ایده هایی برای ساخت کارت تبریک به مناسبت روز مادرمادر همیشه ثابت کرده است که چقدر فرزندانش را دوست دارد و به آنها عشق می ورزد و حال که به روز مادر نزدیک می شویم برای جبران این زحمات و ابراز تشکر از او پیشنهاد می شود ،کارت های تبریکی زیبا که کار دست خودتان می باشد درست کرده و آنها را به مادرتان تقدیم کنید. ما در اینجا انواع گوناگونی از این مدل کارت ها را به شما نشان داده و طرز درست کردن آنها را بیان کرده ایم که می توانید این مدل ها را ببینید و خودتان یکی از این ها را درست کنید.

کارت رنگی روز مادر
بهار سرشار از رنگ های متنوع بوده و حال که روز مادر با این روزهای زیبا مطابق شده است ،بهتر است از یک کارت رنگی و بهاری برای تقدیم به مادران عزیز استفاده کینم و برای درست کردن این مدل کارت باید در ابتدا یک تکه مقوای رنگی مثلا به رنگ صورتی را انتخاب کرده و بعد هم روی آن مقواهای رنگی دیگری بچسبانید و با مقواهای طرح دار و به رنگ های روشن دایره های کوچکی را در آورده و روی آن بچسبانید.خواهید دید که این کارت چقدر زیبا و دلنشین خواهد شد.در پایان یک روبان زیبا بالای آن ببندید.

 

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت تشکر برای روز مادر کارت
برای نشان دادن تشکر و قدردانی خود از مادرتان می توانید این مدل کارت را که سرشار از محبت می باشد درست کرده و به او تقدیم کنید.روی یک کارت ساده چند شکل قلب درآورده و روی آن می چسبانیم و بعد هم با قلم های رنگی پائین کارت کلمه YOU THANK که به معنای تشکر از او می باشد را نوشته و به این سادگی و زیبایی او را به مادر تقدیم می کنیم.

 

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت صورتی و گل میخک برای روز مادر
این کارت برای روز مادر بسیار مناسب بوده و بسیار هم زیبا می باشد. یک تکه کارت سفید ساده را در نظر گرفته و بعد هم هر دو طرف کارت را سوراخ کرده و روبانی صورتی رنگ را از داخل آن عبور داده و قبل از آن باید این روبان را دورتادور یک گلدانی که یک گل میخک صورتی هم داخل آن قرار دارد بست ودر نهایت این کارت را روی میزی قرار داده و یادتان نرود که داخل کارت پیامی برای مادرتان از تبریک این روز بنویسید.

 

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت پروانه ای برای روز مادر
یک کارت ساده که تنها در درست کردن آن  از یک الگوی مقوایی به شکل پروانه استفاده شده است توانسته این مدل کارت را بسیار زیبا و جذاب کند. همانطور که در تصویر می بینید روی کارت اصلی که مستطیلی می باشد ،یک کارت کوچک چسبانده شده و در لبه ی آن این پروانه را چسبانده ایم.

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت را ه راه روز مادر
این مدل کارت توسط برش الگوهای مختلف و کاغذهای رنگی زیادی درست شده است و خلاقیت زیادی در درست کردن این کارت استفاده شده است.همانطور که می بینید از مقواهایی با طرح های گوناگون استفاده شده و در نهایت یک روبان صورتی روی آن بسته شده است.

 

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت گل برای روز مادر
این کارت که مخصوص روز مادر است گواهی و  شایان ستایش و تشکر از زحمات او می باشد. یک تکه مقوای ساده ی رنگی را از وسط تا کرده و بعد هم روی یک ورق کاغذ نقاشی زیبایی از گل های بهاری کشیده و در نهایت این کاغذ را روی مقوا می چسبانیم و بالای آن هم یک روبان زیبا بسته و حتی می توانید روی یک تکه مقوای کوچک نام MOM  را نوشته و پائین کارت بچسبانید. این مدل کارت برای هدیه دادن بچه ها به مادرشان بسیار مناسب می باشد.

 

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت قلب
بهترین راه برای اینکه بتوانید به مادرتان ثابت کنید که چقدر او را دوست دارید این است که یک کارت تبریک به شکل قلب به او اهدا کنید .برای درست کردن این مدل کارت کافی است که یک مقوای مستطیلی شکل نسبتا دراز را در نظر گرفته و پائین آن را مانند تصویر به صورت چند لایه در آورده و بعد با مقواهای رنگی چند شکل قلب درآورده و داخل هرکدام از این لایه ها یکی از این قلب ها را بگذارید.

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت دایره ای روز مادر
دو تکه کاغذ که یکی آبی رنگ و گرد باشد و دورتادور آن کنگره دار است را در بیاورید  و دیگری هم فقط گرد باشد و این تکه کاغذ می تواند حتی گلدار و طرح دار هم باشد .این دو را روی هم چسبانده و بعد هم  یک تکه مقوا برداشته و روی آن پیامی از تبریک این روز را نوشته و روی کارت می چسبانیم.در بالای آن هم یک روبان آبی رنگ گره می زنیم.

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت حرف M  مخصوص روز مادر
حرف M که مخفف نام مادر می باشد را می توان روی یک کارت ساده چسباند. برای این مدل کارت بهتر است از دو رنگ مقوا استفاده شود و یکی برای خود کارت اصلی و دیگری برای در آوردن حرف ام و اینکه در نهایت بهتر است روبانی همرنگ با حرف ام را دور تا دور کارت مانند تصویر زیر ببندید.

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


کارت سه بعدی روز مادر
در این مدل کارت آمده ایم دو تکه کارت کوچک و بزرگ را روی هم چسبانده ایم و بعد هم روی کارت رویی یک روبان زیبا بسته و در نهایت با چسباندن یک پروانه ی کاغذی برجسته روی آن توانسته ایم مدل کارت را به صورت سه بعدی در بیاوریم.

ساخت کارت تبریک روز مادر, طرز درست کردن کارت تبریک


منبع : seemorgh.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------