تازه های مهارتهای زندگی

آبیاری اتوماتیک گلدان ها,آبیاری اتوماتیک,آبیاری گلدان

آبیاری اتوماتیک گلدان ها

آبیاری اتوماتیک گلدان ها تعطیلات رسیده و شما عازم سفرهای چند روزه هستید اما نمیدانید با گل و…

شب عيدي خانه‌تان را زيبا کنيد 

 

شب عیدی خانه تان را زیبا کنید

 

هر گوشه خانه‌تان را تزيين کنيد. در اين مقاله11پروژه پيشنهادي براي زيبا کردن دکور خانه شما داريم. در قسمت‌هاي بعد راه‌هاي بيشتري براي تزيين منزلتان به شما پيشنهاد خواهيم کرد.

 

1- قسمت ظرف شويي خانه‌تان را تزيين کنيد.

 

از لوازم پلاستيکي و قديمي‌تان خسته شده‌ايد؟ حالت و دکور آشپزخانه‌تان را با يک ظرف‌شويي سفالي و يا شيشه‌اي تغيير دهيد. فقط قبل از نصب مطمئن شويد که حتما به ديوار خانه‌تان نصب مي‌شود.

 

2- آشپزخانه‌تان را روشن کنيد.

 

قسمت غذاخوري آشپزخانه را با يک چراغ لوکس زيبا روشن کنيد. نصب يک چراغ ثابت ديواري آسان‌ترين راه است. تنها لازم است برق را براي مدتي قطع کنيد و سيم‌هاي چراغ را وصل کنيد.

 

3- لوازم خانه‌تان را بروز کنيد.

 

کافي است کابينت‌هاي قديمي‌تان را با کابينت‌هاي زيبا و مدرن تعويض کنيد. براي شيک کردن آشپزخانه، چراغ‌هاي کوچک سقفي به اطراف لوازم آشپزخانه نصب کنيد.

 

4- يک کابينت مخصوص داروها و کمک‌هاي اوليه به ديوار نصب کنيد.

 

تنها با يک پيچ و يک دريل ، مي‌توانيد در کمتر از يک ساعت يک کابينت نصب کنيد. به جاي اينکه بين کابينت‌هاي آشپزخانه بدنبال جايي براي داروها باشيد براي آسان کردن کارتان، مي‌توانيد کابينتي انتخاب کنيد که براحتي به ديوار بالاي ظرف شويي تان متصل شود.

 

5- سينک دستشويي‌تان را تعويض کنيد.

 

يک سينک جديد و زيبا مي‌توانيد به محيط خسته کننده حمام شما انرژي تازه اي بدهد. قبل از اينکه سينک جديد را به جاي سينک قديمي بگذاريد، ببينيد واقعا به چه چيزي نياز داريد. ممکن است شما مجبور باشيد که در طول روز روبروي سينک بايستيد و کارهاي را انجام دهيد. آيا فضاي کافي داريد که به عنوان مثال در آنجا مسواک بزنيد يا لنز تان را به چشم بگذاريد؟ انتخاب شما بايد در عين زيبايي راحت و قابل دسترس هم باشد.

 

6- سر دوش حمام تان را تعويض کنيد.

 

سردوشي براي حمام تان انتخاب کنيد که سرعت ريزش آب کمتري داشته باشد که هم احساس خوبي در ارتباط با آن داشته باشيد و هم پول آب زيادي براي تان نيايد. اگر همين الان سردوشي داريد که سرعت ريزش آب کمي دارد، اول چک کنيد تا ببينيد آيا رسوبات آب داخل آن جمع شده است يا خير بعد به فکر خريدن يک سردوش ديگر باشيد.

 

7- يک شيرآب جديد نصب کنيد.

 

حتي نصب يک شيرآب جديد و زيبا نيز مي‌تواند احساس خوشايندي در شما ايجاد کند. فقط دقت داشته باشيد که سينک ظرف شويي شما گنجايش مقدار آبي که از شير مي‌آيد را داشته باشد، در غير اين صورت مجبوريد باز هم شيرآب قديمي تان را نصب کنيد.

 

8- يک کمد زيبا در آشپزخانه تان نصب کنيد.

 

نکته اي را که در اينجا بايد به آن توجه داشته باشيد اين است که ببينيد باري که مي‌خواهيد به ديوار نصب کنيد ظرفيت شيشه‌هاي نوشيدني شما را دارد يا خير.

 

9- تخته اي براي مهره‌ها و يادداشت‌هايتان نصب کنيد.

 

اين تخته‌ها يک روش سنتي براي توجه افراد خانه بوده که در داخل آشپزخانه و يا حمام نصب مي‌شده است. سوراخ‌هايي در تخته ايجاد کنيد ، شماره تلفن‌ها ، و تمام نکات ضروري مورد نظرتان را روي کاغذهايي که روي آن نصب شده بنويسيد.

 

10- در کابينت‌هاي تان را تعويض کنيد.

 

درهاي قديمي و از کار افتاده کابينت‌هاي تان را عوض کنيد. استيل ضدزنگ، آهن ورزيده، شيشه و يا چوبي بسته به کف خانه شما مي‌تواند انتخاب‌هاي خوبي براي در کابينت شما باشد. طرز کار بسيار آسان است . مايک مک آليستر مالکي يکي از بزرگترين مراکز فروش اثاثيه آشپزخانه واشينگتن مي‌گويد:" چفت کوچک در را برداريد و ستون داخلي را نگاه داريد،‌حالا در جايگزين شده را سر جاي در قديمي نصب کنيد".

 

11- اثاثيه قديمي را تعويض کنيد.

 

منبع : dekore20.mihanblog

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------