آموزش تصویری پیگیری سود سهام عدالت از طریق سامانه سهام عدالت 

نحوه اطلاع از مقدار و تاریخ واریز سود سهام عدالت از جمله ابهامات دارندگان این نوع از سهام است.

در این گزارش تلاش شده تا به سوالات متداولی درباره نحوه اطلاع از مقدار و تاریخ واریز سود سهام پاسخ داده شود.

 

توجه داشته باشید پیگیری سهام عدالت از طریق کد ملی امکان پذیر است.

 

برای بررسی مقدار و زمان واریز سود سهام عدالت می توانید طبق مراحل زیر به سایت سهام عدالت مراجعه کرده و طی مراحل زیر به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید. ابتدا به صفحه ورود به سامانه سایت سهام عدالت وارد شوید.

 https://www.samanese.ir/reg.html

 

1. مرحله اول مشاهده سود سهام عدالت - تائید قوانین و مقررات

برای دریافت اطلاعات پرداخت سود سهام عدالت بایستی 5 مرحله در این سایت بگذرانید.

 

در مرحله اول باید قوانین و مقررات سایت را بپذیرید تا وارد مرحله بعد شوید. گزینه "مطالب فوق را مطالعه نموده و می پذیرم" را انتخاب کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید.

 

مرحله اول مشاهده سود سهام عدالت - تائید قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات سایت سهام عدالت برای مشاهده سود سهام عدالت نیز در قسمت پائین آورده شده است.

۱ - این سامانه برای مشاهده خلاصه وضعیت مشمولین سهام عدالت است. 

2 - اطلاعات درخواست شده در این سامانه باید با دقت و توسط شخص مشمول، بازماندگان ایشان و یا ولی، وکیل ، قیم قانونی آنها وارد شود. 

۳ - وارد نمودن شماره تلفن همراه معتبر در سامانه به منظور ثبت شماره شبای بانکی الزامی است، سازمان خصوصی سازی اجازه دارد در مواقع ضروری جهت اطلاع رسانی با شماره تلفن همراه اعلام شده از طریق پیامک یا تماس تلفنی ارتباط برقرار نماید. 

4 - حداکثر زمان درنظر گرفته شده برای هر بار استفاده از سامانه 10 دقیقه می باشد. پس از پایان زمان مذکور، مراجعه کننده باید از ابتدا به سامانه وارد شود. 

۵ - در صورتی که در مراحل شناسایی بیش از سه بار، اطلاعات هویتی نادرست انتخاب شود، دسترسی به سامانه تا ۷۲ ساعت مسدود می گردد. 

6 - فعالیت مراجعین در این سامانه ثبت شده و قابل پیگیری می باشد. 

 

۲. مرحله دوم مشاهده سود سهام عدالت - وارد کردن شماره ملی ۱۰ رقمی

در این مرحله کد ۱۰ رقمی شماره ملی خود را وارد کنید اگر با تلفن همراه خود هستید حتما از انگلیسی بودن صفحه کیبوردتان اطمینان حاصل کنید که اعداد وارد شده انگلیسی باشند. سپس تصویر عبارت پائین را نیز برای اطمینان از درستی فعالیت شما روی سایت وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.

 

نحوه پیگیری سود سهام عدالت

 

اگر در این مرحله به مشکلی برخوردید می توانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمائید به این دلیل که شاید کد ملی شما در سیستم سایت سهام عدالت به مشکلی برخورده باشد، این مشکلات فقط توسط مدیریت سایت قابل بررسی و ارائه راه حل می باشند.

 

3. مرحله سوم مشاهده سود سهام عدالت - شناسایی کاربر درخواست دهنده

پس از ورود موفقیت آمیز کد 10 رقمی ملی اطلاعاتی برای شناسایی شما و اطمینان از حقیقی بودن کاربر درخواست دهنده ارائه می شود، این اطلاعات تمام اطلاعات داخل شناسنامه شماست و اطلاعاتی خارج از آن ارائه نمی شود.

 

از آنجایی که شماره ملی یک کد بسیار عمومی است و در مراحل مختلف عملیات های بانکی، شرکتی و خرید و فروش های منوط به قرارداد رد و بدل می شود، بررسی پروفایل کاربری شما روی سامانه سهام عدالت آسان است به همین دلیل برای کاهش مشکلات ناشی از نشط کردن اطلاعات افراد در جامعه سامانه مربوطه با چند سوال سعی در تائید هویت کاربر درخواست دهنده دارد.

 

 پیگیری دریافت سود سهام عدالت

 

سوال ها همگی منوط به کارت ملی و شناسنامه شما هستند سوالاتی از قبیل:

نام و نام خانوادگی

نام پدر

شماره ملی

شماره شناسنامه

تاریخ تولد

 

در انتهای مرحله شناسایی پاسخ تمامی سوالات بالا یک جا به کاربر نمایش داده می شود تا کاربر بتواند درصورت بروز موردی اشتباه، اطلاعات مربوطه را اصلاح کند. اگر در اطلاعات وارد شده مشکلی نباشد کاربر مربوطه می تواند بر روی دکمه ادامه کلیک کند.

 

در تصویر پائین به دلیل محرمانگی اطلاعات به ازای مقادیر وارد شده علامت *** قرار گرفته است اما در فرمی که شما مشاهده می کنید اطلاعات وارد شده به درستی نمایش داده می شوند.

 

 

4. مرحله چهارم مشاهده سود سهام عدالت - صورت وضعیت دارایی سهام عدالت

پس از تائید مرحله شناسایی و درستی اطلاعات فرمی مشابه تصویر پائین باز شده که اطلاعات افراد و وضعیت، مبلغ و تاریخ پرداخت هر مرحله مشخص است. در تصویر زیر به دلیل محرمانگی، اطلاعات کاربر مربوطه بصورت **** مشخص شده اند اما در فرمی که شما مشاهده خواهید کرد اطلاعات وارد شده شما فقط قابل نمایش خواهد بود.

 

 

منبع:donya-e-eqtesad.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------