انتشار اطلاعات تازه در مورد پرچمدار جدید سامسونگاخبار و اطلاعات تازه ای که در مورد گوشی گالکسی نوت 10 سامسونگ منتشر شده، نشان می دهد این گوشی بدون جک هدفون و نیز بدون هرگونه دکمه فیزیکی تولید و عرضه می شود. 

به گزارش فارس به نقل از آسین ایج،  اخبار و اطلاعات تازه ای که در مورد گوشی گالکسی نوت 10 سامسونگ منتشر شده، نشان می دهد این گوشی بدون جک هدفون و نیز بدون هرگونه دکمه فیزیکی تولید و عرضه می شود.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

پیش از این اپل و سامسونگ نیز جک هدفون را در برخی تولیدات خود حذف کرده بودند.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

 

علاوه بر این حذف دکمه هایی مانند روش و خاموش، کم و زیاد کردن صدا و غیره قابلیت ضدآب این گوشی را افزایش می دهد و طراحی بدنه آن را به صورت یکپارچه تسهیل می کند. این امر به افزایش ماندگاری گوشی یادشده هم کمک می کند. قرار است گوشی گالکسی نوت 10 در اواخر تابستان در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

 

همچنین گفته می شود اگر چه برای این گوشی تنها یک دوربین سلفی در نظر گرفته شده، اما قرار است دوربین های متعددی در پشت آن به صورت عمودی نصب شوند تا کار تصویربرداری و فیلم برداری را تسهیل کنند.

 

افزایش عمر باتری و استفاده از یک فناوری جدید شارژ سریع باتری نیز برای این گوشی در نظر گرفته شده است. برخی منابع ظرفیت باتری جدید را 4300 میلی آمپر در نظر گرفته اند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------