رزرو تالار پذیرایی و باغ تالار با تخفیفات ویژهتالار پذیرایی،باغ تالار،انتخاب تالار پذیرایی

 
یکی از مهمترین تصمیمات زوج های جوان قبل از عروسی انتخاب تالار پذیرایی یا باغ تالار است و همواره یکی از دغدغه های افراد این انتخاب است.


برای انتخاب تالار، باغ تالار و یا هتل تالار مناسب می بایست برخی از اصول و نکات مورد توجه قرار گیرد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.


هر چه زودتر روز مورد نظر خود را در تالار یا باغ تالار دلخواه رزرو نمایید
حهت انتخاب تالار و زمان دلخواه برای اجرای مراسم عروسی حتما مدتی قبل به فکر انتخاب تالار و رزرو روز مورد نظر باشید. چراکه ممکن است روز دلخواه شما در تالار مورد نظر رزرو شده باشد و نتوانید در آن روز مراسم عروسی خود را برگزار نمایید.


در انتخاب تالار عجله نکنید
اولین تالار پذیرایی که مراجعه کردید و به نظر مناسب می رسید و با توجه به معیارها و بودجه تان یافته اید به سرعت انتخاب نکنید. دست کم سه گزینه را که به معیار های شما نزدیک اند انتخاب کرده و با حضور در آن جا در مورد انتخابتان به یقین برسید. دسترسی آسان و جای پارک میهمانان از نکاتی است که باید توجه کرد.


سقف تالار پذیرایی
یکی از نکاتی که باعث زیبایی و شکوه بیشتر تالار پذیرایی می شود سقف تالار پذیرایی است. هر مقدار سقف تالار بلند تر باشد سالن بزرگتر به نظر می رسد و مراسم شما جلوه بیشتری خواهد داشت بخصوص اگر تعداد میهمانان شما زیاد باشند این فاکتور بسیار مهم است.

در انتخاب تاریخ مراسم عروسی منعطف باشید!
عموماً روزهای تعطیل و روز های پنج شنبه و جمعه به عنوان روزعروسی دارای اقبال بسیاری هستند. اما می توانید روزهای دیگری را نیز انتخاب کنید. با این کار علاوه بر این که از تخفیف برخوردار می شوید برای نزدیک تر بودن تاریخ مراسم محدودیتی نخواهید داشت.

با نامزد خود بنشینید و در مورد معیارهای مد نظرتان در مورد تالار صحبت کنید. این که از نظر بودجه و یا دکوراسیون داخلی و … چه نکاتی را باید در نظر بگیرید. سپس به سراغ سایت‌های تالار یابی بروید و به دنبال مکان مورد نظرتان بگردید. حتی ممکن است با نیمی از بودجه مورد نظرتان جای مناسبی بیابید.  مهم‌ترین نکته در انتخاب محل عروسی این است که بدانید چه سبکی برای عروسی مورد نظرتان است. برای این کار باید خود را به جای سوم شخص که مهمان است بگذارید و تصور کنید با توجه به شخصیت شما چه توقعاتی از محل برگزاری مراسم دارد. پیشنهاد ما انتخاب یک محل بزرگ و دارای حیاط اصلی و حیاط‌خلوت است، چیزی شبیه به خانه. این گونه بیشتر احساس راحتی می‌کنند.


انتخاب تم و رنگ به کار رفته در تزئینات تالار اهمیتی کمتر از انتخاب مکان ندارد. معمولاً رنگ‌های بنفش و نقره‌ای پیشنهاد می‌شود و برای رنگ دیوارها و میز و صندلی به ترتیب عاجی و طلایی پیشنهاد می‌شود. برای این انتخاب حتماً با یک متخصص مشورت کنید.


می‌توانید محل اجتماع مهمانان و رقص عروس و داماد را یک مکان کلاسیک در نظر بگیرید. اگر فرد سنت گرایی هستید یک خانه تاریخی یا قلعه‌ای را اجاره کنید تا با روحیات شما متناسب باشد، البته با همفکری همسرتان!


انتخاب فصل مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی
بعضی از زوج ها ممکن است فصل خاصی را جهت برگزاری مراسم عروسی خود مد نظر داشته باشند. دقت داشته باشید که اگر مراسم شما در باغ تالار انجام می شود طبیعتا بهترین زمان برگزاری مراسم فصل بهار است. اما ممکن است سلیقه افراد مختلف باشد و برخی تمایل داشته باشند فصل پاییز و زمستان را جهت مراسم عروسی خود مد نظر داشته باشند از این جهت برگزاری مراسمتان در این فصل فکر امکانات گرمایشی باغ یا تالار پذیرایی باشید. همچنین دقت داشته باشید ممکن است در روز مراسم عروسی شما باران یا برف ببارد که مسیر میهمانان شما در ورود به تالار و فضای عروسی مهیا باشد.


همچنین در صورتیکه فصل انتخابی شما در بهار و تابستان است و مراسم شما در باغ تالار و فضای باز انجام می شود در صورتیکه در هنگام مراسم باران بیاید میهمانان شما فضایی مسقف داشته باشند که مراسم شما در آنجا انجام شود و مشکلی در اجرای ادامه مراسم وجود نداشته باشد.

کیفیت غذا و پذیرایی
حتما قبل از رزرو تالار پذیرایی جهت تست غذا و نوع پذیرایی در شبی که تالار مراسم دارد مراجعه کنید و کیفیت و نوع پذیرایی را مورد بررسی قرار دهید .

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X خدمات نظافتی سرویک

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022