چرا پاییز رمانتیک ترین فصل برای سفر است؟سفر در پاییز,مکان های دیدنی در پاییز,کشورهای مناسب در پاییز سفر در ماه پاییز حال و هوایی لذت بخش و متفاوت دارد
 
پاییز که می شود دیگر خبری از آن جمعیت و شلوغی در شهرهای توریستی نیست و لازم نیست که برای بازدید از جاذبه ها و دیدن جاهای هیجان انگیز مدت ها در صف های طولانی بایستید. قیمت ها ارزان می شود و گرمای سوزان تابستان جای خودش به هوای معتدل پاییز می دهد. با رفتن به طبیعت، درختان رنگارنگی را می بینید که برگ های سرخ و نارنجی رنگشان در میان نسیم خنک پاییزی به روی زمین می ریزنند و بارش باران فضا را رمانتیک و خیال انگیز می کند. مطمئنا سفر در ماه پاییز حال و هوایی لذت بخش و متفاوت دارد.

امپراتوری پاییز در این شهرها دیدنی است
پاییز رمانتیک ترین فصل برای سفر است احتمالا توقع ندارید مثل تابستان همیشه هوا را آفتابی ببینید برای همین با روبرو شدن با روزی آفتابی آنقدر ذوق زده می شوید که احساس می کنید باید در این روز تا می توانید تفریح و گردش کنید. در این فصل بچه ها به مدرسه برگشته اند و سفرها کمتر شده پس هتل ها دیگر پر نیستند و نیازی نیست که ۶ هفته جلوتر همه چیز را رزرو کنید. حتی چمدان بستن هم نسبت به ماه های دیگر متفاوت است هم باید لباس های گرم بردارید و هم لباس های سرد! وضعیت هوا چندان مشخص نیست گاهی گرم و گاهی سرد است پس شاید نیاز باشد حتی دو چمدان همراه خود ببرید!

 

 

ناپل ایتالیا:
شهرهای اروپایی زیادی هستند که با آمدن پاییز جذاب تر می شوند. سفر به ناپل ایتالیا در ماه های سرد خیلی بهتر از تابستان های گرم و سوزان است. غذاهای ارزان و مقرون به صرفه، فراوان تر هستند؛ از پیتزاهای ۳ یورویی در فست فود معروف شهر گرفته تا یک کاسه راگا (سس گوشت که به همراه پاستا خورده می شود) در رستورانی دیگر. در هنگام هوای بارانی می توانید به موزه باستان شناسی، تونل زیرزمینی رومی بروید و بدون اینکه گرفتار شلوغی و هوای گرم شوید از شهر پمپئی دیدن کنید.

 

سفر در پاییز,مکان های دیدنی در پاییز,ناپل ایتالیا سفر به ناپل ایتالیا در ماه های سرد خیلی بهتر از تابستان های گرم و سوزان است

 

گلاسکو:
در گلاسکو بزرگ ترین شهر اسکاتلند به سختی می توانید فرق بین تابستان و پاییز را بفهمید! چون در این شهر همه غذاخوری ها، کافه ها و حتی جاذبه ها طوری طراحی شده اند که انگار همیشه باران می بارد و همیشه باید در جایی پناه بگیرید! ناحیه فینیستون این شهر در پاییز به یکی از هیجان انگیزترین جاهای دنیا برای شکم گردی تبدیل می شود.

 

سفر در پاییز,مکان های دیدنی در پاییز,گلاسکو اسکاتلند گلاسکو در پاییز  یکی از هیجان انگیزترین جاهای دنیا می باشد

 

سویل اسپانیا:
در ماه اکتبر (مهر) نسیم خنک در کوچه پس کوچه های پرپیج و خم سویل اسپانیا، پایتخت آندلس را بعد از سپری کردن شب های مرطوب و شرجی تابستان به شهری سرزنده تبدیل می کند. در هر گوشه و کناری رستوران و کافه پیدا می کنید که در این هوای خنک نوشیدن یک فنجان قهوه و سوپی داغ در آنجا خیلی می جسبد.

 

سفر در پاییز,مکان های دیدنی در پاییز,سویل اسپانیا سویل اسپانیا در ماه اکتبر بسیار زیبا میشود

 

منبع: eligasht.com

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------