بیوگرافی و عکس های محمد صادقی بازیگرمحمد صادقی, بیوگرافی محمد صادقی, عکس های محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر جوان و در عین حال برجسته و پرنبوغ ایرانی 

 

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر از سریال مانکن تا افرا

محمد صادقی از بازیگران جوان ایرانی است که با بازی در سریال های مانکن در نقش آبتین و افرا در نقش پیمان معروف شد. صادقی قبل از ورود به دنیای بازیگری و تئاتر ، ورزشکار بوده است.

چکیده ای از بیوگرافی محمد صادقی

نام و نام خانوادگی: محمد صادقی

تاریخ تولد: 22 فروردین سال 1372

محل تولد: تهران

پیشه: بازیگر

وضعیت تاهل: مجرد

 

بیوگرافی محمد صادقی

 

عکس های محمد صادقی, محمد صادقی بازیگر, عکس های اینستاگرام محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر

 

محمد صادقی در 22 فروردین سال 1372 در تهران متولد شد. او اصالتا مازندرانی است. او زمانی که 7 سال داشت، پدرش را از دست داد. این اتفاق برای او بسیار اندوهناک بود. از آن پس، او به مادرش که پرستار بیمارستان بود وابسته شد.

 

او در کودکی بسیار بازیگوش بود و به همین دلیل به ورزش تکواندو علاقمند شد و از 10 سالگی وارد این رشته شد. اما به مرور او علاقه اش به ورزش را از دست داد.

 

ورود محمد صادقی به عرصه هنری

 

محمد صادقی در سریال مانکن, محمد صادقی در سریال افرا, محمد صادقی و همسرش

عکس های اینستاگرام محمد صادقی  

 

محمد صادقی از نوجوانی به هنر علاقمند شد. اما گمان نمی کرد که روزی بازیگر می شود و به همین دلیل نیز هنگام انتخاب رشته، مدیریت را انتخاب کرد.

اما سپس برای بازیگر شدن تلاش کرد و در تئاتر هایی مانند شاه لیر، مفیستو، آمادئوس و ... بازی کرد.

 

در سریال مانکن که از اولین تجربه های کارگردان حسین سهیلی زاده بود، او در نقش آبتین بازی کرد. در این سریال او برادر اخگر بود که یکی از شخصیت های مورد توجه برخی از مخاطبان این سریال است.

به این ترتیب محمد بعد از بازیگری در تئاتر، با بازی در این سریال وارد دنیای تصویر شد.

 

نقشی که می توانست او را نابود کند!

 

محمد صادقی در سریال مانکن, محمد صادقی در سریال افرا, محمد صادقی و همسرش

عکس های محمد صادقی 

 

او در مورد بازی اش در این سریال می گوید: من نسبت به نقش ها خیلی گارد ندارم. به این خاطر که احساسم برای بازی کردن تیپیکال نیست مگر کارگردانی بخواهد کاراکتر خط کشی شده ای را بازی کنم. نقشم در سریال مانکن و نقش های این شکلی میتوانست واقعا مرا نابود کند.

 

محمد صادقی در سریال افرا

 

محمد صادقی و همسرش, فیلم های محمد صادقی, اینستاگرام محمد صادقی

محمد صادقی در فیلم افرا در نقش پیمان به ایفای نقش پرداخته است

 

سریال افرا یکی از کار های بهرنگ توفیقی است که در آن بازیگرانی مانند مهدی سلطانی،  اسماعیل محرابی، پیام دهکردی و بسیاری دیگر از بازیگران با تجربه حضور دارند.

آنچه در خلاصه این سریال آمده است: در پگاه مه آلود یک روز پاییزی در زیر شاخه های پر شکوه افرا، فرزندی زاده می شود؛ حاصل وصلت شوم اخلاق و منفعت. چشمان پیر افرا، یگان شاهد این راز در اعماق جنگل است. شاهدی که آموخت در نگاه عاشقانه به زندگی فقط صاحب تنهایی خویشی. هیچ کس نبودن،  اولین و آخرین قانون کتاب عشق است....

این سریال در سال جاری پخش شد و محمد صادقی با بازی در این سریال، اولین تجربه بازی در قاب تلویزیون را کسب کرد. او در این سریال نقش پیمان را به تصویر کشید.

 

فیلم های محمد صادقی, اینستاگرام محمد صادقی, محمد صادقی

 نخستین تجربه ی بازیگری محمد صادقی به ایفای نقش در فیلم مانکن باز می گردد

 

محمد صادقی در مورد این نقش می گوید که نقش پیمان با نقش آبتین در سریال مانکن و حتی با شخصیت خودم بسیار فاصله داشت و درک این موضوع برای من چالش بزرگی بود. دلم می خواهد نقش من در سریال برای مخاطبی که می بیند باور پذیر باشد.

 

او می گوید که دوست دارم در نقش های زیادی بازی کنم به طوری که مخاطبان با شنیدن نام من تنها به یاد یکی از شخصیت هایی که بازی کرده ام نیفتند. دوست دارم آنقدر نقش های متفاوت بازی کنم که مخاطب من را با یک نقش خاص به یاد نیاورد.

 

او در مورد اضطراب های این بازی می گوید بازی در هر اثری استرس های خودش را دارد و چیزی که اهمیت دارد این است که شما بتوانید در نقش خود با مخاطب ارتباط خوبی برقرار کنید و او شما را به عنوان خالق نقش در همان لباس شخصیت باور کند که خوشبختانه در سریال افرا این اتفاق افتاد.

 

بازیگران الگوی محمد صادقی

 

فیلم های محمد صادقی, اینستاگرام محمد صادقی, محمد صادقی

تجربه بازیگری محمد صادقی در تئاتر

 

برای محمد بازیگران الگوی ایرانی و خارجی زیادی وجود دارد. او می گوید الگوهای من چندان قدیمی نیستند به علت اینکه من سینمای قدیم ایران را ندیده ام و از بین بازیگران ایرانی جواد عزتی، شهاب حسینی و هوتن شکیبا را خیلی دوست دارم و قطعا وقتی نام این بازیگران می آید، مخاطب خود بازیگر را به یاد می آورد و نه نقشی را که بازی کرده اند.

او به محمدرضا فروتن نیز علاقه زیادی دارد و می گوید ایشان بیشتر از اینکه برایم الگوی بازیگری باشند، به عنوان یک روان شناس هستند.

 

وضعیت تاهل و ازدواج محمد صادقی 

محمد صادقی، بازیگر پرنبوغ ایرانی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. 

 

ویژگی های شخصیتی و علایق محمد صادقی 

 

عکس های محمد صادقی, محمد صادقی بازیگر, عکس های اینستاگرام محمد صادقی

محمد صادقی یکی از ورزشکاران رشته تکواندو به شمار می رود

 

محمد صادقی از سن 10 سالگی وارد رشته تکواندو شد و به طور جدی این ورزش را شروع کرد تا جایی که حتی به اردوی تیم ملی نوجوانان نیز دعوت شد. او در باشگاه سایپا نیز بازی می کرد، اما بعد از مدتی به دلیل نامعلومی از ادامه این فعالیت خودداری کرد.

 

 محمد صادقی و همسرش, فیلم های محمد صادقی, اینستاگرام محمد صادقی

عکس های جدید محمد صادقی 

 

محمد به کوهنوردی نیز علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کوهنوردی پر می کند. او دارای روحیه ای آرام و ساکت و کم حرف است و نسبتا ساکت است و روحیه پر جنب و جوش و شلوغی ندارد.

او  بعد از بازی در سریال های افرا و مانکن می گوید از بازی در نقش های تکراری بیزار است و این چیزی است که برایش اولویت بیشتری دارد تا اینکه فکر کند چه نقشی را دوست دارد.

 

فیلم های محمد صادقی, اینستاگرام محمد صادقی, محمد صادقی

 ایفای نقش محمد صادقی در فیلم های افرا و مانکن

 

دستگیری محمد صادقی:

به دنبال انتشار یک ویدیو از محمد صادقی که کاربران را دعوت به استفاده از سلاح سرد کرده بود  همچنین پوشش لباس زنانه داشته است.

 

مأموران سازمان انتظامی پس از بررسی موضوع و هماهنگی با مرجع قضایی، محمد صادقی را بازداشت کردند. 

 

استفاده از پوشش زنانه نشان می دهد که او قصد داشته برای دریافت پناهندگی اقدام کند اما برای دوقبضه شدن شانسش در دریافت پناهندگی ژست اپوزوسیون نیز به پوشش زنانه و استفاده از رژ لب و تاپ اضافه کرده است. در نهایت، محمد صادقی، با تهدید ماموران پلیس در فیلمی دیگر، توسط مأموران در خانه‌اش که در شرق تهران واقع است، دستگیر شد. 

 

محمد صادقی وقتی متوجه حضور ماموران شده بود، قصد داشت خود را از طبقه سوم به پایین پرت کند که با حضور عوامل آتش‌نشانی و مقام قضایی از تصمیم خود منصرف و دستگیر شد.

 

 

 

بازداشت شدن محمد صادقی

عکس محمد صادقی بعد از بازداشت شدنش 

 

گردآروی : بخش بازیگران بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------