افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

اپلیکیشن ضد بدخوابی در سفر از راه رسیداخبار,اخبارتکنولوژِی,اپلیکیشن ضد بدخوابی
یکی از مشاوران سابق ناسا اپلیکیشنی را مورد آزمایش خبر داده که به افراد کمک می کند با مشکل بی خوابی و بدخوابی به دنبال مسافرت های طولانی هوایی مقابله کنند.

به گزارش مهر،  اپلیکیشن یادشده که تایم شیفتر نام دارد برنامه ریزی خواب افراد را بر مبنای ساعت داخلی بدن ممکن می کند و می تواند به اشخاصی که مرتب به سفر می روند کمک کند تا خواب خود را بعد از ساعت ها سفر با هواپیما تنظیم کنند.

به گفته دکتر استیو لاکلی که هم اکنون به عنوان متخصص علوم اعصاب در دانشکده پزشکی هاروارد مشغول فعالیت است، الگوریتم مورد استفاده در برنامه تایم شیفتر با بررسی تجارب به دست آمده بعد از یک دهه بررسی برنامه های هواپیماهای فعال در خطوط پروازی بین المللی تدوین شده است.

کاربران این اپلیکیشن با وارد کردن برنامه پروازی خود توصیه هایی را در مورد زمان مناسب برای به رختخواب رفتن پس از رسیدن به مقصد، نحوه خوابیدن و صرف وقت در زمان سفر و غیره دریافت می کنند. همچنین این برنامه توصیه هایی در مورد مصرف قهوه و برخی نوشیدنی ها نیز ارائه می کند.

به عنوان مثال، اگر فردی با مشکل جدی خواب مواجه باشد، ممکن است از طریق این برنامه توصیه ای به منظور عدم مصرف کافئین ظرف شش ساعت بعدی دریافت کند. از جمله دیگر توصیه های این برنامه می توان به قرار گرفتن یا نگرفتن در معرض نور، زمان مناسب برای برخاستن از خواب و غیره اشاره کرد.

هزینه استفاده سالانه از این برنامه ۲۵ دلار است و همچنین می توان با پرداخت ۱۰ دلار به ازای هر سفر طولانی توصیه هایی دریافت کرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی