چرا سفر به ارمنستان؟!ارمنستان,سفر به ارمنستان,مناطق دیدنی ارمنستان


ایروان، شهری‌ست که در دامان کوه آرارات و طرۀ رود هزاردان، پا به عرصۀ تولد گذاشته و با گذر زمان جان گرفته است.

 

انتخاب این شهر، درایتی است که مختص سفردوستان است، چراکه سفر به این سرزمین غنی و انباشته از تاریخ و فرهنگ که نبض پرضربان ادبیات این کشور است، حال و هوای دل و ذهن را به کلی دگرگون خواهد ساخت.

 

ایروان یکی از شهرهایی است که امنیت و آرامش را میهمان خانه‌اش ساخته و با ازدحامی از جاذبه‌ها که در بطن خود جای داده است، می‌تواند مکانی بی‌نظیر برای گشت و گذار باشد. این شهر که دوران دیرینگی‌اش به 4000 سال قبل از میلاد بازمی‌گردد، امروزه به یکی از قطب‌های گیرا و پرکشش گردشگری تبدیل شده است و هر ساله خیل مسافران تشنه به تماشا و دیدن جهان اطراف را به سمت خود روانه می‌سازد؛ همچنین این شهر با اقلیمی نیمه‌گرمسیری می‌تواند ذائقۀ هر گردشگری را از خواسته‌هاش پر کند.
 

ارمنستان,تور ارمنستان,مناطق دیدنی ارمنستان

 
هرچند این شهر به دور از دامان دریا روزگار سپری می‌کند، جاذبه‌های شگفت انگیزهوش از سرتان می‌رباید و زبانتان را به تحسین می‌گشاید. برای دیدن این سرزمین شگفتی‌ها، تور ارمنستان یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرک کشیدن در دنیایی دیگر است.

 

رسیدنتان به این مقصد پرتاریخ و پرهیاهو، با دو حالت تور ارزان ارمنستان و تور لحظه آخری ارمنستان که هر کدام مزیت‌های خود را دارند، آسان‌تر و بی‌دغدغه‌تر خواهد بود.  در سفر به این شهر بی‌نظیر، خاطره‌های به جامانده  هرگز از ذهنتان محو نخواهد شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------