بیوگرافی مهتاج نجومی بازیگر بی حاشیه تلویزیون و سینمامهتاج نجومی,بیوگرافی مهتاج نجومی,عکس های مهتاج نجومی

تصاویر مهتاج نجومی

 

مهتاج نجومی از بازیگران پر کار قبل و پس از انقلاب است و اغلب در کارهای خود نقش مادری مهربان را بر عهده داشته است که با مهارت خاص خود نقش ها را به سرانجامی مطلوب می رساند. کمتر کسی است که با مهتاج نجومی آشنا نباشد. در ادامه بیوگرافی مهتاج نجومی را برای شما طرفداران عزیر به این بازیگر را گردآوری نموده ایم.

 

مهتاج نجومی,بیوگرافی مهتاج نجومی,عکس های مهتاج نجومی

عکس های مهتاج نجومی

 

بیوگرافی مهتاج نجومی:
مهتاج نجومی ( متولد ۱ فروردین ماه ۱۳۲۸ در بروجرد) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلويزيون ایران است. او در سال ۱۳۵۴ در رشته کارگردانی از مدرسه عالی تلويزيون و سینما فارغ التحصیل گردید.

مهتاج نجومی نخستین بار در سال 1344 هنگامی که 16 ساله بود بازیگری را با تئاتر تجربه کرد ولی به صورت جدّي 2 سال بعد در سال 1346 با نمایش روزنه آبی به کارگردانی شاهین سرکیسیان بروی صحنه رفت خانم نجومی بعد از انقلاب در سال ۱۳۶۰، با کارگردانی نمایش حماسه رام به تلويزيون برگشت و تا سال ۱۳۶۵ بعنوان کارگردان براي تلويزيون کار کرد. لازم به ذکر هست که وی بازیگری پس از انقلاب را در سال ۱۳۶۴، با فیلم آن سوی مه آغاز کرد و بعد از ۱۳ سال به سینما برگشت.

 

مهتاج نجومی,بیوگرافی مهتاج نجومی,عکس های مهتاج نجومی

تصاویر مهتاج نجومی

 

زندگی شخصی مهتاج نجومی:
ولی لازم به ذکر هست که به علت این که خانم مهتاج نجومی خيلي اهل گفتگو و فضاهای مجازي نیست و همچنين همیشه میخواست دور از حواشی باشد از خانواده و زندگی شخصی اش اطلاعاتی دردسترس نیست.

 

مهتاج نجومی,بیوگرافی مهتاج نجومی,عکس های مهتاج نجومی

تصاویری از مهتاج نجومی

 
علت کم کاری مهتاج نجومی:
خانم نجومی از بازیگری در تئاتر ميگويد :" کار در تئاتر را باید حرفه ای نگاه کرد، هنگامی که در این عرصه کار می کنی باعث ميشود روح و جان تو تازه شود، هر چند که پیشنهاد در خور در این حرفه چند سالی هست که نداشتم."

 

مهتاج نجومی,بیوگرافی مهتاج نجومی,عکس های مهتاج نجومی

بازی مهتاج نجومی

 
وی همچنين در مورد کم کاری خویش در تلويزيون گفته است:" کم کاری من در تلويزيون به این بر می گردد که روند تولید فیلم یا سریال در تلويزيون کاهش پیدا نموده است؛ والاّ از کار کناره نمی گیرم و دلم می خواهد همواره کار کنم."

مهتاج نجومی,بیوگرافی مهتاج نجومی,عکس های مهتاج نجومی

مهتاج نجومی در سریال ستایش

 

گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------