بیوگرافی و عکس های مهمت گونسور بازیگر معروف ترکیه ایمهمت گونسور, شاهزاده مصطفی مهمت گونسور, تصاویر بازیگر ترکی مهمت گونسور

مهمت گونسور از معروف ترین بازیگران کشور ترکیه

 

بیوگرافی مهمت گونسور؛ مدل، تهیه کننده و بازیگر ترکیه ای

مهمت گونسور، یکی از معروف ترین بازیگران کشور ترکیه است که نه تنها در این کشور، بلکه در کل جهان نیز شناخته شده است. مهمت گونسور، به عنوان یکی از موفق ترین بازیگرانی که پا به عرصه فیلم سازی گذاشته، شناخته شده است. برای اینکه از این بازیگر محبوب، چیز های بیشتری را بدانید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مهمت گونسور اینستا, فعالیت های مهمت گونسور, مهمت گونسور و همسرش

ایفای نقش مهمت گونسور در فیلم حمام  

 

بیوگرافی مهمت گونسور

مهمت گونسور، متولد 8 مه 1975 میلادی است و در استانبول ترکیه به دنیا آمد. او در یک قوم ترک تبار به نام تاتاری، به دنیا آمد و بالغ شد. او به همراه خواهر بزرگتر از خودش، دو فرزند خانواده گونسور هستند. نام خواهر بزرگتر او، زینب گونسور است که رقصنده است و شاگردان زیادی  را در حوضه رقص باله مدرن، تربیت می کند.

 

پدر و مادر مهمت گونسور، برخلاف فرزندانشان که در کار های هنری فعالیت می کنند، بیشتر اهل درس خواندن و کتاب بودند. نام پدر مهمت گونسور، تومن گونسور، مهندس صنایع بود. نام مادر مهمت نیز، سیبل است که استاد دانشگاه بوگازیچی بود. 

 

خانواده مهمت گونسور، به طور کلی، به عنوان یک خانواده موفق و با استعداد شناخته می شود. خانواده مهمت گونسور، بستر مناسبی را برای او ایجاد کرد تا بتواند به پیشرفت های بزرگی که امروز کرده است، دست پیدا کند. البته ناگفته نماند که زحمات این بازیگر زیبارو نیز در ترقی و پیشرفت او بی تأثیر نبوده است.

 

فعالیت های مهمت گونسور, مهمت گونسور و همسرش, آثار مهمت گونسور

عکس های مهمت گونسور 

 

تدریس و علایق ورزشی مهمت گونسور

مهمت، دوران دبیرستان خود را در کشور ایتالیا گذراند، و پس از اینکه از دبیرستان، فارغ التحصیل شد، وارد دانشگاه مارامارا شد. مهمت گونسور، در رشته ارتباطات تحصیل کرد و موفق به دریافت مدرک دانشگاهی شد.

مهمت گونسور، از همان دوران کودکی که چهار ساله بود، علاقه شدیدی به ورزش های تنیس، شنا و اسکی داشت. 

 

شاهزاده مصطفی مهمت گونسور, تصاویر بازیگر ترکی مهمت گونسور, بیوگرافی مهمت گونسور

بیوگرافی مهمت گونسور 

 

آغاز فعالیت مهمت گونسور در حوضه بازیگری

مهمت گونسور، از همان دوران کودکی در جلوی دوربین قرار گرفت. او در سن هفت سالگی، در فیلم تبلیغاتی و تجاری با نام سانا، ایفای نقش کرد. پس از بازی کردن در این تیزر تبلیغاتی، در سن چهارده سالگی در یک سریال محبوب ترکی به نام Okan Uysaler’s Past Spring Mimoses ایفای نقش کرد و معروف تر شد. 

 

پس از بازی در سریال Okan Uysaler’s Past Spring Mimoses، مهمت گونسور توانست در فیلم حمام، ایفای نقش کند. البته به گفته رسانه ها، مهمت گونسور به کمک یکی از دوستان خود، توانست که نقشی را در فیلم حمام به دست آورد. پس از اینکه مهمت گونسور، توانست که نقش خود را در فیلم حمام به کارگردانی فرزان اوزپتک، که یکی از معروف ترین کارگردانان ترکیه ای است، به خوبی اجرا کند، تصمیم گرفت که حرفه بازیگری را به عنوان کار و پیشه اصلی خود انتخاب کند.

 

مهمت گونسور علاوه بر بازیگری در فیلم ها، به بازیگری در تیزر های تبلیغاتی نیز ادامه داد. معروفیت مهمت در آن هنگام، به اندازه ای بالا رفته بود که حتی شرکت کوکا کولا نیز، برای ساخت تیزر تبلیغاتی خود، از مهمت گونسور به عنوان بازیگر استفاده کرد.

بر اساس گفته های خود مهمت گونسور، کنسو دیری، بازیگر و مدل ترکیه ای، الگوی او هم در بازیگری و هم در صنعت مدلینگ بوده است.

 

مهمت گونسور اینستا, فعالیت های مهمت گونسور, مهمت گونسور و همسرش

فعالیت مهمت گونسور در کار تبلیغاتی 

 

فعالیت های مهمت گونسور در زمینه های دیگر

مهمت گونسور، علاوه بر اینکه در صنعت فیلم سازی، به عنوان بازیگر کار کرده است و می کند، تهیه کنندگی برخی از فیلم ها را نیز بر عهده داشته است و توانست که وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن در این زمینه انجام دهد.

مهمت گونسور، به عنوان مدل نیز فعالیت های بسیاری دارد. مهمت، دارای 178 سانتی متر قد و 65 کیلو گرم وزن است، و زیبایی بدن و چهره او، باعث شده است که مهمت به عنوان مدل در بسیاری از بنر ها و تیزر های تبلیغاتی، مورد استفاده قرار بگیرد. 

 

یکی از نکات جالب در مورد این بازیگر و مدل معروف، این است که تحصیلات خود در رشته بازیگری را از سن بیست و پنج سالگی آغاز کرده است. این در حالی است که مهمت گونسور از دوران کودکی در روبروی دوربین قرار گرفت و نقش هایی به یاد ماندنی را به جا گذاشت. 

 

آثار مهمت گونسور, فیلم های مهمت گونسور, عکس های مهمت گونسور

عکس های مهمت گونسور 

 

فعالیت مهمت گونسور در تئاتر ایتالیایی

مهمت گونسور در سال 1998 میلادی، پیشنهادی را برای نقش آفرینی در یک گروه تئاتر ایتالیایی دریافت کرد. مهمت برخلاف تصور بعضی ها، نقش آفرینی در این تئاتر را پذیرفت و توانست توانایی های خود را در زمینه تئاتر نیز شکوفا کند. 

مهمت گونسور به مدت چهار سال با این گروه تئاتر ایتالیایی همکاری کرد و با آنان همسفر شد. موضوع این تئاتر ایتالیایی، همجنسگرایی و دید مردم به آن در دهه هفتاد میلادی بود. 

 

تصاویر بازیگر ترکی مهمت گونسور, بیوگرافی مهمت گونسور, مهمت گونسور اینستا

بیوگرافی مهمت گونسور 

 

موفقیت های بزرگ مهمت گونسور

مهمت گونسور در سال 1998 میلادی، در سریالی به نام پرونده مخفی، نقش یک کارآگاه جوان و تازه کار را ایفا کرد. این سریال در شبکه ستاره، که یکی از شبکه های کشور ترکیه است، نمایش داده شد. این سریال سبب دیده شدن و معروف تر شدن این بازیگر ترکی شد.

او سپس در سال 2000 میلادی در فیلمی به نام بازی های رویایی، ایفای نقش کرد.

 

کارگردان این فیلم یاوز اوزکان بود که فیلم های بسیار معروفی را کارگردانی کرده بود. مهمت گونسور در این فیلم، خوش درخشید و توانست خود را در میان بهترین بازیگران ترکی قرار دهد.

پس از آن، پیشنهاد هایی از تهیه کنندگان ایتالیایی به مهمت گونسور داده شد. مهمت گونسور راهی ایتالیا شد و در یک نمایشنامه به نام بنت، به عنوان نقش اصلی ایفای نقش کرد. این که مهمت گونسور به عنوان نقش اصلی برای تئاتر بنت انتخاب شد، یک امتیاز بسیار بالا برای او حساب می شد. 

 

مهمت گونسور پس از ایفای نقش در نمایشنامه بنت، توجه کارگردان های ایتالیایی را به خود جلب کرد، به طوری که پس از این نمایشنامه، در فیلم های توماسو، پاپا بونو فصل دوم و همچنین گویدا بازی کرد.

این سری فیلم ها، باعث موفقیت و معروف شدن مهمت گونسور نه تنها در ترکیه، بلکه در کل جهان شدند.

 

فعالیت های مهمت گونسور, مهمت گونسور و همسرش, آثار مهمت گونسور

فیلم نامه ی بنت اثر مهمت گونسور  

 

مهمت گونسور و همسرش

مهمت گونسور، با یک زن ایتالیایی به نام کاترین مونگ ازدواج کرد. کاترین مونگ یک کارگردان فیلم های مستند ایتالیایی است. 

طبق گفته مهمت گونسور، او کاترینا را برای اولین بار در صحنه فیلم برداری ملاقات کرده، و در همان لحظه عاشق او شده است. این دو نفر در سال 2006 میلادی با هم ازدواج کردند.

حاصل ازدواج این زوج هنری، سه فرزند است که یکی از آنها پسر است و نام او علی است. نام دو دختر مهمت گونسور نیز کلوئه و مایا است. 

 

تصاویر بازیگر ترکی مهمت گونسور, بیوگرافی مهمت گونسور, مهمت گونسور اینستا

مهمت گونسور و همسرش

 

آثار مهمت گونسور

مهمت گونسور، آثار زیادی را از خود به جا گذاشته است که فقط مربوط به کشور ترکیه نیستند، بلکه می توان در میان آثار این بازیگر و مدل، فیلم ها و سریال های ایتالیایی و حتی آمریکایی را نیز مشاهده کرد.

در ادامه به معرفی بعضی از آثار مهمت گونسور خواهیم پرداخت.

 

تصاویر بازیگر ترکی مهمت گونسور, بیوگرافی مهمت گونسور, مهمت گونسور اینستا

مهمت گونسور بازیگر و مدل 

 

این بازیگر و مدل در تیزر های تبلیغاتی بسیاری نیز بازی کرده است. در آینده انتظار می رود که فعالیت این بازیگر محبوب بیشتر هم شود.

 

فیلم های سینمایی مهمت گونسور

۱۹۹۷ حمام ۱۹۹۹ بازی‌های تخیل
 ۲۰۰۱ توماسو ۲۰۰۱ گویدا
 ۲۰۰۲ ایتالیایی ۲۰۰۳ ایل پاپا بونو
۲۰۰۳ او اکنون سرباز است ۲۰۰۳ استرگریا
۲۰۰۴ Non ci Sarebbe Niente Da Fare ۲۰۰۵ داستان‌های استانبول
۲۰۰۷ سقوط مرده ۲۰۰۸ Se Chiudi Gli Occhi
۲۰۱۰ صدا ۲۰۱۰ Matrimoni e Altri Disastri
۲۰۱۲ عشق تصادفات را دوست دارد ۲۰۱۴ اگر فراموش کردم نجوا کن
۲۰۱۷ استانبول سرخ ۲۰۱۷ ارباب مرغ دریایی

 

سریال های مهمت گونسور

۱۹۸۹ شبیه‌ سازی‌های گذشته بهار ۱۹۸۹ کاهیده
۱۹۹۹ پرونده مخفی ۲۰۰۱ دون ماتئو
۲۰۰۳ عزیزم باتری ۲۰۰۴ مردم طوفان
 ۲۰۰۵-۲۰۰۶ خشخاش سفید ۲۰۰۷-۲۰۰۸ چاقوها
۲۰۱۲-۲۰۱۴ حریم سلطان ۲۰۱۷-۲۰۱۸ فی
 ۲۰۱۹-۲۰۲۰ موهبت  

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------