تور ارزان استانبول - قیمت تور استانبولاستانبول,تور استانبول,قیمت تور استانبول

 
بی شک استانبول یکی از زیبا ترین شهر های دنیا است و آوازه زیبایی های بی نظر آن به گوش همه مردم دنیا نیز رسیده است به طوری که گردشگران از تمام دنیا هر سال خود را برای یک سفر لذت بخش به استانبول آماده می کنند.


استانبول شهری است که سفر و اقامت در آن برای تمامی سلیقه های مختلف لذت بخش است کشوری که در نهایت مدرنیته بودن از آثار زیبای کلاسیک و باستانی بهره می برد.استانبول شهری بزرگ است که تا  سال ۲۰۱۳ جمعیتی نزدیک به ۱۴ میلیون در این شهر زندگی میکردند.اما علی رغم اینکه بزرگی و امکانات این شهر با کشور های اروپایی مقایسه میشود اما شهری ارزان و مناسب برای سفر در تعطیلات است که بدون آنکه هزینه زیادی را خرج کنید از این سفر لذت کامل را خواهید برد . تور ارزان استانبول فرصت خوبی برای یک سفر به یاد ماندنی و خاطره انگیز است.


این شهر زیبای اوراسیایی مملو از جاذبه های دیدنی است و شاید نتوان در یک سفر بلند مدت نیز از تمام این جاذبه ها دیدن کرد .سومین شهر تورسیتی دنیا که آن را به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا نیز می شناسند در همه فصول سال پر از گردشگران و مسافران است.


آب وهوای استانبول
استانبول شهری با آب وهوای مدیترانه ای می باشد که در زمستان سرمای کمی دارد و درتابستان هم با آب وهوای ملایم وتحت تاثیروزش بادهای غربی از سمت غرب دریا مدیترانه می باشد و درتابستان رطوبت هوا ۵۵ الی ۶۰ درجه می باشد.دمای هوای استانبول در زمستان مابین ۱۰ الی ۲۰ درجه می باشد و در تابستان مابین ۲۵ تا ۳۵ درجه متغیر است.


درگرمترین روزهای تابستان دمای شهر استانبول به چهل درجه هم می رسد.
 
قیمت تور استانبول
از عوامل موثر بر قیمت تور ها می توان به  زمان سفر و امکانات و شرایط تور  اشاره کرد .

قیمت تور استانبول نیز با توجه به زمان های مختلف سال ممکن است دچار نوسان شود اغلب در ماه هایی که هوا سرد است قیمت تور استانبول افت خواهد کرد و در فصل های خوش آب وهوا قیمت ها بالاتر می رود .امکانات و خماتی که در تور های برای مسافران در نظر گرفته می شود نیز بر روی قیمت تور ها خیلی موثر است از نوع هتلی که برای اقامت در نظر گرفته می شود تا نوع هواپیمایی که برای پرواز در نظر گرفته شده است بر روی قیمت ها موثراند.


البته اگر به دنبال یک تور ارزان قیمت استانبول هستید باید حواستان به آفرهایی که در زمان های مختلف برای تور استانبول ارائه می شود باشد تور های لحظه آخری استانبول نیز گزینه بسیاری مناسبی برای رفتن به یک سفر ارزان قیمت هستند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022