی از این برنامه بهره مند می شوند. 

بهترین راهکار برای جلوگیری از هک اکانت شخصی تیک تاک بهره گیری از احراز هویت دو مرحله ای می باشد. 

 

بهره گیری از تکنیک Phishing

 

جلوگیری از هک شدن حساب کاربری, هک حساب کاربری TikTok, هک شدن حساب کاربری تیک تاک

نفوذ به اطلاعات شخصی کاربران تیک تاک با روش فیشینگ

 

یکی از روش های محبوب نفوذ به اطلاعات شخصی کاربران تیک تاک، فیشینگ می باشد. در حمله فیشینگ، کاربران در وب سایت های جعلی، اطلاعات محرمانه را درج می کنند. شکل ظاهری این قبیل وب سایت ها به مثابه ی وب سایت های قانونی می ماند. 

در حمله فیشینگ، هکر یک لینک نامعتبر را برای کاربران ارسال می کنند. به محض فشردن لینک توسط کاربر و وارد نمودن اطلاعات شخصی، تمام مشخصات وی در اختیار هکر قرار می گیرد. 

 

بهره گیری از Malware

 

آموزش هک برنامه تیک تاک, هک تیک تاک, نشانه های هک شدن حساب کاربری تیک تاک

حمله به اطلاعات شخصی کاربران تیک تاک به وسیله ی Malware

 

یکی از راه های نفوذ به حساب کاربران در راستای حمله به اطلاعات شخصی به وسیله ی Malware صورت می گیرد. در روش Malware هکر یک بازی یا نرم افزار را طراحی می کند. سپس سعی می کند تا از طریق نرم افزار یک ویروس را وارد تلفن همراه کاربر کند. 

 

پس از نصب نرم افزار، تمام اطلاعات شخصی کاربر از طریق ویروس وارد شده در اختیار هکر قرار می گیرد. احتمال می رود در روش Malware اطلاعاتی نظیر تاریخچه تماس، پیامک، رمز ورود به شبکه های اجتماعی و فیلم و تصاویر شخصی به دست هکر برسد. 

 

روش های جلوگیری از هک شدن حساب کاربری TikTok

بهره گیری از تنظیمات امنیتی ویژه TikTok

 

 جلوگیری از هک شدن حساب کاربری TikTok, جلوگیری از هک شدن حساب کاربری, هک حساب کاربری TikTok

 ارتقای امنیت حساب کاربری در تک تاک برای جلوگیری از هک

 

نرم افزاری با عنوان « google authenticator» طراحی شده است که مخصوص ارتقای امنیت حساب کاربری در تک تاک می باشد. کاربران می توانند به وسیله ی این نرم افزار رمز عبور دو مرحله ای را فعال سازی نمایند. 

زمانی که رمز عبور دو مرحله ای فعال می شود، هکر برای نفوذ به حساب کاربری در کنار نیاز به رمز عبور نیازمند وجود تلفن همراه می باشد. 

 

پرهیز از بهره گیری رمز عبور های یکسان در شبکه های اجتماعی مختلف 

بهترین راه کار برای جلوگیری از هک حساب کاربری تیک تاک، انتخاب رمز عبور متمایز برای سرویس های مختلف در شبکه های اجتماعی است. 

در واقع زمانی که شما از یک رمز عبور برای تمام سرویس ها اعم از واتساپ، اینستاگرام، تیک تاک و فیس بوک استفاده می کنید، هکر با نفوذ به یکی از شبکه ها، تمام شبکه های اجتماعی شما را هک می کند. 

 

بهره گیری از رمز عبور پر قدرت 

 

جلوگیری از هک شدن حساب کاربری TikTok, جلوگیری از هک شدن حساب کاربری, هک حساب کاربری TikTok

استفاده از رمز عبور قوی برای جلوگیری از هک حساب تیک تاک 

 

اصلی ترین گام در خصوص ارتقای امنیت حساب کاربری، بهره گیری از رمز عبور پر قدرت است. یک رمز عبور مناسب شامل کاراکتر های بزرگ و کوچک با تلفیقی از اعداد می باشد. 

 

نشانه های هک شدن حساب کاربری تیک تاک 

هکر ها پس از نفوذ به حساب کاربری تیک تاک، به منظور دسترسی کامل به حساب یک شماره را جایگزین شماره تلفن همراه اصلی می کنند. لذا در صورتی که به صورت غیر معتبر شاهد تغییر حساب کاربری شدید، احتمال می رود شماره شما به وسیله ی نفوذگران هک شده باشد. 

 

در اکثر موارد پس از هک یک حساب کاربری، رمز عبور برای ورود به اکانت تغییر پیدا می کند. در حقیقت هکر با تغییر رمز عبور خواستار در دست گرفتن شبکه اجتماعی می شود. 

در صورتی که رمز عبور شما به وسیله ی نفوذگران تغییر پیدا کرد، می توانید از گزینه ی فراموشی رمز عبور بهره مند شوید. 

 

یکی دیگر از اقداماتی که نفوذگران پس از هک حساب کاربری تیک تاک انجام می دهند، حذف ویدئو های موحود در داخل پروفایل است. هدف هکرها از پاک کردن ویدئو از بین بردن هویت صاحب اکانت قبلی است. 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------