راهنمای خرید تابلو و آثار هنریآثار هنری به زیباتر شدن محیط اطراف ما کمک می کنند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که مد و عقاید شخصی نشان می دهند که افراد دلارهای خود را که به سختی بدست آورده اند کجا و چطور خرج می کنند. هنر به عنوان موضوعی خاص، کاملا شخصی است. حس قرار دادن اثر اصیل هنری در خانه شما می تواند کاملا بی نظیر باشد و به صاحب این اثر حس غرور بی انتهایی می دهد. مانند هر عرصه دیگری برای مانور در دنیای هنر باید به موضوعاتی توجه کرد.

 

اینطور شروع کنیم که با اثری اصیل سرو کار داریم. ما درباره اثری اصیل حرف می زنیم که فقط و فقط شما آن را دراختیار خود دارید. از این اثر هنری حسی دریافت می کنید که کالاهای دیگر واقعاً به شما آن حس را نمی دهند. حس جاودانگی و تنفس در زیبایی ابدی.

 

بیایید در نظر بگیریم که طراحی ویژگی دیکتاتورمابانه ندارد، بلکه درحقیقت راهنمای ما ست. راهنمایی که به عنوان منبعی برای کمک به جمع آوری یک فضا عمل می کند. یکی از بهترین “گرایشات هنری” سال ۲۰۱۴، در واقع یک ضد مد است. این گرایش هنری، فکر کردن به فضایی خارج از محدوده ها و چارچوب های ثابت است و طراحی را برای بیان شخصیت و خواسته های شما، و نه هیچ شخص دیگری تقویت می کند.

 

جمع آوری هنر های زیبا

هیچ رمز و رازی برای تمایز اثر هنری خوب از بد وجود ندارد. اغلب آنچه که باعث می شود هنرمندی اوج گرفته و محبوب شود به شانس و جادو مربوط نیست، بلکه تکنیک قوی، کار سخت و مداومت است. برخی هنرمندان اساتید هنرهای تجسمی هستند اما در دنیای کسب و کار دچار کمبود هستند و دسته دیگر کاملا مخالف این روند. هدف اصلی همیشه باید اشتیاق به آنچه دوست دارید و لذت می برید باشد.

 

هدف اصلی همیشه باید اشتیاق به آنچه دوست دارید و لذت می برید باشد

 

آنچه نیاز خواهید داشت

بعضی از مشاوران آثار هنری لیستی از سوالات را به هنرمند یا نماینده او (گالری یا نماینده) ارائه می دهند. این سؤالات شامل جایی است که هنرمند بزرگ شده است، زمانی که متولد شده، جایی که به مدرسه رفته و توصیه هایی که هنرمند را با آنها به طور کامل بشناسید (منابع آنلاین معتبر هستند) تا بتوانید قبل از تصمیم گیری کاملا تحقیق کنید. شما باید کاملا در مورد خرید و ایمنی تصمیم خود احساس راحتی کنید.

 

من نمی توانم تعداد دفعاتی را که کسی که عاشق هنر بوده نقاشی را در اولین بازدید از گالری و یا غرفه جشنواره برداشته و آماده خرید شده است. دلیل این خرید هم معمولا بی عیب و نقص بودن ابعاد نقاشی و رنگها نیست بلکه این شخص نقاشی را دوست دارد. همین و همین. آنچه شما نیاز دارید، عشق به اثر و گواهی اصالت آن است.

 

اگر هنرمندی را دوست دارید یا آثار هنرمند نوظهوری را جمع آوری می کنید، به دیگران هم اطلاع بدهید. با اینکار نه تنها از هنر حمایت می کنید، بلکه ارزش سرمایه گذاری آینده خود را افزایش خواهید داد.

 

آنچه شما نیاز دارید، عشق به اثر و گواهی اصالت آن است

 

هنر بر روی دیوار

بخشی از فضا را با نوار رنگی مشخص کنید و امتحان کنید که با نصب پریزهای لامپ یا چیزهایی شبیه آن، نوارها از روی دیوار کنده شده و عکس العمل نامطلوب نشان می دهند. این کار یکی از روش های تعیین محل مناسب برای آثار هنری است.

 

لازم به ذکر است که بسیاری از خریداران آثار هنری را برای محلی خاص که در نظر گرفته اند خریداری می کنند و تصمیم می گیرند آن را در جاهای مختلف امتحان کنند. این زمان مناسبی برای کاوش در منزلتان است.

 

راهنمایی های دیگر شامل رفتن به فروشگاه های صنایع دستی و گرفتن قطعات بزرگ کاغذ یا رولهای کاغذی است تا شما بتوانید ابعاد مناسب برای قرار دادن آثار بر روی دیوار پیدا کرده و تعیین کنید کجا و چگونه باید قرار گیرند.

 

اطراف تابلو هنری را نورپردازی کنید

 

هنر : سرمایه گذاری در آینده شخصی

دوام اثر اصیل هنری به احتمال زیاد اگر از دوام همه اسباب و اثاثیه منزل تان بیشتر نباشد ولی از اغلب آنها بیشتر است. هنر می تواند در مورد طراحی یا بیان احساس باشد؛ هر دو اینها شگفت انگیز هستند و می توانند معشوقه های چالش برانگیزی باشند. معشوقه هایی که تضمین می کنند سرمایه گذاری های هنری شما سرمایه گذاری در شادی و آینده شماست.

 

هنر می تواند در مورد طراحی یا بیان احساس باشد

 

منبع : blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------