ساخت غرفه نمایشگاهیغرفه نمایشگاهی,ساخت غرفه نمایشگاهی,غرفه سازی نمایشگاهی

 
نمایشگاه های متعددی در طول سال برگزار می شود و شرکت های متعددی از سراسر کشور، برای به نمایش گذاشتن اهداف و محصولات خود، غرفه هایی از نمایشگاه ها را اجاره می کنند. نمایشگاه ها که از یک روز تا سه هفته برگزار می شوند، فرصت مناسبی جهت ارتقا برند و فروش محصولات هستند.


زیبایی یک غرفه، نقش مهمی در جذب مخاطب دارد. برای این که محصولات یا اهداف کاری به صورت چشمگیرتری به نمایش گذاشته شوند، نیاز به یک دکوراسیون زیبا و بی نقص خواهیم داشت. ساخت غرفه نمایشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید با اصول و دانش مخصوص به خود، انجام گیرد. ساخت سازه هایی خاص و مدرن که قابلیت اجراسازی سریع و بی نقص در نمایشگاه ها را داشته باشد، توسط شرکت رایکا سازان اوج، به راحتی صورت می گیرد.


فقط زیبایی و نصب سریع ملاک یک غرفه نمایشگاهی نیست، بلکه باید دوام آن را نیز مد نظر گرفت. کیفیت غرفه های نمایشگاهی، باید به گونه ای باشد که تا اتمام دوره نمایشگاه، همچنان پا برجا باقی بمانند.


ساخت غرفه نمایشگاهی، باید زیر نظر طراحان مجرب و کارآمد صورت گیرد تا علاوه بر استفاده بهینه از فضا، به جلب مشتریان نمایشگاه نیز منجر شود.


ساخت غرفه نمایشگاهی با دانش و تکنولوژی خاصی صورت می گیرد که در این بین، ساخت غرفه نمایشگاهی از سازه تتریس، طرفداران زیادی دارد. تتریس سازه ای مدرن است که با اتصال سریع و آسان با یکدیگر، سرعت نصب و راه اندازی غرفه در نمایشگاه ها را بالا می برد و استحکام بی نظیر آن، سبب شده است تا برگزار کنندگان نمایشگاه ها بیشتر از این نوع سازه برای غرفه های خود استفاده کنند.
 
کف یکپارچه در نمایشگاه، از دیگر عوامل مهمی است که در غرفه سازی نمایشگاهی مورد توجه قرار می گیرد. در گذشته استفاده از موادی مانند یونولیت و چوپ یا پالت های پلاستیکی مرسوم بود که این روش ها سطوح یک دست اما ناهمموار را ایجاد می کرد. کف های کاذب نیز توسط غرفه سازان نمایشگاهی استفاده می شد که یکبار مصرف بودن آن و کندی نصب و هزینه های بالای ساخت آن، کم کم آن ها را از غرفه ها بیرون کرد تا زمانی که کف یکپارچه تایل به بازار آمد. این کف یکپارچه علاوه بر اجرای سریع، سطوحی زیبا و یک دست را برای غرفه های نمایشگاهی به ارمغان می آورند.


در غرفه های نمایشگاهی، باید از بهترین و با کیفیت ترین مواد در ساختار غرفه ها استفاده شود چرا که ماندگاری سازه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قرار نیست این سازه ها فقط برای یک نمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد بلکه ممکن است در طول سال چندین نمایشگاه برگزار شود. از طرفی هماهنگی غرفه ها با کالای مورد نظر، دارای اهمیت است. برای مثال در یک کنگره پزشکی، غرفه های شرکت های پزشکی باید متناسب نوع کنگره باشند و طراحی و رنگ های آن، جذب کننده پزشکان باشد. ایجاد یک محیط گرم و صمیمی به شرکت کنندگان نمایشگاه، این امکان را می دهد تا زمان بیشتری را در غرفه شما بگذرانند و این زمان طلایی بهترین فرصت برای شناخت محصولات شرکت می باشد.


غرفه های نمایشگاهی اصولا با رنگ های آرام بخش تزیین می شوند و رنگ های سفید، سبز ملایم و نارنجی ملایم، از برترین رنگ هایی است که در ساخت غرفه های نمایشگاهی کاربرد دارد. ارتباط میان رنگ و کالای ارائه شده، از مهمترین عواملی است که یک طراح، به بررسی آن می پردازد.

 

غرفه نمایشگاهی,ساخت غرفه نمایشگاهی,غرفه سازی نمایشگاهی

 
نورپردازی در غرفه های نمایشگاهی، از عوامل مهمی است که در ساخت غرفه نمایشگاهی حتما مد نظر قرار خواهد گرفت. برای این منظور بیشتر از سازه نورپرداز تراس استفاده می کنند. با نورپردازی، محصولات واضح تر دیده می شوند و از طرفی زیبایی غرفه دوچندان خواهد شد که همین امر سبب جذب مشتریان خواهد شد.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023