طالع بینی هفتگی (26 بهمن تا 2 اسفند 98)طالع بینی این هفته, فال هفته

فال و طالع بینی هفتگی

 

فال هفته (26 بهمن تا 2 اسفند 98) 

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

ممکن است در یک بخش از زندگی فراز و نشیب هایی داشته باشد ، اما یک روند ایستا یا نزولی ممکن است احساس موفقیت شما یا رضایت شما را آزار دهد. مهمترین جنبه این هفته که نباید از آن چشم پوشی کرد ، سلامت و رفاه شماست. به شما توصیه می شود بعد از فعالیت های شدید هفته گذشته استراحت کنید. در مورد حرفه شما ، ستاره ها به ویژه برای تجارت به طور متوسط ​​اما پرسود باقی خواهند ماند. 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت:

این هفته کاملاً واضح است که در زندگی شما هیچ مشکلی وجود ندارد. روابط و عشق باعث شادی بسیاری می شود و شما را مجذوب می کند. این همچنین نشان دهنده سلامت کلی شما است. با پیشرفت هفته چیزها بهتر می شوند. شایعات را نادیده بگیرید و از منفی بافی انصراف دهید. در حال حاضر موضوعات آموزشی بهترین درخشش آنهاست و خبرهای خوبی و روال آسان را به همراه خواهد داشت. با این حال ، این بخش مالی زندگی شما است که نیاز به نهایت مراقبت دارد ، این هفته. مراقب باشید زیرا ممکن است یک مشارکت تجاری خراب شود یا ضرر ایجاد کند. موضوعات حقوقی ، اوراق قرضه ، معاملات به ظاهر پرسود است.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

ممکن است شغل های پرسود به شما ارائه شود. اما توصیه می کنیم شغل فعلی خود را تغییر ندهید. از مشاجره با مافوق یا همکاران خودداری کنید. تصمیمات مهم مربوط به امور مالی را اتخاذ نکنید. با نزدیک شدن آخر هفته ، وضعیت مالی شما به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. آنچه در این مدت می خورید را در نظر بگیرید. برای جلوگیری از ناراحتی های ناشی از معده ، از خوردن غذاهای مضر به هر قیمتی خودداری کنید. در صورت امکان تورهای تجاری را به تعویق بیندازید. در تمام مدت بدن خود را هیدراته نگه دارید. این زمان مملو از عشق و صمیمیت برای زوجین است. فراز و نشیب های کمی برای زوج های متاهل وجود دارد. به شریک زندگی خود توجه بیشتری کنید. دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیلات عالی در خارج از کشور هستند ، موفق می شوند. کسانی که برای امتحانات رقابتی آماده می شوند ، عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت!

 

طالع بینی متولدین تیر :

کارمندان دارای حقوق می توانند انتظار افزایش حقوق را داشته باشند. حتی ممکن است شغل پر سود تر به آنها پیشنهاد شود. هفته برای جابجایی به این شغل جدید مطلوب است. دانشجویانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور برای مهاجرت هستند ، با فرصتهای خارق العاده ای به شما ارائه می شوند! گاهی اوقات ، اضطراب منفی ممکن است در شما تأثیر منفی بگذارد و بتواند موضوعات مورد مطالعه خود را تغییر دهد. این هفته به شما توصیه می کند تا در امور مالی با احتیاط عمل کنید. سرمایه گذاری های جدید را در نظر نگیرید. اگر نیاز به سرمایه گذاری دارید ، با یک مشاور مالی مشورت کنید. مجردها باید پیشنهاد خود به محبوبشان را به زمان دیگری موکول کنند چون خیلی مطلوب نیست. انجام این کار با عجله ممکن است باعث شود که این پیشنهاد کاملاً رد شود! صبور باش! به طور مرتب یوگا و مراقبه را تمرین کنید. هر دو ، این بسیار مفید خواهد بود.  

 

طالع بینی این هفته, فال هفته

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی متولدین مرداد :

از مسئولیت ها خودداری کنید. چشم پوشی به سمت مسئولیتهای شما همیشه پیشرفت را به تصویر می کشد. در هنگام کار با مافوق ها مراقب باشید. از حجم کار نترسید. مطالعات گروهی و بحثهای گروهی برای دانشجویان مفید خواهد بود. دانشجویان سخت کوشی که قرار است در امتحانات مختلف رقابتی شرکت کنند ، مطمئناً موفق خواهند شد. سرمایه گذاری های بازار سهام بازده سودآوری را به همراه خواهد داشت. از وام دادن به دوستان یا اقوام خودداری کنید. بدهی های بد و یا تأخیر در پرداخت ، شما را در چارچوب منفی قرار می دهد. زندگی سالم ، شعار این هفته خواهد بود! خوردن غذای ناسالم مطمئناً باعث برخی از اختلالات معده خواهد شد. با دنبال کردن سرگرمی های خود ، کمی وقت بگذارید. سفرهای طولانی در طول این هفته بر سلامتی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. زوج های متاهل مانند گذشته قادر به احساس هماهنگی و نزدیکی یکدیگر خواهند بود! 

 

طالع بینی متولدین شهریور :

این هفته برای کارمندان شاغل باشکوه برگزار می شود. این هفته برای بازرگانان نسبت به آخر هفته بهتر است. دانش آموزان نباید تنبلی داشته باشند. آنها در امتحانات بعدی موفق خواهند بود. سعی کنید تا حد امکان هزینه های غیرضروری را کنترل کنید. توصیه می کنیم در طول این هفته از هیچ یک از دوستان یا اقوام خود وام نگیرید. در طول این هفته مبلغ قابل توجهی متحمل خواهید شد. شما قادر خواهید بود احساسات واقعی خود را به شیوه ای بسیار منحصر به فرد هنری به عزیزانتان بیان کنید! اگر در این هفته قصد دارید به کسی پیشنهاد دهید ، این کار را انجام دهید! ممکن است دچار سردرد خفیف یا میگرن شوید. آلرژی پوست نیز یک احتمال است.

 

طالع بینی متولدین مهر :

بازرگانان و همچنین کارمندان شاغل در این دوره باید سفرهای زیادی را انجام دهند. گسترش کسب و کار ایده خوبی برای کسانی است که آن را در نظر می گیرند. کارمندان شاغل با حقوق اضافی بار اضافی کار را متحمل می شوند. دانش آموزانی که رشته های فنی یا دوره های فنی را دنبال می کنند ، باید در طول این هفته به طور استثنایی کار کنند. دانش آموزانی که هنرهای نمایشی را دنبال می کنند ، عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت! ممکن است در روزهای ابتدایی هفته احساس بی تفاوتی یا ناراحتی با شریک زندگی تان ایجاد شود. بازرگانان با کمیسیون روبرو می شوند و کارمندان شاغل در این هفته از مشوق ها بهره مند می شوند. از الان سرمایه گذاری جدیدی را در نظر بگیرید. احتمال فواید مالی مستقیم یا غیرمستقیم از سوی خانواده بسیار قوی است. به ورزشگاه بروید یا به یک برنامه تناسب اندام بپیوندید. این امر نه تنها از نظر جسمی شما را حفظ می کند بلکه نوسانات روحی شما را نیز کنترل می کند.

 

طالع بینی متولدین آبان :

با خود و دیگران صبور باشید. انتظارات بیش از حد منجر به بدبختی خواهد شد. آرامش خود را حفظ کرده و از وارد شدن به بحث های بیهوده خودداری کنید. تمرکز دانش آموزانی که به مدرسه می روند در اوج خواهد بود. دانشجویانی که می خواهند تحصیلات عالی را در خارج از کشور دنبال کنند ، موفق خواهند بود. راه های جدید درآمد باز می شود! سرمایه گذاری در بازار سهم و وجوه متقابل ثمره خواهد داشت. شما می توانید پرداخت هایی را که از مدت ها پیش گیر کرده اید بازیابی کنید. مجردهایی که آرزوی ازدواج دارند ، موفق خواهند بود. هرگونه سوء تفاهم از گذشته با شریک زندگی خود در طول این هفته به طرز دوستانه برطرف می شود. عفونتهای پوستی در طی این هفته احتمالا مشکل ساز خواهد بود. فوراً به متخصص پوست مراجعه کنید.

 

طالع بینی این هفته, فال هفته

 فال هفته

 

طالع بینی متولدین آذر :

آماده برای تحقق بخشیدن به مقدار قابل توجهی از هزینه های مالی برای خانواده خود باشید. جریان مالی شما افزایش می یابد و ثبات مالی و رشد تجاری شما نیز به همین ترتیب خواهد بود. سرمایه گذاری و پس انداز کردن برای آینده را شروع کنید! معادله بین شما و همسرتان بسیار شخصی است. به کسی اجازه ندهید که درباره روابط شما قضاوت کند یا مداخله کند. به نیازهای شریک زندگی خود توجه کافی داشته باشید. هر وقت دچار اضطراب شدید شدید ، چشمان خود را ببندید و آرام باشید. اگر متوجه بثورات یا خارش پوست خود شده اید ، به یک متخصص پوست مراجعه کنید. دانش آموزان با این معضل روبرو خواهند شد که افراد را برای تحصیلات عالی تر انتخاب کنند. نظرات خود را از معلمان و خانواده خود بگیرید. شما در امتحانات رقابتی عالی کار خواهید کرد.

 

طالع بینی متولدین دی :

کارمندان به دستاوردهای جدید خواهند رسید. احتمال تور خارج از کشور نیز وجود دارد. اگر تمایل به تغییر شغل خود دارید ، این هفته مطلوب است. دانش آموزانی که رشته های مهندسی ، مالی و فناوری اطلاعات را دنبال می کنند پر از شور و شوق خواهند بود. خانواده های دانش آموزان همچنین همکاری و پشتیبانی صمیمانه خود را گسترش خواهند داد. در کل ، یک هفته مطلوب برای دانش آموزان است. ممکن است شما بتوانید بدهی هایی را که از مدت ها پیش در انتظار است ، بازیابی کنید. سلامتی یک عضو خانواده ممکن است به شدت تحت تأثیر قرار گیرد و از این رو ثبات مالی مختل شود. این هفته برای موضوعات مربوط به عشق به صورت دوچرخه سواری خواهد بود. مسائل اعتماد در این مرحله به یک مسئله برجسته تبدیل می شود. زبان خود را نرم و کلمات خود را ملایم نگه دارید. اگر از مدتها قبل به یک بیماری قدیمی مبتلا شده اید ، باید نسبت به آن بسیار محتاط باشید. آسیب های تصادفی نیز در این مدت یک ویژگی مشخص است.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

از کارمندان حقوق بگیر در محل کار قدردانی می شود. وظایف دشوار معمولاً هنگام کار تیمی ساده تر می شوند. سعی کنید خود را در تیمی پر از اعضای اختصاصی درگیر کنید. به دلیل تغییر فصل ها باید در مورد سلامتی خود بسیار مراقب باشید. خود را درگیر فعالیتهای جالب در فضای باز کنید. رفتن به ورزشگاه برای تمرینات سبک نیز سودمند خواهد برد. زوجین نباید به کسی اجازه دهند به جز خودشان در امور شخصی خود دخالت کنند. مجردهایی که منتظر پیشنهاد عزیزانشان بوده اند می توانند بدون هیچ گونه تردیدی این کار را انجام دهند. مبلغ قابل توجهی پول را برای امور خیریه و اهداف مذهبی اهدا خواهید کرد. حاشیه سود و راه های درآمد شما نیز در حال افزایش است. سرمایه گذاری های کوتاه مدت خطرناک خواهد بود. ممکن است دانشجویان برای عملکرد خود بورس تحصیلی دریافت کنند. مشاوره از معلمان ، مربیان و راهنماها مفید خواهد بود! 

 

طالع بینی متولدین اسفند :

بازرگانان مطمئناً می توانند توسعه یا برنامه ریزی پروژه های جدید را در این مدت در نظر بگیرند. کارمندان حقوق بگیر ، تحت هر شرایطی ، باید از مشاجره بیهوده با مدیران خودداری کنند. دانشجویان ممکن است تمایل بیشتری به تحصیل فناوری و قانون داشته باشند. دانشجویانی که دوره های فارغ التحصیلی ، دکتری را دنبال می کنند ، عملکرد بسیار خوبی دارند! موفقیت آنها تقریباً حتمی است. این هفته برای دانشجویانی که مایل به مهاجرت به خارج از کشور هستند مطلوب است. در روزهای ابتدایی هفته باید در امور مالی مراقب باشید. زوج های متاهل واقعاً به یکدیگر اختصاص می یابند. آنها احساس می کنند که در بهشت ​​برای یکدیگر ساخته شده اند! صمیمیت و عشق در اوج خود خواهد بود. دیروز از بین رفته است ، فردا وجود ندارد ، در زمان حال زندگی کنید!

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------