مهمترین اکسسوری عقد و عروسی برای عروس اکسسوری های عقد,انواع اکسسوری های عقد,شیک ترین اکسسوری عقد

اکسسوری های عقد و عروسی

 

اکسسوری عقد و عروسی

برای اینکه در شب خاطره انگیز عقد و عروسی خاص باشید و بدرخشید از اکسسوری های زیبا و خاص استفاده کنید. اکسسوری ها هستند که باعث درخشیدن شما می شوند.

عقد و عروسی از مراسم های خاصی است که سال ها به یاد می ماند و همیشه می توانید فیلم آن را تماشا کنید. در این شب عروس و داماد به زیبایی می درخشند. بنابراین باید بهترین اکسسوری و لباس عروس را استفاده کنید.

 

برای اکسسوری های عقد بستگی به نوع و مکان برگزاری جشن شما را دارد. اگر داخل محضر باشد مسلما مانتو، پیراهن و یا کت عروس جایگزین پیراهن های مراسم عروسی و شنل می شوند و باید لباسی انتخاب کنید که علاوه بر خاص بودن در آن به زیبایی بدرخشید.

 

انتخاب لباس عروس مناسب از مهم ترین اکسسوری ها است

 

برای مراسم عقد محضری به جای تاج عروس از حلقه های گل مخصوص برای سر عروس استفاده کنید. برای جشن ها عروس خانم ها از تاج هایی استفاده کنید که با رنگ لباس تان هماهنگ باشد و به سر و چهره ی شما بیایند و تاج حتما خودش را نشان بدهد. از تاج های کوچک استفاده نکنید که بین موها شما مخفی شوند.

 

از تاج می توان به عنوان اکسسوری مهم نام برد

 

در مراسم های عقد و عروسی، عروس خانم ها دسته گل باید در دست داشته باشند تنها تفاوتی که است برای مراسم عقد در محضر دسته گل ساده تر و کوچکتر زیباتر است.

 

برای مراسم عقد محضری باید از دسته گل های کوچکتر استفاده کنید

 

ساعت و طلا و جواهرات هم از اکسسوری های عروس است که در کنار لباس عروس جلوه ای خاص به عروس می دهند. رنگ ساعت را با طلا و جواهرات عروس ست کنید. 

 

ساعت و جواهرات عروس باید هم رنگ باشند

 

کفش و کیف، یکی دیگر از اکسسوری های مناسب برای عروس خانم ها است. برای مراسم عقد و عروسی از کیف و کفش هایی با رنگ روشن استفاده کنید و حتما با لباس شما هماهنگ باشند. کفش هایی انتخاب کنید که علاوه بر پاشنه دار بودن، در آن ها راحت باشید.

 

از کیف های دستی کوچک و شیک به رنگ روشن استفاده کنید. 

 

بهتر است عروس خانم ها از کیف و کفش ست و هم رنگ استفاده کنند

 

برای اکسسوری مراسم عقد، از کله قندهای کوچک استفاده کنید. این کله قندهای کوچک را می توانید یادگاری نگه دارید بنابراین از کله قندهای شیک استفاده کنید. می توانید به سلیقه ی خوتان آن ها را تزیین کنید.

 

لوازم سفره عقد و جای حلقه ها و ... از اکسسوری های مراسم عقد هستند.

 

کله قند و سفره ی قند از اکسسوری های مراسم عقد می باشد

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 برگزاری مراسم های به یاد ماندنی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------