بیوگرافی و عکس های اوزگه گورل بازیگر معروف ترکیهاوزگه گورل چند سال دارد, عکس های اینستاگرام اوزگه گورل, فیلم های اوزگه گورل

اوزگه گورل بازیگر ترکیه ای

 

بیوگرافی اوزگه گورل و همسرش سرکان چای اوغلو

اوزگه گورل یکی از بازیگران جوان و جذاب ترکیه ای است که در سریال های دیدنی و معروفی که اغلب ایرانیان آن را دنبال میکنند ایفای نقش کرده و طرفداران زیادی دارد. بیشتر طرفداران سریال های ترکی او را با بازی اش در سریال هایی همچون حریم سلطان میشناسند. در این مقاله قصد داریم به معرفی این هنرپیشه و بیوگرافی او بپردازیم. 

چکیده ای از بیوگرافی اوزگه گورل 

نام کامل : اوزگه گورل

تاریخ تولد : ۵ فوریه ۱۹۸۷

محل تولد : سیلیوری استانبول ترکیه

فعالیت : بازیگر سینما و تلویزیون

همسر : سرکان چای اوغلو

 

بیوگرافی اوزگه گورل 

 

زندگی نامه اوزگه گورل, اوزگه گورل در حریم سلطان, اوزگه گورل در سریال گرگ

اوزگه گورل بازیگر محبوب ترکیه

 

اوزگه گورل در پنجم فوریه سال 1987 در استانبول متولد شد. پدرش اصالتا از اقوام چرکسی و از توابع قفقاز است و مادرش نیز از مهاجران ترک سالونیک است. اوزگه دو خواهر نیز دارد. 

خانواده اوزگه در منطقه سیلویری استانبول ساکن بودند و تا پایان دوره دبیرستان اوزگه در این شهر اقامت داشتند. پس از پایان دوره دبیرستان وارد رشته بازرگانی بیکنت شد ولی به علت علاقه ای که به بازیگری و هنرپیشگی داشت این رشته را نیمه تمام رها کرد و وارد دنیای بازیگری شد و شروع به فراگیری بازیگری و مدیریت بازیگری کرد. 

 

فعالیتهای هنری اوزگه گورل

اوزگه اولین بار کار خود را با بازی در مجموعه "دخترم کجاست" و در نقش "زینب" آغاز کرد. 

پس از آن در سریال "و انسان گول خورد" در نقش دریا ایفای نقش کرد. در سال 2012 بازی در نقش ملیسا در سریال خیابان آرام را بر عهده داشت.

 

اوزگه گورل در سریال فصل گیلاس

 

 اوزگه گورل و همسرش, عکس های اوزگه گورل, همسر اوزگه گورل

اوزگه گورل در سریال فصل گیلاس 

 

اما اکثرا او را با بازی اش در سریال "فصل گیلاس" بهتر میشناسند و بازی در این سریال در واقع شروع فعالیت حرفه ای این بازیگر میباشد. اوزگه  در سال 2014 به عنوان بازیگر نقش اول در این سریال پر طرفدار انتخاب شد. این سریال یکی از معروف ترین سریال های این بازیگر میباشد. 

 

این بازیگر جذاب برای بازی در سریال فصل گیلاس سه جایزه و عنوان کسب کرد. جایزه "بهترین بازیگر زن سال"، جایزه "بهترین بازیگر زن جدید" و "بهترین بازیگر زن کمدی" را کسب کرد. 

او همچنین در سال 2018 عنوان و جایزه بهترین بازیگر زن کمدی عاشقانه را در مراسم اهدای جوایز پروانه طلایی پنتین کسب کرد. 

 

این سریال علاوه بر اینکه از نظر حرفه ای برای اوزگه موفقیت آمیز بود و جوایز و شهرت بیشتری کسب کرد از این لحاظ دارای اهمیت است که مقدمه آشنایی و شروع روابط عاشقانه اش با همسر آینده اش "سرکان چای اوغلو" بود. 

 

زندگی نامه اوزگه گورل, اوزگه گورل در حریم سلطان, اوزگه گورل در سریال گرگ

اوزگه گورل و همسرش سرکان چای اوغلو 

 

اوزگه در سال 2017 در سریال های ستارگانم شاهدند و ماه کامل نیز ایفای نقش کرد اما به دلیل استقبال کم مخاطبان پخش سریال پس از چند قسمت لغو شد. 

 

اوزگه گورل چند سال دارد, عکس های اینستاگرام اوزگه گورل, فیلم های اوزگه گورل

عکس های جدید اوزگه گورل 

 

اوزگه گورل در سریال گرگ 

در سال 2018 در سریالی به نام گرگ و در نقش گوگچه دمیر ایفای نقش کرد. او در یک فیلم دیگر و نیز در این سریال نقش بازیگر مکمل را داشت و به عنوان بازیگر میهمان بازی میکرد. 

 

اوزگه گورل, بیوگرافی اوزگه گورل, اوزگه گورل و همسرش

اوزگه گورل در سریال گرگ

 

او بعد از این سریال در سریال معروف دیگری به نام زوج طلایی بازی کرد. اوزگه در این سریال نقش نیلوفر را ایفا میکرد. 

 

اولین تجربه حضور اوزگه گورل در سینما 

 

بیوگرافی اوزگه گورل, اوزگه گورل و همسرش, عکس های اوزگه گورل

عکس های اینستاگرام اوزگه گورل 

 

اوزگه برای اولین بار تجربه بازی در سینما را در سال 2014 و با بازی در "فیلم معلم ما" به دست آورد. وی در این فیلم نقش "کاردلن" را به عهده داشت.

در سال 2019 در فیلم سینمایی مادرم در نقش اصلی نازلی و در سال 2020 در فیلم سینمایی ماشین قرمز در نقش تازه گول ایفای نقش کرد. 

 

اوزگه گورل در سریال حریم سلطان 

 

عکس های اینستاگرام اوزگه گورل, فیلم های اوزگه گورل, زندگی نامه اوزگه گورل

اوزگه گورل در سریال حریم سلطان

 

او بعد از این سریال در سریال معروف حریم سلطان ایفای نقش کرد و بر محبوبیتش افزوده شد. البته او در این سریال نقش بازیگر مهمان را بر عهده داشت. 

اوزگه بعد از بازی در این سریال تا سال 2017 استراحت کرد. بعد از آن دوباره به سینما برگشت و در فیلم های داستان های عاشقانه ارگانیک در نقش دمت و در فیلم اولین بوسه در نقش بهار به ایفای نقش پرداخت. 

 

او همچنین در سریال زیبای جزر ومد در نقش آدا به عنوان بازیگر مهمان ایفای نقش کرد. 

در ادامه فهرست تمام سریال ها و فیلم هایی که اوزگه در آنها ایفای نقش کرده است را به ترتیب تاریخ حضورش عنوان میکنیم. 

 

استعداد اوزگه در خوانندگی

 

اوزگه گورل در سریال گرگ, اوزگه گورل, بیوگرافی اوزگه گورل

فعالیت اوزگه گورل در عرصه خوانندگی

 

اوزگه از معدود بازیگرانی است که علاوه بر بازیگری دارای صدای زیبایی است و خوانندگی نیز میکند. او در طول سالها چندین آهنگ با صدای خودش ضبط کرده است. درسریال های فصل گیلاس و ستارگانم شاهدند نیز شاهد استعداد خوانندگی این بازیگر هستیم. یکی از موزیک ویدئو های او که در سال 2016 منتشر شد میلیونها بازدید کننده داشته است. 

از عکسها و تصاویر اوزگه به واسطه چهره زیبا و جذابش بر روی جلد مجلات و در فتوشاپ ها استفاده شده است.

 

دوران کودکی اوزگه گورل 

اوزگه گورل به گفته خودش دوران کودکی بسیار شیرین و خاطره انگیزی را در یک محله بسیار زیبا و با صفا به نام سیلیوری در کنار خانواده اش در استانبول سپری کرده و از دوران کودکی اش بسیار راضی است و عقیده دارد که به علت اینکه از همان زمان خانواده اش به او اجازه داده اند که خودش تصمیماتش را بگیرد باعث شده تا او به صورت فردی با اعتماد به نفس بالا بار بیاید و هرگز از شکست نهراسد و به راحتی مشکلات زنگی اش را کنترل و مدیریت کند. 

 

ازدواج اوزگه گورل

 

زندگی نامه اوزگه گورل, اوزگه گورل در حریم سلطان, اوزگه گورل

اوزگه گورل و همسرش سرکان 

 

همان طو که پیش تر اشاره بازی در سریال بسیار مشهور و محبوب فصل گیلاس برای اوزگه گورل هم نتیجه خیلی موفقیت آمیزی داشت و باعث کسب چندین جایزه و مشهور شدنش شد و  هم برای او بسیار سرنوشت ساز بود و در همین سریال بود که با سرکان چای اوغلو آشنا شد و وارد رابطه عاشقانه شدند. در آن زمان هر دو 27 سال سن داشتند. در سال 2018 نامزد و سپس ازدواج کردند. 

 

او از روابط بسیار صمیمانه اش با همسرش میگوید و تمام اتفاقات خوب و بد زندگی مشترکش را به عنوان یک وسیله ای برای قوی تر شدن و محکمتر شدن این رابطه دوستانه عنوان میکند. 

 

علایق شخصی اوزگه گورل

اوزگه توجه و اهمیت خاصی برای ظاهرش قائل است. او میگوید برای سلامتی و زیبایی ظاهرش به پوستش خیلی اهمیت میدهد و با استفاده از ضد آفتاب و تمیز و مرطوب نگهداشتن پوستش همیشه سعی در حفظ زیبایی آن دارد. 

 

او به واسطه زیبایی و جذابیتش به عنوان یک چهره تبلیغاتی برای برند معروف پنتی فعالیت میکرد و تا مدتها تبلیغاتش از تلوزیون ترکیه پخش میشد. 

او در پنجاه و هفتمین فستیوال فیلم پرتقال طلایی جایزه بهترین بازیگر زن را برای بازی در فیلم kar kirmizisi و با کارگردانی آتالای تاسدیکن کسب کرد. 

 

اوزگه میگوید به آشپزی علاقه دارد و در پختن غذاهای ایتالیایی و مدیترانه ای و همچنین غذاهای سنتی ترکیه مهارت زیادی دارد.

اما علاقه چندانی به تنقلات و شیرینی جات ندارد و در عین حال از رژیم و محدودیت های غذایی خاصی هم پیروی نمیکند. 

او به حرفه بازیگری علاقه زیادی دارد و به قدری این علاقه زیاد است که میگوید بعد از بازی کردن در سریال یا فیلمی به آرامش میرسم و با بازی کردن بسیاری از مشغله های فکری ام از بین میرود.

 

اوزگه علاقه زیادی به فعالیت در امور خیرخواهانه دارد. او میگوید بعد از اینکه خواهرش را به علت سرطان از دست داد قصد دارد به افراد مبتلا به سرطان هر چند در حد امیدوار کردن به آنها کمک کند. او همچنین علاقه به فعالیت در پروژه های مقابله با حیوان آزاری و همچنین حمایت از حقوق کودکان و زنان دارد. 

 

سریال های ازوگه گورل

 دخترم کجاست (2010-2011) و انسان گول خورد (2011) 
 خیابانی آرام (2012)  و انسان گول خورد (2011)
 حریم سلطان(2014) جزر و مد (2014) 
فصل گیلاس (2014-2015)  ستارگانم شاهدند(2017) 
 ماه کامل (2017) گرگ (2018) 
زوج طلایی (2018-2019)  آقای اشتباه (2020) 

 

فیلم های سینمایی ازگه گورل

  2014 - ما معلم خود هستیم 2017 - داستان های عشق طبیعی 
 2017 - اولین بوسه 2017 - مادرم 
 2018 - لوله

 

گردآوی : بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------