بیوگرافی نازنین بنیادی بازیگر ایرانی هالیوود + عکسنازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

نازنین بنیادی 

 

نازنین بنیادی متولد 22 می 1980 بازیگر ایرانی-بریتانیایی است. والدین نازنین بنیادی در بیستمین روز بعد از تولدش به لندن مهاجرت کردند. او تا 19 سالگی در لندن زندگی می‌کرد و سپس به لس‌آنجلس آمریکا رفت. او دارای مدرک تحصیلی عالی از دانشگاه کالیفرنیا، ارواین در رشته زیست‌شناسی است.

چکیده ای از بیوگرافی نازنین بنیادی :

زمینه فعالیت : هنرپیشه

تولد : ۲۲ مهٔ ۱۹۸۰ تهران، ایران

محل زندگی : لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا

ملیت : ایرانی، بریتانیایی

سال‌های فعالیت: از سال ۲۰۰۶ تا کنون

 

بیوگرافی نازنین بنیادی:

نازنین بنیادی در سال 1980 در شهر تهران به دنیا آمد و زمانی که بیست روزه بود، به همراه خانواده اش ایران را ترک کرده و به لندن رفت و تا سن 19 سالگی در آنجا به تحصیلات خود را در یک مدرسه خصوصی معتبر ادامه داد و پس از آن در رشته زیست شناسی از دانشگاه اوروین کالیفرنیا فارغ التحصیل شد؛ جایی که وی با ارائه پژوهش هایی درباره سرطان موفق به دریافت جوایزی شده است. جدپدری او، صفی علیشاه، شاعر پرآوازه و فیلسوف قرن نوزدهم است. 

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

عکس دوران کودکی نازنین بنیادی به همراه پدرش

 

نازنین از ده سالگی اشتیاق فراوانی به هنر داشت و در کالج سلطنتی موسیقی در لندن به استعداد خود پی برد و با آموختن ویولن به پرورش استعداد خود پرداخت.

نازنین بنیادی در سال 2006 بطور رسمی وارد عرصه بازیگری شد و موفق شد در نقش لیلا میر در سریال محبوب « General Hospital » حضور پیدا کند و پس از آن نیز در نقش های بسیار کوتاهی در فیلمهای مشهور هالیوود حضور پیدا کند.

 

مادر نازنین عضو کلیسای ساینتولوژی بود. او نیز در میانه دهه ۲۰۰۰ (میلادی) خود را وقف کار داوطلبانه برای کلیسای ساینتولوژی کرد. زیرا فکر می‌کرد کلیسا کارهای انسان دوستانه انجام می‌دهد. در سال ۲۰۰۵ به خاطر رکورد فروش کتاب برای کلیسا، از او تقدیر شد.

در سال ۲۰۰۴ هنگامی که تام کروز برای گشایش یک کلیسای جدید در مادرید اسپانیا بود به نداشتن یک دوست‌دختر شکایت می‌کرد. دفتر امور ویژه کلیسا نیز نازنین بنیادی را برای او انتخاب کرد.

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

نازنین بنیادی و تام کروز

 

دیوید میسکوج (رهبر کلیسای سابنتولوژی) «گریگ ولهیِر» را مأمور کرد تا نازنین را از لحاظ تناسب و مقبولیت در برنامه فشرده یک‌ماهه چک امنیتی، مصاحبه و بازرسی کند. سپس نازنین را از خانواده جدا کرده و به مرکز ستاره‌ها بردند. در آنجا مشکلات خاص نیز حل شدند. از جمله، رابطه عشقی نازنین با دوست‌پسر خود که مدت‌ها با یکدیگر ارتباط داشتند. آن‌ها به نازنین نشان دادند که دوست‌پسر او در جلسه اعتراف گفته که به نازنین خیانت کرده‌است؛ بنابراین رابطه آن‌ها پایان یافت.

 

پس از آن ارتودنسی دندان‌های نازنین را بیرون کشیدند و از فروشگاه بربری بورلی هیز بیست هزار دلار آمریکا برایش لباس خریدند. در گام بعدی آرایشگر و طراح سبک موی تام کروز موهای نازنین را طبق ذائقه تام کروز رنگ کرد. به نازنین گفته شد که این کارها بخشی از مأموریت بشردوستانه کلیسا هستند. زیرا او باید هنگام دیدار با رهبران جهان زیبا باشد. تنها، هنگامی که نازنین به نیویورک رسید نقش واقعی خود به عنوان معشوقه تام کروز را فهمید.

 

در اواخر سال ۲۰۰۴ آن‌ها زندگی با یکدیگر را آغاز کردند. در آغاز تام کروز بسیار رمانتیک بود. اما در مدت کوتاهی، بسیار خشن و بداخلاق شد. هنگامی که دیوید میسکویج به مهمانی آن‌ها رفت نازنین بیمار بود و به حضور مسکویج توجهی نشان نداد. اینکار موجب خشم مسیکویج شد. روز پس از آن کروز با مشت بر میز کوبیده و نازنین را متهم به توهین به رهبر کلیسا کرد. دو هفته بعد در ژانویه ۲۰۰۵ به نازنین اطلاع دادند که رابطه اش با تام کروز تمام شده‌است.

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

عکس های جدید نازنین بنیادی

 

اعضای ساینتولوژی به خانه بنیادی رفته و همه تصاویر مشترک و نامه‌های او با کروز را با خود بردند. هنگامی که بنیادی از بدرفتاری میسکویج و کروز با دوست ساینتولوژیست خود درد دل کرد او این مسئله را فوراً گزارش داد. برای مجازات، بنیادی را به شستن دستشویی‌ها با مسواک مجبور کردند. پس از آن، نازنین، کلیسا را ترک کرد. او هم‌اکنون خود را «مسلمان غیرمتعهد» می‌داند. 

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

عکس های اینستاگرام نازنین بنیادی

 

آثار نازنین بنیادی:

تلویزیون :

۲۰۰۷ : The Game  

۲۰۰۷ : General Hospital: Night Shift  

۲۰۰۷–۲۰۰۹ :  General Hospital 

۲۰۱۰ : The Deep End

۲۰۱۰ : ۲۴

۲۰۱۰ : Hawthorne

۲۰۱۱ : سوتس 

۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ : آشنایی با مادر

۲۰۱۲ :  CSI

۲۰۱۲ : Best Friends Forever

۲۰۱۳ : Go On 

۲۰۱۳ : آناتومی گری 

۲۰۱۳–۲۰۱۴ : میهن (فصل ۳)

فصل ۴ (پشت سر هم؛ ۱۰ قسمت)

۲۰۱۴ : Scandal  فصل ۳ 

۲۰۱۸ : Counterpart

 

سینما :

۲۰۰۶ : Kal: Yesterday & Tomorrowه

۲۰۰۷ : Gameface Taylor

۲۰۰۸ : جنگ چارلی ویلسون 

۲۰۰۸ : مرد آهنی 

۲۰۰۹ : Diplomacy

۲۰۱۰ : سه روز آینده 

۲۰۱۲ : شیرین عاشق

۲۰۱۵ : رقصنده صحرا 

۲۰۱۶ : بن هور استر

۲۰۱۶ : مسافران 

۲۰۱۸ : هتل بمبئی 

 

عکس های نازنین بنیادی :

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

نازنین بنیادی

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

بیوگرافی نازنین بنیادی

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

عکس دوران کودکی نازنین بنیادی

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

عکس های جدید نازنین بنیادی

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

نازنین بنیادی

 

نازنین بنیادی کیست ،عکس نازنین بنیادی

تصاویر جدید نازنین بنیادی

 

گردآوری:بخش بازیگران بیتوته 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------