2 ایده برای کارت تبریک روز پدر + آموزشروز پدر مبارک
گاهی اوقات، راحت ترین راه برای بیان عشق و هم چنین قدردانی از پدر در روز پدر تقدیم کارت های تبریک بسیار ساده و زیبایی به آنها می باشد که حتما بر روی آنها بسیار تاثیر گذار خواهد بود و مطمئنا تمامی پدران را خوشحال خواهد کرد.
کارت های تبریکی که در شکل ها و مدل های گوناگونی می باشند و بسیار متنوع و زیبا هستند و می توانند به عنوان یکی از هدیه های بسیار جذاب برای پدرهای مهربان دنیا  در نظر گرفته شوند. 

ایده کارت تبریک روز پدر , آموزش ساخت کارت تبریک روز پدر
ابزار و مواد لازم :
کاغذ سفید و رنگی
قیچی و چاقو
خط کش
تکه ای نوار دوروی رنگی
قلم جوهری  سفید رنگ  
پاکت مربعی شکل  
چسب

طرز کار :
1-  الگو را پرینت کرده و ببرید. آن را روی کاغذ رنگی دلخواهتان بچسبانید. برای جیب، یک شکاف به عرض 1/8 اینچ در آن ایجاد کنید. دور الگو را ببرید.  جای مشخص شده را تا زده و با استفاده از یک خط کش، در امتداد خط چین علامت گذاری کنید؛ حالا الگو را جدا کنید. کار را پشت و رو کنید.

ایده کارت تبریک روز پدر , آموزش ساخت کارت تبریک روز پدر
2- برگردان یقه را به پایین تا بزنید و با چسب دو طرفه آن را محکم کنید. در امتداد و روی برگردان یقه و روی جیب با قلم ، کوک بکشید. به بالا تا بزنید. لبه ها را چسب دوطرفه بزنید.

ایده کارت تبریک روز پدر , آموزش ساخت کارت تبریک روز پدر
3- دوباره کارت را سر و ته کنید، و روی یک قطعه کاغذ سفید بچسبانید.

ایده کارت تبریک روز پدر , آموزش ساخت کارت تبریک روز پدر


برای پدری که همه چیز شماست
این مدل کارت ها بسیار ساده هستند و دو طرفه می باشند که یک طرف آن ساده و برای نوشتن مطالب مود نظرتان بر روی آنها استفاده می شود و از طرف دیگر آن هم باید برای چاپ تصاویر سیاه و سفید استفاده کرد .
می توان از کارت هایی با رنگ های بسیار گوناگون و مختلف استفاده کرد که پیشنهاد می شود تصاویر روی آنها سیاه و سفید باشند.

ایده کارت تبریک روز پدر , آموزش ساخت کارت تبریک روز پدر
ابزار و مواد لازم :
کارت
قیچی
چسب چوب
لوازم التحریر مورد نیاز

طرز کار :
1- در ابتدا به کمک کامپیوتر  اندازه عکس های مورد علاقه ی خود  را  به ابعاد مورد نظر تغییر داده  و آنها را تبدیل به عکس های سیاه و سفید کرده و روشنایی و کنتراست آنها را تنظیم کرده و در یک کلام آنها را کاملا فتوشاپ کنید.

2- در این مرحله عکس ها را بر روی کارت ها چاپ کنید و با استفاده از قیچی اطراف عکس را برش داده و پس زمینه های قسمت هایی از کارت را از بین برده و یک نیمرخ به رنگ سیاه یا به رنگ یکدست را روی آنها ایجاد کنید.

3- قسمت های دیگر کارت را به ابعاد مورد نظر برش داده و در نهایت آنها را به شکل های گوناگون به کمک چسب چوب بر روی کارت ها بچسبانید و اجازه دهید تا کاملا خشک شوند.
منبع : seemorgh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------