نکات طلایی برای افزایش ممبر کانال تلگرامخرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

 

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر ارزان

خرید ممبر واقعی تلگرام

ممبر تلگرام

خرید ممبر ایرانی تلگرام

 

امروزه با محبوبیت پیام رسان هایی چون تلگرام ایجاد کسب و کارها را می توان با هزینه ی پایینی ایجاد کرد اما برای سوددهی بالا و کسب درآمد از این طریق باید ممبر زیادی داشته باشید. ممبر هایی که پیام های شما را دیده و دنبال می کنند نه فقط ممبرهایی که محض افزایش تعداد اعضا نمایش داده شود. 

 

تبلیغات مناسب

حال برای افزایش ممبر در کانال تلگرامی خود باید تبلیغات مناسبی داشته باشید. تبلیغات راهی برای معرفی نوع کسب و کار و روش های انجام آن است. اینکه گفتیم تبلیغات باید مناسب باشد، یعنی اینکه نسبت به مخاطبان حرفه و کانال شما تبلیغات را طراحی کنید یا زمان و ساعت تبلیغات شما با بازدید مخاطبان کانال همخوانی داشته باشد. برای تبلیغاتتان از حربه ها و مطالب تکراری استفاده نکنید زیرا در این موقع افراد فکر می کنند کانال شما هم همانند دیگر کانال ها کپی پیست است.

 

انتخاب موضوعی ثابت 

در اولین قدم باید بدانید که هدف شما از ایجاد کانال تلگرامی چیست و بنابر آن محتوا ها را بارگذاری کنید. موضوع کانال شما نباید از این شاخه و آن شاخه بپرد یعنی نباید کلاف های سردرگم داشته باشد و در یک حیطه و حرفه ی مخصوص فعالیت کنید تا مخاطب بیشتری جذب شود. برای مثال اگر شما در کانال خود از فناوری و تکنولوژی محتوا بارگذاری کرده اید نباید ما بین آنها محتوا های ورزشی یا سیاسی و ... نیز منتشر کنید.

 

پروفایل و لگوی مناسب

نسبت به نام کانال و پروفایل کانال خود حساس باشید. نامی را برای کانال انتخاب کنید که متفاوت و بیانگر موضوعات کانال باشد. و نسبت با نام پروفایل و لگوی مناسبی را هم انتخاب کنید. بهتر است پروفایل و لگویی را برای کانال خود طراحی کنید تا به صورت حرفه ای برند خود را اجرا کنید. چشم نواز بودن و مرتبط بودن اجزای ظاهری تشکیل دهنده کانال و هماهنگی آنها با یکدیگر بسیار مهم است.

 

بهتر است بیو را در چهار پنج سطر با تونضیح مختصر و کامل از کانال خود پر کنید و آدرس راحتی را انتخاب کنید. بعد از جذب ممبر ها از تغییر آدرس کانال خودداری کنید. لگو ی خود را حتما در محتواهای تصویری به اصطلاح واتر مارک کنید. تا از این طریق هم با انتشار تصاویر و ویدئو ها به کانال شما افراد بیشتری جذب شوند.

 

اهمیت به مخاطب

بهتر است برای ابراز اهمیت به مخاطبان خود از روش هایی مانند گذاشتن آدرس آیدی خود برای انتقاد و پیشنهاد و پرسش که حتی المقدور پاسخگو باشید را امتحان کنید. از پست های دارای کامنت استفاده کنید. برای مخاطبان نظرسنجی طراحی کنید و در کل از محتواهای تعاملی استفاده کنید چون برای مخاطب جذاب است که ادمین ها به پیشنهاد آنها توجه کرده و در روند محتواهای کانال سهیم باشند. بنا براین این روش اثر گذاری بسیاری در افزایش ممبر های کانال تلگرامی دارد.

 

تولید محتوای طراز اول

زمانی که موضوعی را انتخاب می کنید که برای کانال خود در آن باره محتوا تولید کنید ابتدا خود در آن زمینه آگاهی داشته باشید، سپس مطالعه کنید. برای تولید محتوا همیشه مطالعه داشته باشید و از میان انبوهی از اطلاعات راجع به موضوع خاصی اطلاعات کلیدی و درجه یک را بیان کنید. این اطلاعات را در صفحه های مختلف خود نیز بارگذاری کنید تا مخاطبان جذب کانال تلگرام شما شوند.

 

سعی کنید مطالب کانال زیاد طولانی نباشند و بیانتان را مختصر و مفید توضیح دهید یا از ویدئوها و پادکست های صوتی استفاده کنید تا کانالتان مخاطب بیشتری داشته باشد. زیرا امروزه افراد با مشغله های زیادی که دارند دوست دارند بیشتر از محتوا های دارای صوت استفاده کنند تا در حین انجام کارهای دیگر به مطالب مورد علاقه ی خود نیز بپردازند.

 

کپی پیست منتشر نکنید

از اشتراک گذاری محتواهای کپی پیست شده اجتناب کنید زیرا در این صورت مخاطب متوجه این مسئله شده و کانال از چشم او می افتد. اما می توانید با استفاده از مطالب کانال های معتبر ادبیات و طرز به کارگیری کلمات را در سبک دیگری نوشته و کمی تغییر دهید یا اگر مطالب کامل نیست با تحقیق و مطالعه مطلب کامل تری را در کانال خود منتشر کنید. مخاطبین تلگرام جذب کانال هایی می شوند که مطالب کپی نبوده و نکات ریز و درشت تکمیلی را ارائه می دهند.

 

زمان مناسب پست گذاشتن

کانال شما دارای مخاطبین خاصی خواهد بود که اکثریت در بازه زمانی خاصی از کانال شما بازدید می کنند، این زمان را شما باید دانسته و پست ها را در این تایم بارگذاری کنید. برای مثال پست های ۲ بامداد تا ۸ صبح اغلب دیده نمی شوند. اما در کانال های تخصصی فیلم و سریال که اغلب دنبال کننده ها جوانان هستند در این بازه زمانی دنبال فیلم هستند. پس شما باید با توجه به مخاطب خود پست ها را اشتراک گذاری کنید و در این تایم از قرار دادن تبلیغ در کانال خودداری کرده و تبلیغ کانال خود را در دیگر کانال ها در این زمان انجام دهید.

 

ایجاد خلاقیت در کانال

می توانید برای جذب ممبر و افزایش بازدید از مطالب کانال، چالش و جایزه طرح کنید. مثلا با توجه به موضوع کانال خود چالش راه انداخته و عکس یا متن و ... از مخاطبین بخواهید در چالش شما شرکت کنند و آنها را در کانال اشتراک گذاری کرده و به محتوایی که بیشترین لایک را خورده جایزه ای در نظر بگیرید.

 

این جایزه می تواند نقدی یا غیر نقدی باشد. مثلا اگر کانال شما یک فروشگاه اینترنتی است برای افزایش فروش کالای خود از روش برای مثال ۱۰۰ نفر اول با ۵٪ تخفیف در قیمت کالا، مخاطب را ترغیب به انجام دادن این کار کنید. این روش یکی از بهترین روش هایی است که هم باعث می شود ممبر کانال افزایش یافته و هم از هزینه ی کوچکی که شما می کنید در آینده سود بیشتری نصیبتان شود.

 

از دوستانتان شروع کنید

در ابتدا برای معرفی و افزایش ممبر کانال از اطرافیان و دوستان خود به کانال دعوت کنید. در این صورت چند نفری را در کانال دارید که با اشتراک گذاری محتواهای شما افراد دیگری را نیز به کانال شما دعوت کنند. بعد از این کار می توانید از تبلیغات استفاده کنید چون مخاطبان از کانالی بدون ممبر خوششان نمی آید.

 

کانال خود را در صفحه های دیگر نیز تبلیغ کنید

شما می توانید با راه اندازی یک وب سایت یا بلاگ درباره موضوع کانال تلگرام خود و قرار دادن محتوا در آن و با گنجاندن آدرس کانال تلگرامی خود مخاطب جذب کنید. این کار را می توانید در تمامی پلتفرم ها انجام دهید. همچنین می توانید زیر پست های مرتبط با کانال خود در پلتفرم ها و جاهای مختلف توضیح مختصری را راجع به کانال خود ارائه داده و سپس آدرس یا لینک کانال را در آنجا درج کنید. این روش هم در افزایش ممبر بسیار موثر خواهد بود.

 

استفاده از سرویس های انلاین تبلیغاتی

شما می توانید با قراردادن آدرس کانال خود و معرفی آن در سایت های مخصوص کانال های تلگرام که با رده بندی گروه های شغلی آن تقسیم می شوند به راحتی برای کانال خود اعضا جذب کنید. همچنین می توانید با ثبت در ربات tchannelsbot@ برای خود لینکی را در سایت http://tchannels.me  ایجاد کنید تا مخاطبان به شما ستاره داده تا در میان دیگر کانال های رقیب جایگاه بهتری را پیدا کنید.

 

آگاهی از تبلیغات کانال

در کانال تلگرامی خود بیش از اندازه تبلیغ نگذارید زیرا در اینصورت به جای افزایش ممبر کاهش ممبر خواهید داشت و فقط بازه زمانی خاصی را برای تبلیغات در نظر بگیرید. همچنین از کلاهبردار نبودن تبلیغ کانال مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

 

خرید ممبر واقعی تلگرام

خرید ممبر واقعی تلگرام

 

کانال تلگرامی شما برای توسعه نیاز به ممبر دارد. خرید ممبر یکی از روش هایی است که شما می توانید برای افزایش ممبر خود از آن استفاده کنید. وب سایت کافه فالوور به عنوان یک برند معتبر در این زمینه شناخته می شود. این سایت با ارائه خدمات خرید ممبر واقعی، خرید بازدید فوری و ... آماده است شما را برای موفقیت در کسب و کارتان در شبکه اجتماعی تلگرام همراهی کند.

 

خرید ممبر ارزان

خرید ممبر ارزان

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022