حقایق زندگی آنتونی هاپکینز:سن، همسر ، فرزندان و فیلم هامصاحبه آنتونی هاپکینز, تصاویر آنتونی هاپکینز, زندگی نامه آنتونی هاپکینز

فیلیپ آنتونی هاپکینز بازیگر محبوب بریتانیایی 

 

بیوگرافی کامل آنتونی هاپکینز از کودکی تا به امروز 

آنتوتی هاپکینز، یکی از بازیگران بزرگ و محبوب بریتانیایی است. این بازیگر توانسته است که در طول زندگی حرفه ای خود، موفقیت های بزرگی را کسب کند. نام کامل او فیلیپ آنتونی هاپکینز است. این بازیگر و کارگردان مطرح، توانسته است به جوایز مهمی نیز دست پیدا کند و به یکی از مهمترین بازیگران بریتانیا و حتی جهان تبدیل شود.

چکیده ای از بیوگرافی آنتونی پاپکینز

 نام کامل : سِر فیلیپ آنتونی هاپکینز

تاریخ تولد : 31 دسامبر 1937

محل تولد : مارگام- ولز ولزی

فعالیت : بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده فیلم

 

 سری فیلم های آنتونی هاپکینز, آنتونی هاپکینز, عکس های آنتونی هاپکینز

عکس آنتونی هاپکینز بازیگر

 

در ادامه این مطلب، درباره زندگی و بیوگرافی این بازیگر بزرگ، و همچنین زندگی و افتخارات او سخن خواهیم گفت؛ با بیتوته همراه باشید.

 

بیوگرافی آنتونی هاپکینز

آنتونی هاپکینز، در سال 1937 در شب سال نو متولد شد. محل تولد او، شهر پورت تالبوت و در محله مارگام بود. با اینکه آنتونی هاپکینز، در کشور بریتانیا و حتی آمریکا، به عنوان یک شهروند محسوب می شود، اما متولد کشور ولزی است و ریشه های او نیز به همین کشور بر می گردد.

 

نام پدر آنتونی، ریچارد آرتور هاپکینز بود. شغل ریچارد آرتور، نانوایی بود. آنتونی زندگی بسیار راحتی نداشت، به طوری که به گفته خودش هر گاه به موفقیت های امروزش فکر می کند، و احساس می کند با دیگران فرق می کند، به یاد پدرش و دست های پینه بسته اش می افتند. نام مادر آنتونی، موریل بود.

 

آنتونی از همان ابتدا، علاقه خاصی به مدرسه نشان نمی داد، اما با اصرار پدر و مادر خود، در سال 1949 وارد یک مدرسه در پونتیپول شد. به گفته خود آنتونی هاپکینز، پدر و مادرش، برای اینکه نظم یاد بگیرد، او را به مدرسه فرستادند.

 

آنتونی هاپکینز، فعالیت های هنری مانند نواختن سازهایی مثل پیانو، و یا نقاشی را به خواندن درس ترجیح می داد، و دوست داشت که وقت خود را بیشتر صرف انجام کار های هنری کند، تا اینکه به مدرسه برود. به همین دلیل، آنتونی درس خواندن و انجام تکالیف خودش، ضعیف عمل می کرد و مورد تمسخر بقیه دانش آموزان قرار می گرفت.

 

آنتونی، به مدت پنج ترم، در مدرسه پونتیپول به تحصیل پرداخت، و پس از آن در مدرسه  دیگری واقع در شهر ویل آو گلامورگن، به تحصیل خود ادامه داد.

طبق گفته خود آنتونی هاپکینز، او ضربه شدیدی در دوران مدرسه خورد که باعث شده بود فکر کند که یک احمق به تمام معنا است. این شرایط، تا حدودی باعث افسردگی آنتونی شده بود. او با همان حالت نا امیدی، وارد مدرسه می شد و مدیر مدرسه، او را به اسم نا امید خطاب می کرد. 

 

پس از گذراندن دوران مدرسه، آنتونی در سن 17 سالگی وارد عرصه بازیگری شد. او تحصیلات خود را در زمینه بازیگری، در آکادمی سلطنتی هنر های نمایشی که در لندن انگلستان بود، ادامه داد و توانست که استعداد خود را در زمینه بازیگری شکوفا کرده، و به دیگران ثابت کند.

 

عکس های آنتونی هاپکینز, بیوگرافی آنتونی هاپکینز, فیلم ترسناک آنتونی هاپکینز

عکس کودکی آنتونی هاپکینز 

 

فعالیت های آنتونی هاپکینز در عرصه تئاتر 

آنتونی، در سال 1964 میلادی، برای اولین بار وارد صحنه تئاتر شد. او همچنین ده سال بعد، یعنی در سال 1974 میلادی، به کشور آمریکا رفت تا در یک تئاتر دیگر، نقش آفرینی کند، آنتونی توانست مهارت های خود را در این تئاتر ها، به خوبی نشان دهد و بیشتر دیده شد.

 

سری فیلم های آنتونی هاپکینز, آنتونی هاپکینز, عکس های آنتونی هاپکینز

فعالیت آنتونی هاپکینز در تئاتر 

 

مهاجرت آنتونی هاپکینز به کشور آمریکا

آنتونی هاپکینز، مدتی قبل از سال 1970 میلادی، به آمریکا مهاجرت کرد و بر اساس چیزی که پیش تر به آن اشاره کردیم، در سال 1974 توانست که در یک تئاتر در کشور آمریکا، نقش آفرینی کند.

 پس از نقش آفرینی آنتونی هاپکینز در این تئاتر، او به مدت حدودا 10 سال در کشور آمریکا ماند، و در این دوره، بسیار دیده شد و توانست در بسیاری از فیلم های آمریکایی و فیلم های تلوزیونی، نقش ایفا کند، و روز به روز بر محبوبیت خود بیفزاید.

 

البته گفتنی است که در سال 1980، آنتونی هاپکینز به لندن بازگشت و تصمیم گرفت که زندگی خودش را در بریتانیا ادامه دهد؛ اما مدتی نگذشت که تصمیم گرفت دوباره به آمریکا برگردد. او توانست با حفظ نمودن شهروندی بریتانیایی خود، در تاریخ دوازدهم آوریل سال 2000 وارد خاک آمریکا شود. در این مدت، او به عنوان یک شهروند آمریکایی نیز پذیرفته شد.

 

مصاحبه آنتونی هاپکینز, تصاویر آنتونی هاپکینز, زندگی نامه آنتونی هاپکینز

عکس های جدید آنتونی هاپکینز 

 

زندگی شخصی آنتونی

آنتونی هاپکینز در طول زندگی خود، سه بار ازدواج کرد. آنتونی بار اول، با پترونلا پارکر، که یک بازیگر بود ازدواج کرد. آنها از سال 1966 تا 1972 میلادی با یکدیگر زندگی کردند.

پس از آن، آنتونی با جنیفر لینتون ازدواج کرد، تا اینکه از او نیز در سال 2002 جدا شد. در سال 2003 ، آنتونی هاپکینز با استلا اری ازدواج کرد و هم اکنون نیز با یکدیگر هستند.

 

نتونی هاپکینز, عکس های آنتونی هاپکینز, بیوگرافی آنتونی هاپکینز

بیوگرافی آنتونی هاپکینز 

 

افتخارات آنتونی هاپکینز

آنتونی هاپکینز، در طول زندگی حرفه ای خود، توانسته است به افتخارات مهمی دست پیدا کند. او در سال 1992 و 2021 توانست برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد بشود، و تا کنون، توانسته است پنج بار نامزد این بخش اسکار بشود.

از جوایز دیگر او می توان به دو جایزه امی، سه جایزه بفتا و یک جایزه گلدن گلوب اشاره کرد.

این بازیگر محبوب، همچنین توانست از طرف الیزابت دوم، لقب شوالیه را دریافت کند.

 

آلبوم تصاویر آنتونی هاپکینز

 

زندگی نامه آنتونی هاپکینز, کتاب های آنتونی هاپکینز, جوانی آنتونی هاپکینز

آنتونی هاپکینز

 

زندگی نامه آنتونی هاپکینز, کتاب های آنتونی هاپکینز, جوانی آنتونی هاپکینز

عکس های آنتونی هاپکینز 

 

تصاویر آنتونی هاپکینز, زندگی نامه آنتونی هاپکینز, کتاب های آنتونی هاپکینز

دریافت لقب الیزابت دوم انتونی هاپکینز 

 

عکس های آنتونی هاپکینز, بیوگرافی آنتونی هاپکینز, فیلم ترسناک آنتونی هاپکینز

عکس های آنتونی هاپکینز

 

گرداوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------