ایده هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیونمخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, ایده هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, راه هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

بهترین ایده ها برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

 

چگونه سیم های تلویزیون خود را خود پنهان کنید؟

یکی از دغدغه هایی که اغلب افراد دارند. به هم ریختگی سیم های پشت تلویزیون است. با توجه به دستگاه هایی که به تلویزیون متصل می شود.سیم های زیادی در این قسمت وجود دارد. در ادامه این مقاله بیتوته راه حل هایی را برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون آورده ایم. با ما همراه باشید.

هیچ چیز یک تلویزیون صفحه تخت گران قیمت را بدتر از دیدن سیم های ناخوشایند بیرون زده از پشت نمی کند. اگر به تازگی یک تلویزیون جدید خریداری کرده اید، ممکن است نخواهید حتی بیشتر برای پنهان کردن سیم های خود در دیوارهای خود هزینه کنید. همچنین، اگر در آپارتمانی هستید که مالک آن نیستید، ممکن است نتوانید دیوارهای خود را سوراخ کنید. در اینجا چند راه ارزان و آسان برای مخفی کردن سیم های تلویزیون بدون بریدن دیوارها آورده شده است.

 

از گیره های سیم برای مخفی کردن سیم های خود در پشت پایه تلویزیون استفاده کنید.

اگر تلویزیون شما روی پایه ای قرار دارد، می توانید به راحتی سیم های خود را با استفاده از گیره های سیم مخفی کنید. این گیره های پلاستیکی کوچک معمولاً دارای یک پشتی چسبنده هستند، بنابراین می توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن، آنها را به پشت میز خود بچسبانید.

 

تنها کاری که باید انجام دهید این است که این گیره های بند ناف را در پشت مبلمان خود قرار دهید و سیم های خود را به محافظ برق یا سایر دستگاه ها بچسبانید. این همچنین به شما کمک می کند تا طناب های خود را مرتب نگه دارید و از گره خوردن آنها جلوگیری کنید.

 

روش های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, انواع مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, نکته هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

می توانید از گیره های سیم برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون استفاده کنید.

 

برای جلوگیری از تماس سیم های خود با کف، از بست زیپی (کمربندی) استفاده کنید

اگر پایه تلویزیون شما فضای باز در پایین دارد، می توانید از بست زیپی (کمربندی) استفاده کنید تا سیم های خود را از تماس با زمین دور نگه دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سیم های خود را قرقره کنید و با یک زیپ در وسط آن ها را به هم بچسبانید. با این حال، مطمئن شوید که شلی کافی وجود دارد تا سیم ها آسیب نبینند و به راحتی، به سیم های خود دسترسی داشته باشید.

 

اگر نمی خواهید هر بار که نیاز به جابجایی سیم دارید، بست های خود را قطع کنید، می توانید از بست های پارچه ای چسبی نیز استفاده کنید که بتوانید به راحتی به سیم ها دسترسی داشته باشید و سیمی را کم یا زیاد کنید و اگر می خواهید فضای بیشتری ذخیره کنید، می توانید از یک محافظ تخت استفاده کنید که به شما امکان می دهد کابل های خود را از کناری وصل کنید. این همچنین می تواند تعداد پریزهایی را که می توانید دستگاه های خود را به آن وصل کنید دو یا سه برابر کند.

 

بهترین روش برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, راه حل هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, دکوراسیونی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

برای جمع کردن سیم های پشت تلویزیون می توانید از انواع بست ها استفاده کنید.

 

از جعبه مدیریت کابل استفاده کنید

اگر نمی توانید از گیره سیم یا زیپ برای مخفی کردن سیم های خود استفاده کنید، همیشه می توانید از جعبه مدیریت کابل استفاده کنید. این جعبه های پلاستیکی کوچک به اندازه ای بزرگ هستند که سیم های شما و حتی یک محافظ برق کوچک را پنهان کنند.

 

مطمئن شوید که یک جعبه مدیریت کابل را پیدا کنید که دارای سوراخ یا شکاف در اطراف باشد، بنابراین می توانید کابل ها را در جهات مختلف اضافه کنید. سپس می توانید درب آن را روی آن قرار دهید تا کابل های خود را پنهان کرده و آنها را از دسترس کودکان یا حیوانات خانگی دور نگه دارید. معمولا می توانید جعبه های مدیریت کابل را در چندین اندازه و رنگ پیدا کنید.

 

بهترین روش برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, راه حل هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, دکوراسیونی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

از حعبه ی مدیریت کابل برای پنهان کردن سیم های تلویزیون استفاده کنید

 

از کاور کابل (داکت) دیواری استفاده کنید

اگر تلویزیون شما نصب شده است، می توانید از کاور کابل (داکت) دیواری استفاده کنید تا سیم های خود را بدون بریدن به دیوارها پنهان کنید. این نوع کاورها معمولاً دارای پشتی چسبنده است، بنابراین می توانید بدون آسیب رساندن آن را به دیوار خود بچسبانید. سپس می توانید سیم های تلویزیون و سایر کابل ها را قبل از اینکه درپوش را ببندید، داخل آن پنهان کنید.

 

با استفاده از کاور کابل (داکت)، می توانید هر زمان که بخواهید کابل ها را اضافه یا حذف کنید. با این حال، به این معنی است که کابل های شما مسافت بیشتری برای طی کردن دارند، بنابراین ممکن است مجبور شوید کابل های فعلی خود را با کابل های طولانی تر جایگزین کنید. از آنجایی که این نوع داکت معمولاً از پلاستیک ساخته می شود، می توانید به راحتی آن را به اندازه کامل برش دهید.

 

برای امتیازهای بیشتر، می توانید داکن خود را به رنگ دیوار خود رنگ کنید تا با پس زمینه ترکیب شود. بهترین زمان استفاده از داکت زمانی است که تلویزیون خود را به دیوار نصب کرده باشید. و پریز برق شما پایین باشد و مسافت زیادی سیم ها به پایین آویزان هستند.

 

راه حل هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, دکوراسیونی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, تکنیک های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون از کاور کابل (داکت) دیواری استفاده کنید

 

سیم های تلویزیون خود را با یک داکت های زمینی پنهان کنید

اگر پریزهای شما پشت پایه تلویزیون شما نیستند، می توانید از داکت های زمینی برای مخفی کردن سیم های خود بدون بریدن دیوارها استفاده کنید. این نوع داکت های زمینی درست بالای قرنیز خود قرار می گیرد بدون اینکه خیلی مزاحم به نظر برسد. آنها معمولاً پشتی چسب دارند و از پلاستیک ساخته شده اند، بنابراین می توانید آنها را به اندازه کوچک کنید.

 

یک داکت زمینی به زیبایی روی دیوار شما ترکیب می شود و هیچ کس حتی متوجه وجود آنها نخواهد شد. حتی می توانید آنها را با زاویه 45 درجه برش دهید تا کابل های خود را در گوشه و کنار بکشید. شما می توانید این داکت ها را در رنگ های متنوعی بیابید که با اکثر تخته های قرنیز مطابقت دارند، یا می توانید آن را مطابق با دیوارهای خود رنگ کنید.

 

ایده هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, راه هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, روش های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

پنهان کردن سیم های تلویزیون با یک داکت های زمینی

 

از آستین مدیریت کابل استفاده کنید

اگر تلویزیون شما در وسط اتاق شما قرار دارد یا نمی توانید از راهرو استفاده کنید، ممکن است بخواهید یک روکش سیم پارچه ای ساده را در نظر بگیرید. این راه حل ساده نه تنها کابل های شما را پنهان می کند، بلکه آنها را از کودکان و حیوانات خانگی نیز در امان نگه می دارد. بعلاوه، شانس کمتری وجود خواهد داشت که کسی از روی سیم های شما بیفتد.

 

آستین مدیریت کابل پارچه ای معمولاً در رنگ ها و اندازه های مختلفی وجود دارند. برخی نیز دارای زیپ هایی هستند که وقتی می خواهید کابل های بیشتری اضافه کنید یا هر کدام را بردارید، به راحتی می توانید آنها را جدا کنید. در حالی که استفاده از این روکش کابل پارچه ای به این معنی است که نمی توانید آن را به اندازه کوچک کنید، همیشه می توانید هر تعداد که نیاز دارید اضافه کنید و همچنان عالی به نظر می رسد.

 

انواع مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, نکته هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون, انواع راه های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

استفاده از آستین مدیریت کابل برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

 

از دکور برای مخفی کردن سیم های تلویزیون خود استفاده کنید

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای پنهان کردن سیم های تلویزیون بدون بریدن دیوارها، قرار دادن آنها در پشت تزئینات است. به عنوان مثال، اگر تلویزیون خود را بالای یک میز یا چند کشو نصب کرده اید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند کتاب، یک تکه سنگ مرمر یا یک قطعه دکور دیگر قرار دهید تا سیم های خود را پنهان کنید.

 

برای یک امتیاز اضافی، می توانید از جعبه های تزئینی برای مخفی کردن جعبه کابل یا سایر دستگاه هایی که به تلویزیون شما متصل می شوند، استفاده کنید. با این حال، مطمئن شوید که هیچ سنسوری را در تلویزیون خود مسدود نکنید. این ممکن است ارسال سیگنال به تلویزیون را برای کنترل از راه دور سخت کند.

 

مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,راه هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,انواع مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

با دکور خود سیم های تلویزیون را مخفی کنید

 

سیم های تلویزیون خود را پشت یک تابلو پنهان کنید

اگر احساس می کنید حیله گر هستید، می توانید یک پانل برای پنهان کردن سیم های آویزان از تلویزیون خود قرار دهید. پانل بردها در اندازه ها و طرح های مختلفی تولید می شوند. می توانید یکی را با الگوی پر زرق و برق انتخاب کنید، یا می توانید چیزی ساده را انتخاب کنید.

 

نمی توانید الگویی را که دوست دارید پیدا کنید؟ مشکلی نیست! پانل یا تخته را با پارچه بپوشانید، و شما آماده هستید. همچنین می توانید آن را مطابق با دیوار خود رنگ کنید یا طرحی را انتخاب کنید که تلویزیون شما را متمایز کند. اگر نمی خواهید برای تابلو و پارچه پول خرج کنید، می توانید از پالت های چوبی برای پنهان کردن سیم ها استفاده کنید.

 

ایده هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,روش های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,نکته هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

مخفی کردن سیم های تلویزیون پشت پانل

 

سیم های تلویزیون خود را در دید ساده پنهان کنید

این ایده برای افراد هنرمند عالی است. با کمی هوشمندی می توانید سیم های نامرتب تلویزیون خود را بردارید و آنها را به هنر تبدیل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از گیره های کابل پلاستیکی شفاف، نوار چسب دو طرفه، چسب یا هر روش غیرمحسوس دیگری برای ایجاد طرحی از سیم های خود استفاده کنید.

 

اگر بیشتر احساس ماجراجویی می کنید، می توانید الگوهای هندسی پیچیده تری نیز ایجاد کنید. می توانید الگوهای تراشه های کامپیوتری با استفاده از سیم های تلویزیون ایجاد کنید.

 

تکنیک های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,راه حل هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,انواع راه های مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

با سیم های خود نقشی روی دیوار درست کنید

 

سیم های تلویزیون را پشت دیوار پنهان کنید

اگر برش دیوارهای شما یک گزینه است، بهترین روش برای پنهان کردن سیم های تلویزیون است. نه تنها کابل های شما از دید خارج می شوند، بلکه اگر از یک تقویت کننده برق داخلی با بیش از یک پریز استفاده می کنید، می توانید دستگاه های بیشتری را به پشت تلویزیون خود وصل کنید.

 

به علاوه، این روش همچنین به شما امکان می دهد تلویزیون خود را به صورت هموار روی دیوار نصب کنید. این به این دلیل است که اکثر کیت های تقویت کننده برق فرورفته هستند، بنابراین وقتی تلویزیون را عقب ببرید، کابل های شما به پشت تلویزیون شما برخورد نمی کند.

 

دکوراسیونی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,بهترین روش برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون,نکته هایی برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

مخفی کردن سیم های تلویزیون در پشت دیوار

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------