طالع بینی بهمن ماه 1401فال ماهانه, فال ماهانه تاروت, طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی بهمن ماه 1401

 

طالع بینی بهمن ماه 1401

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه بیتوته، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود، از جمله امور مالی، شخصی، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

 

فال ماهانه متولدین فروردین:

ماه بهمن ممکن است به دلیل مشتری و راهو افکار ناخواسته ای را به همراه داشته باشد و ممکن است باعث ایجاد برخی مسائل در محیط کاری شما شود. اما انتقال مریخ و زهره از شما حمایت می کند تا با شجاعت، خلاقیت و ادب قوی تان، همه چیز را همانطور که می خواهید پیش ببرید. سعی کنید پرخاشگری خود را کاهش دهید. ممکن است بر سلامتی شما تأثیر بگذارد و مهم است که از مشاجرات ناخواسته و تمرینات سنگین اجتناب کنید.

 

به احتمال زیاد در ناحیه گردن یا دست درد دارید که باید با پزشک مشورت کنید. این ممکن است به دلیل مریخ اتفاق بیفتد. روزهای اول بهمن با حرکت زهره پر برکت خواهد بود اما ممکن است رابطه شما به دلیل نفوذ قوی راهو تحت تاثیر قرار گیرد. بنابراین مهم است که یک رویکرد مثبت برای آسان کردن کارها داشته باشید. این ماه زمان خوبی برای برنامه ریزی سفر و گذراندن ساعاتی با کیفیت در کنار عزیزانتان است. حرکت مریخ نشان می دهد که باید در بیان هر کلمه بسیار مراقب باشید زیرا احتمال وارد شدن به بحث وجود دارد.

 

ونوس به شما کمک می کند تا پروژه های خوبی در محل کار داشته باشید که باعث می شود به خارج از کشور سفر کنید. خورشید و عطارد به شما پیشنهاد می کنند در محل کارتان از رئیس خود پیروی کنید. اگر نیاز به امضای هر قراردادی دارید در انجام آن دقت کنید زیرا زحل از شما می خواهد در چنین معاملاتی مراقب باشید. بهمن باعث می شود متولدین فروردین پول بیشتری را برای سفرهای خارجی شما خرج کنند. بنابراین، اگر دانشجویی هستید که در خارج از کشور تحصیلات عالی را دنبال می کنید، از معاملات نقدی آگاه باشید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت:

بهمن ماه برای متولدین اردیبهشت مطلوب خواهد بود زیرا در همه تلاش ها موفق می شود و همه کارها بدون هیچ تاخیری انجام می شود. انتقال مریخ می گوید که در برقراری ارتباط با دیگران باید صبر داشته باشید. طبق برنامه خود کار کنید و برای جلوگیری از تأثیرات منفی از عزیزانتان توصیه های عالی دریافت کنید. در هفته دوم و سوم هیچ تصمیم تهاجمی نگیرید زیرا بر وضعیت مالی تأثیر می گذارد.

 

مریخ در هفته اول به شما توصیه می کند برای جلوگیری از عواقب منفی صبور باشید تا همه چیز طبق برنامه شما پیش برود. اگر می خواهید در این ماه به خارج از کشور بروید، نتیجه دلخواه را خواهید گرفت. وضعیت رابطه می گوید که ممکن است به دلیل حرکات مطلوب عطارد و مشتری در رابطه عشقی و زناشویی خود به موفقیت دست پیدا کنید. سعی کنید به زحل انرژی دهید زیرا برای رسیدن به موفقیت در تجارت رفتار صحیح را می طلبد. از افکار منفی دوری کنید و برای رسیدن به آرامش ذهنی به تمرینات یوگا بروید. اگر دانش آموز هستید، این ماه زمان مناسبی برای کسب دانش به شیوه ای مثبت است.

 

این زمان برای جلوگیری از افسردگی و عصبانیت نیز است. حرکات سیاره ای به شما پیشنهاد می کند یک لیست اولویت برای یادگیری هر آزمون رقابتی تهیه کنید و به آرامی اما به طور کامل کار کنید تا به نتیجه مورد انتظار برسید. نقاط قوت و ضعف را در دفتر یادداشت کنید و یاد بگیرید که نقاط قوت را بهبود ببخشید و در این ماه برای غلبه بر نقاط ضعف تلاش کنید. اگر برنامه ریزی درستی داشته باشید، این زمان مناسب برای به دست آوردن تمام انگیزه است.

 

فال ماهانه متولدین خرداد :

گذر مریخ می گوید در بهمن خشم خود را کنترل کنید. این به شما کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی به نتیجه دلخواه برسید. زحل و مریخ توصیه می کنند که باید از مسائل مالی آگاه باشید و به جای تجمل گرایی با یک نیاز کنار بیایید. ارتباطات ناخواسته و افکار منفی می توانند به دلیل نور خورشید بر سلامتی تأثیر بگذارند، بنابراین شما تشویق می شوید که پیشرفت های کمی در تمرینات روزانه خود مشاهده کنید.

 

با توجه به رابطه، خورشید و عطارد توصیه می کنند که از پاسخ های سریع و بحث های بیهوده دوری کنید. در نتیجه عدم حمایت از والدین همسر، همه چیز می تواند شدید باشد. ممکن است علاقه ای به موضوع مربوط به اموال وجود داشته باشد، با این حال زحل و جنبش مریخ توصیه می کنند که اطلاعات خوبی در مورد آن داشته باشید و قبل از انجام هر کاری کمی تجزیه و تحلیل کنید. جنبش سان به شما توصیه می کند که از بحث با یک ارشد خودداری کنید.

 

کسانی از شما که در یک بخش اداری هستند می توانند موانعی را ببینند، بنابراین بحث مسالمت آمیز مورد نیاز است. زحل و زهره هنگام برخورد با مافوق، یک روش برنامه ریزی شده را درخواست می کنند تا نتیجه در مسیر شما قرار گیرد. شما ممکن است به مسائل مربوط به دندان ها و بی قدرتی مبتلا شوید. سعی کنید مقداری غذای باکیفیت و یک معاینه معمولی خوب ترکیب کنید که به شما در داشتن سلامتی عالی در این ماه کمک می کند. دانش آموزان ممکن است با موانعی روبرو شوند و نتایج مورد انتظار را به دست نیاورند. رشد خورشید و عطارد می تواند نتایج مورد انتظار را در آزمون های مرتبط با کدنویسی، زبان و مهارت ها ارائه دهد.

 

فال ماهانه متولدین تیر :

در بهمن، شما باید با روابط خود بسیار صادق باشید. برنامه ریزی مثبت و حوصله به احتمال زیاد اتفاق می افتد و همچنین باید در پاسخ دادن به دیگران مراقب باشید. مریخ می تواند روزهای خوبی را پس از ازدواج رقم بزند. برخی از شما ممکن است به دلیل عبور از مریخ درخواست دریافت کنید و این می تواند منجر به ازدواج یا روابط عاشقانه شود. سلامتی باید مورد توجه قرار گیرد و برخی از شما ممکن است در این ماه به دلیل حرکت سیارات دچار مشکلات مربوط به سلامت شوید.

 

شما می توانید از کسب و کار خود خوب عمل کنید و کسانی از شما که مهارت دارند نیز می توانند از مشتری خود سود مالی ببرند. ممکن است برای برخی از شما دریافت کمک مالی از خانواده به تعویق بیفتد، بنابراین باید صبور باشید. مریخ می تواند به شما این فرصت را بدهد که در محل کار، چیزهایی را مطابق برنامه خود بسازید. شما به سادگی باید از بحث و گفتگو با هم تیمی خود در دفتر دوری کنید. راهو و مشتری توصیه می کنند که از انتخاب های پر فشار دوری کنید و به مسائل محل کار وارد نشوید. گذر زهره می تواند موفقیت خوبی را در کار با پیشرفت به ارمغان آورد و علاوه بر آن برکت کارما را در ازای آن به ارمغان آورد.

 

زحل می تواند در یک حرفه مرتبط با پروژه نتیجه دهد. زحل به شما انگیزه می دهد که در هر کاری تحلیل ها را حفظ کنید و موارد اشتباه را برای اصلاح در ماه جاری از دست ندهید. برخی از شما ممکن است برای رفتن به مدرسه یا دانشگاه تعویق بیشتری دریافت کنید. راهو و کتو می توانند به دلیل سهل انگاری شما بر سلامت شما تأثیر بگذارند، بنابراین می تواند برنامه ریزی شما را تحت تأثیر قرار دهد یا مانع ایجاد کند.

 

فال ماهانه متولدین مرداد :

اگر قبلاً مشکلی برای سلامتی داشتید، با در نظر گرفتن سلامتی خود، همه چیز به خوبی کار خواهد کرد. برخی از شما به دلیل رفتار متکبرانه خود در این ماه ممکن است با مشکلات زیادی روبرو شوید. زنان باردار باید از سلامت روانی و عمومی شما آگاه باشند. ارتباط نادرست و روابط از راه دور می تواند باعث ایجاد برخی موقعیت های بالا و پایین در روابط شما شود. بنابراین تشویق می شوید از طریق ارسال هدایا، تماس ها یا پیام ها با همه دوستان یا خانواده خود در تماس باشید.

 

آرامش روحی خود را در اثر فشار خانواده به دلیل سان و راهو رها نکنید. کسانی از شما که در تجارت قانونی مرتبط با مسائل خانوادگی یا تجاری فعالیت می کنید، می توانید هزینه های بیشتری را در ارتباط با آن دریافت کنید. مریخ به همین ترتیب شما را ترغیب کرد که هیچ انتخاب عجولانه ای در بازار سهام یا تجارت نداشته باشید. برخی از شما می توانید هنگام خرید یک منطقه و ملک، هزینه های مالی دریافت کنید. کسانی از شما که در شغل دیجیتال مارکتینگ هستید می توانید در فضای کاری پیشرفت کنید.

 

خورشید و عطارد می توانند از جامعه حمایت کنند. کسانی از شما که در کارهای مرتبط با سبک مد هستید می توانید در آن پیشرفت کنید. برخی از شما می توانید راهی برای یافتن خط دیگری از کار پیدا کنید. انتقال ماه می تواند باعث پیشرفت در خارج از کشور شود. می تواند در کارهای مرتبط با تحقیق پیشرفت داشته باشد. دوره های آنلاین یا کلاس های شهودی زنده می توانند شک های شما را برطرف کنند. مشتری و راهو به شما توصیه می کنند برای کسب نمرات خوب در امتحان، سخت کار کنید. از بحث های منفی دوری کنید و وارد افکار منفی ناخواسته نشوید زیرا این امر می تواند تمرکز شما را مختل کند. ممکن است مشکلات سلامتی غیرمنتظره ای وجود داشته باشد که اختلالات آرامش روانی به شما دست می دهد.

 

فال ماهانه متولدین شهریور :

برای متولدین شهریور، ماه بهمن زمانی که در دفتر خود کار می کنید به کار و تلاش سخت نیاز دارد. از افکار منفی خسته نشوید و به پیشنهاد راهو و زحل بیشتر نگران کار یا تحقیقات خود نباشید. همیشه صبور باشید تا در کار خود موفق شوید. همچنین، وضعیت مالی شما همان چیزی است که باید قبل از سرمایه گذاری مالی در ملک خود بررسی شود. به شما توصیه می شود در حین بررسی رابطه عشقی خود از بحث و جدل غیرضروری و افکار ناخواسته خودداری کنید.

 

زمان خوبی را با عزیزان خود بگذرانید و آنها را به خاطر اشتباهاتی که در گذشته انجام داده اند سرزنش نکنید. این ممکن است باعث ایجاد اختلافاتی در رابطه شما شود. حرکات سیاره ای به شما توصیه می کند که با شریک زندگی خود صبور باشید. اگر می خواهید جلسات خانوادگی برگزار کنید، ممکن است هزینه هایی را به همراه داشته باشد. دکوراسیون داخلی ممکن است به دلیل عبور از مریخ هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد، بنابراین در این ماه برنامه ریزی کنید. در رابطه با امور مالی و پولی رضایت خواهید داشت.

 

مسافرت و خرید باعث خرج بیشتر می شود اما شادی می بخشد. هفته سوم تأثیر کتو و مریخ دارد و این ممکن است باعث ایجاد استرس در خانواده، مسائل تجاری شود و بنابراین باید همه چیز را مثبت بگیرید. ممکن است مجبور شوید در این ماه کار و تعهد خوبی در محل کار خود ارائه دهید. سعی کنید همه چیز را در اولویت قرار دهید تا دچار استرس نشوید.

 

طالع بینی ماه تولد, طالع بینی خورشیدی, طالع بینی ماه

فال بهمن ماه 1401

 

فال ماهانه متولدین مهر :

برای متولدین مهر، بهمن ممکن است به عنوان یک ماه مثبت شروع شود که عشق و رابطه شما در نظر گرفته شود. اما ممکن است در ابتدا احساسات عجیبی به وجود بیاید. در این ماه یک گذر زهره وجود دارد و نشان دهنده افزایش فعالیت اجتماعی است. شما می توانید با دوستان قدیمی ملاقات کنید. همچنین، ممکن است روابط عشقی جدیدی داشته باشید. نیازهای مالی در این ماه برطرف خواهد شد. اما باید بر اساس آن برنامه ریزی کنید. هزینه ها ممکن است به دلیل خانه یا فرزندان افزایش یابد.

 

هفته چهارم ممکن است بهتر باشد و بتوانید در این مدت برنامه ریزی خوبی داشته باشید. نتایج خوبی از مشتری دریافت خواهید کرد و بنابراین ممکن است منتظر خبرهای خوبی از محل کار خود باشید. همچنین، از طریق مخاطبین شناخته شده خود فرصت های شغلی جدیدی به دست می آورید. با هر موقعیتی کنار بیایید و همچنین در مطالعه خود تنبلی نکنید. به تدریج به دلیل تأثیر مشتری و خورشید به ویژه در تحصیلات و شغل خود، تغییرات مثبت زیادی دریافت می کنید.

 

سعی کنید در هفته چهارم ماه تمرکز خود را از دست ندهید. اگر به موقع به پزشک مراجعه نکنید، ممکن است با مشکلاتی در سلامت خود مواجه شوید. بنابراین اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید. به احتمال زیاد به هر چیزی که می خواهید می رسید. در این ماه شادی خوبی خواهید داشت.

 

فال ماهانه متولدین آبان :

برای متولدین آبان، بهمن شما را با یک زندگی عاشقانه خوب حمایت می کند. این ممکن است به دلیل تاثیر زهره و مشتری باشد. اگر متاهل هستید، اوقات خوشی را با همسرتان خواهید گذراند. اگر مجرد هستید، شانس ملاقات با شریک ایده آل یا دوست قدیمی خود در این ماه وجود دارد. در هفته دوم احساس تنهایی خواهید کرد. شما از سرمایه گذاری های قدیمی به دلیل مشتری پاداش دریافت می کنید.

 

ممکن است در این ماه با مشکلات اساسی روبرو شوید. ممکن است در محل کار خود با مشکلاتی مواجه شوید. رابطه با زیردستانتان سخت خواهد بود. اگر یک تاجر هستید، باید تلاش بیشتری برای رسیدن به موفقیت انجام دهید. برای حرفه ای ها به عنوان اهداف، موفقیت خوبی کسب خواهید کرد. در هفته سوم ماه نتایج خوبی خواهید گرفت. در هفته اول ماه، حرکات سیاره ای مطلوب بسیار دلگرم کننده است و برای تعالی تحصیلی شما بسیار خوب است.

 

می توانید در این ماه برای تحصیلات عالی خود برنامه ریزی کنید. این ممکن است به خاطر مشتری باشد و برای سفر آموزشی شما خوب است. در دوره پایانی ماه، شما در مطالعات برتر خواهید بود. در حالی که این بار سلامتی خود را در نظر می گیرید، در ابتدای ماه از سلامتی خوبی برخوردار نخواهید بود. همانطور که هفته پیش می رود، ستاره ها ممکن است در موقعیت خوبی قرار بگیرند و به سلامت و تندرستی شما کمک کند. برای حفظ سلامتی در این ماه خوب استراحت کنید.

 

فال ماهانه متولدین آذر :

با شروع ماه، زندگی عاشقانه شما به آرامی پیش خواهد رفت. برخورد ترکیبی زهره و مریخ ثبات و اشتیاق را فراهم می کند. الهه عشق، زهره نشان می دهد که این عشق جدید در این ماه پیدا خواهد شد. تأثیر مشتری ممکن است برای شما در زندگی اجتماعی شانس ایجاد کند. جریان مالی خوبی خواهید داشت. اما با پیشروی ماه هزینه ها افزایش می یابد. با وجود این، پول مشکل چندانی نخواهد داشت، زیرا احتمالاً در این ماه زمان بسیار سودآوری خواهید داشت.

 

با توجه به نعمت های مشتری، بیشتر از حد معمول پول در حساب بانکی خود خواهید دید. سعی کنید تا جایی که می توانید از وسوسه گمانه زنی ها و پول آسان جلوگیری کنید. ممکن است برای پیشرفت در حرفه ی خود از پشتیبانی سیاره ای کافی برخوردار باشید. اما با پیشروی ماه، تأثیر گره شمالی ممکن است کار شما را چالش برانگیز کند. اگرچه با تمام فداکاری خود به خوبی کار خواهید کرد، اما احتمالاً در نیمه دوم این ماه ظاهراً موانعی بر سر راه به وجود خواهند آمد.

 

با این حال، مرحله پایانی این ماه می تواند برای تمرکز بر ایجاد انجمن های تجاری جدید/پیوندهای تجاری خوب باشد. ممکن است برای مسائل مربوط به تحصیلات خود از مشتری حمایت زیادی داشته باشید. سیارات ممکن است به شما انگیزه دهند که در نیمه دوم این ماه سخت کار کنید. سخت کوشی شما ممکن است سود سرشاری به همراه داشته باشد و عملکرد شما به طور قابل توجهی بهبود یابد.

 

تاثیر ستاره ها در این ماه برای سلامتی شما مفید خواهد بود. زحل نشان می دهد که از آنجایی که زیاد کار خواهید کرد، ممکن است سلامت شما به دلیل استرس و خستگی اندکی آسیب ببیند. سلامتی شما باید در پایان این ماه در وضعیت خوبی باشد.

 

فال ماهانه متولدین دی :

با شروع ماه، ممکن است با نزدیک شدن شما با مثبت بودن کامل، همه چیز روشن شود. زهره نشان می دهد که اگر در این مقطع مجرد هستید، ممکن است بهترین زمان برای استقبال از یک رابطه عاشقانه جدید باشد. برای زوج های متاهل، حدوداً دوره اواسط این ماه، مرحله خوبی برای برنامه ریزی برای بچه ها را نشان می دهد. در بخش دوم، زمان کمی دشوار با خانواده خود خواهید داشت زیرا اختلافات زیادی وجود خواهد داشت که به نوبه خود ممکن است باعث ایجاد اختلافاتی شود.

 

مشتری و زهره نکات بسیار مثبتی را از نظر مالی برای شما به همراه خواهند داشت. فرصت های متعددی در راه است. گاهی اوقات ممکن است با برخی مسائل پیچیده روبرو شوید، اما سیارات ممکن است به شما کمک کنند تا به جلو بروید. همه چیز شروع به تغییر به سمت تصویر مثبت خواهد کرد و نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. شروع این ماه برای نشان دادن استعدادهایتان برای شما بسیار عالی خواهد بود. به احتمال زیاد فرصت های زیادی به دست خواهید آورد. مشتری به شما برکت خواهد داد و از این رو هنگام تکمیل هر پروژه ای سودمند خواهید بود.

 

اگر در تجارت هستید، از گرفتن هر گونه تصمیم مهم خودداری کنید. انتظار داشته باشید که در اواخر این ماه همه چیز به نفع شما شروع شود. این می تواند بهترین زمان برای استفاده شما از فرصت های یادگیری باشد. به نظر می رسد که همه چیز به دلیل برکات مشتری در جای مناسب قرار می گیرد. مریخ نشان می دهد که احتمال دارد در اواخر ماه با همکلاسی های خود درگیری های جزئی داشته باشید. سعی کنید احساسات و رفتار خود را کنترل کنید. با جنبه مطلوب مشتری، از شادابی تازه ای بهره مند خواهید شد که شما را در تلاش برای بالا بردن سطح تناسب اندام خود در این ماه یک قدم فراتر می برد.

 

فال ماهانه متولدین بهمن :

این ماه به احتمال زیاد بسیار پربار خواهد بود و احتمالاً از همه زمینه های زندگی رضایت دریافت خواهید کرد. زهره سرشار از فرصت هایی برای جذب عزیزان شما در زندگی عاشقانه شما خواهد بود. این زمان مناسبی برای ازدواج مجردها خواهد بود. زندگی عاشقانه شما سرشار از مثبت و شادی خواهد بود. وضعیت مالی شما ممکن است در این ماه به تدریج بهبود یابد.

 

با این حال، ممکن است لازم باشد چالش های جدیدی را بپذیرید زیرا زحل ممکن است به شما اجازه ندهد به این راحتی به موفقیت مورد نظر دست یابید. ممکن است موقعیت های دشواری وجود داشته باشد. این یک ماه پیشرو برای حرفه شما خواهد بود. مریخ باعث می شود که بتوانید موقعیت خود را در محل کار خود تقویت کنید. اما، شما نمی توانید انتظار سفر آرام داشته باشید. با پیشرفت ماه با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد.

 

عطارد نشان می دهد تصمیماتی که در این مرحله می گیرید تأثیر زیادی بر رشد کسب و کار شما خواهد داشت. شما می توانید به خوبی مطالعه کنید و پروژه های خود را به موقع به پایان برسانید. عطارد برای مطالعه مهارت های جدید، موضوعات مختلف و ذهنی مطلوب خواهد بود. در قسمت پایانی، برخی موقعیت های سخت ممکن است شما را ناامید کنند. مریخ ممکن است باعث شود شما احساس بی حوصلگی و تا حدودی عصبی کنید.

 

با این حال، پایان ماه زمان خوبی برای گسترش افق خود و بهبود دانش و مهارت های خود خواهد بود. در این ماه از مشتری قوی حمایت خواهید کرد. بنابراین، بیماری ها یا اختلالات، در صورت وجود، در این ماه بهبود می یابند و احتمالاً سالم خواهید ماند و از سلامتی خوبی برخوردار خواهید شد. با این وجود، سلامتی خود را بدیهی نگیرید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند :

در ابتدای این ماه تأثیر زهره نشان می دهد که شما باید کنترل خوبی داشته باشید و از غرق شدن در تعقیب لذت های مختلف اجتناب کنید. در عوض، زمانی را برای یک زمان آرام با یکی از اقوام یا عزیزان خود اختصاص دهید. زهره ممکن است فرصت هایی برای لذت بردن از یک زمان عاشقانه با پیشروی ماه به ارمغان بیاورد. مشتری نشان می دهد که در اواخر ماه، شما با نیروهای داخلی خود هماهنگ خواهید شد.

 

در ابتدای این ماه، مشتری فرصت های درآمد خوبی را به همراه خواهد داشت. اما قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری جدید باید با یک مشاور مشورت کنید. نیمه دوم ماه می تواند مرحله مهمی برای مرتب کردن کتاب هایتان باشد و درآمد و هزینه هایتان را متعادل کند. این ماه برای تصمیم گیری های مهم در مورد زندگی حرفه ای شما خواهد بود. عطارد نشان می دهد که مهارت های تفکر انتقادی تیز شما ممکن است شما را از دیگران متمایز کند.

 

تاثیر مریخ نشان می دهد که ممکن است در اواسط این هفته تغییراتی در محل کار شما رخ دهد. یک ایده خلاقانه ممکن است نتیجه بزرگی داشته باشد. در ابتدای این ماه، ممکن است در ادامه مطالعات خود دچار اختلال شوید. با این حال، دوره نیمه دوم این ماه می تواند برای تحصیل شما بسیار بهتر باشد. انرژی های شما در ابتدای این ماه به حد مطلوب نخواهد رسید. زیرا مریخ تأثیر نامطلوبی بر سلامت شما خواهد داشت. ممکن است به زودی به دلیل ضعف به خصوص تا اواسط این ماه خسته شوید. سیستم ایمنی بدن شما ممکن است قوی باقی بماند، بنابراین می توانید سلامت خود را به طور موثر مدیریت کنید.

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------