چگونه لباس بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم؟ چی بپوشم لاغر به نظر بیام,چگونه لاغر به نظر برسیم

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر دیده شویم؟

 

برای اینکه لاغر به نظر برسید و می توانید به راحتی با صحیح پوشیدن لباس این کار را انجام بدهید زمانی که با لباس پوشیدن لاغرتر به نظر برسید خوش پوش تر می شوید. در ادامه با راهکارهایی آشنا می شوید که می توانید به راحتی لاغرتر و بلندتر به نظر برسید.

لباس های مشکی و تیره بپوشید :

لباس های روشن بسیار زیبا هستند اما شما را چاق تر نشان می دهد. بنابراین پوشیدن لباس های تیره شما را لاغرتر نشان می دهد. بهتر است از لباس های تک رنگ استفاده کنید لباس های چند رنگ شما را چاق تر نشان می دهد.

 

لباس های یقه هفت :

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید از پوشیدن لباس های یقه گرد بپرهیزید و لباس های یقه هفت بپوشید. این مدل باعث کشده شدن گردن شما می شود.

 

کفش پاشنه بلند بپوشید :

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید کفش پاشنه بلند بپوشید، کفش پاشنه بلند سبب بلندتر شدن قد شما می شود که این سبب لاغرتر شدنتان می شود.

 

چی بپوشم لاغر به نظر بیام

 

گن بپوشید :

با پوشیدن گن باعث می توانید چربی ها و پوست های شل بدن را جمع کنید و یکی دو سایز لاغرتر به نظر برسید.

 

شلوار جین بلند :

شلوارهایی با قد بلند و رنگ تیره یا مشکی و کششی را بپوشید تا لاغرتر و بلندتر به نظر برسید. شلوارجین های قد 90 باعث کوتاهتر دیده شدن شما می شوند.

 

پوشیدن لباس زیر مناسب :

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید سوتین هایی انتخاب کنید که سایز شما باشند و سینه های شما از اطراف آن بیرون نزند. زیرا با این روش شما چاق تر به نظر می رسید.

 

استفاده از لوازم جانبی :

زیورآلاتی انتخاب کنید که هماهنگ با لباس تان هستند. زیورآلات توجه دیگران را به خود جلب می کند و سبب می شوند که از دید آن ها لاغرتر به نظر برسید. گردنبندهای بلند به سادگی ظاهر را قد بلند و لاغر نشان می دهد. زیورآلات بزرگ، مانند دستبندهای بزرگ و براق توجه ها را به خود جلب می کنند و سبب می شوند بدنتان نیز کوچکتر به نظر رسد.

 

اگر سر کوچکی دارید از گوشواره و عینک و یا تل های جذاب استفاده کنید زیرا توجه دیگران به آن ها جلب می شود و شما کوچکتر به نظر می رسید.

 

از کمربند برای لباس هاییتان استفاده کنید اگر کمر باریک دارید کمربندهای تیره و پهن و یا براق استفاده کنید. 

 

چه لباسی بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم

 

از لباس های راه راه استفاده کنید :

از لباس های راه راه های افقی، چه بزرگ و چه کوچک، برای هر کاری خودداری کنید. اگر می خواهید باریک تر و بلندتر به نظر برسید، لباس های چاپی عمودی با راه راه های تیره بپوشید.

 

 

ست کردن لباس های مناسب :

پوشیدن ست های متناسب از ترفندهای تجارت است. این ست ها باعث لاغر به نظر رسیدن شما می شود. مخصوصاً رنگ هایی مانند سیاه، آبی، خاکستری یا هر رنگ تیره ای.

 

چه لباسی بپوشیم که لاغر به نظر برسیم

 

قرار گرفتن در وضعیت مناسب :

اگر به طرز مناسبی بایستید شما لاغرتر و باریک تر به نظر می رسید.

 

چگونه لاغر به نظر برسیم

 

پوشیدن بلوز و شلوار :

قرار دادن بلوز در شلوار باعث لاغرتر شدن خط کمر و بلندتر دیده شدن پاها می شود.

 

 

پوشیدن لباس های مناسب سایزتان :

لباس هایی به تن کنید که سایز شما باشند تا سبب لاغرتر به نظر رسیدن شما شود. اگر لباسی گشاد و یا کوچک به تن کنید شما را چاق تر نشان می دهد.

 

برای اینکه لاغر به نظر برسید لباس های سایز مناسب بپوشید

 

پوشیدن دامن های مدادی :

اگر یک لباس شیک وجود دارد که می تواند روی تن شما خوب بخوابد و شما را لاغرتر نشان دهد، دامن مدادی است. شما فقط باید آن را با یک پیراهن مناسب (نه خیلی تنگ و نه گشاد) یا یک نوعی پارچه ابریشمی جفت کنید و یک گردنبند زیبا آویزان کنید.

 

لاغر شدن با لباس پوشیدن

 

چه مانتویی بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم :

مانتوهایی انتخاب کنید که تک رنگ باشند و رنگ تیره مخصوصا مشکی داشته باشند. مانتوهایی که سایز بدنتان باشد اگر مانتوهای گشاد یا تنگ بپوشید شما را چاق تر نشان می دهد. 

 

هنگام پوشیدن مانتو شال یا روسری تان را دور گردنتان یا بالا نپیچانید آن را به پایین آویزان کنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------