نکاتی برای انتخاب لباس های بهاری 

لباس هایی با طرح و رنگ گل های بهاری

 

«بهار» فصل خوب تازه شدن است؛ فصل خوب انتخاب یک ظاهر جدید. همزمانی شروع بهار و سال نوی خورشیدی، آن را برای ما ایرانی ها تبدیل به یک فرصت منحصر به فرد و مناسب برای خرید و خلق یک ظاهر جدید و متفاوت کرده است.

 

به همین دلیل است که همه‌ی ما پیش از آغاز بهار از این فروشگاه به آن فروشگاه به دنبال محصولات جدید و انتخاب مدهای تازه هستیم و به هر پیشنهاد تازه ای در این زمینه فکر می کنیم.

 

ما نیز پیش از این پیشنهادات زیادی برای انتخاب پوشاک مناسب این فصل برای شما ارائه کرده ایم و در این مقاله نیز سعی می کند تا لباس هایی با طرح و رنگ گل های بهاری به شما پیشنهاد دهد. سعی کنید در این بهار ظاهری را برای بیرون از خانه و مهمانی ها انتخاب ‌کنید که هم خودتان و هم کسانی که شما را می بینند را به یاد تازگی و زیبایی گل های بهاری بیندازد.

 

پیراهن های کوتاه و با پارچه های گلدار انتخاب کنید

اگر قصد دارید در این بهار برای یک مهمانی دوستانه و یا یک مراسم شام، یک پیراهن مناسب تهیه کنید، ما پیراهن های کوتاه و بدون آستین را به شما پیشنهاد می کنیم. این پیراهن ها بهترین انتخاب ممکن برای مهمانی های فصل بهار هستند و بر عکس پیراهن های بلند، شما را سرحال تر و جوان تر از سن تان نشان می دهند.

 

درست است که پیراهن های بلند مجلل تر به نظر می رسند و با کفش های پاشنه بلند شما بهتر سِت می شوند اما بهتر است این لباس ها را تنها در مهمانی های کاملاً رسمی بپوشید.

 

پیراهن های کوتاه تنوع خوبی در مدل بالاتنه و قسمت دامن دارند و چون طول آنها کم است می‌توان بدون نگرانی از یکنواخت شدن شکل لباس، از پارچه های طرح دار یکسره در دوخت آنها استفاده کرد.

 

اگر بالاتنه ای لاغر دارید، برای این بهار پیراهن هایی با پارچه های گل دار و بندی تهیه کنید. پیراهن هایی که در بخش دامن کمی گشادتر هستند و در بدن شما آزادتر می ایستند. اگر بازوهای لاغری دارید نیز پیراهن هایی با یقه های ایستاده و بدون آستین مناسب شما هستند.

 

پیراهن های گل دار، حال و هوای بهار را بیشتر در ظاهر شما نشان می دهند

 

شلوارهای بهاری طرح دار و با رنگ های گیرا بپوشید

بهترین فصل نشان دادن زیبایی شلوارهای‌تان فصل بهار است. همه نوع شلوار تنگ، گشاد با پاچه های کوتاه یا بلند، برای این فصل مناسب هستند و با مانتوها و بلوزهایی که برای این فصل تهیه کرده اید، هماهنگ می شوند.

 

اگر اهل پوشیدن شلوارهای گل دار و طرح دار هستید، با مانتوهای گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند به‌ویژه اگر این مانتوها تک رنگ نیز انتخاب شده باشند. پیشنهاد ما این است که اگر تاکنون این مدل شلوارها را انتخاب نکرده اید، آنها را امتحان کنید و مطمئن باشید جذابیت و هیجان زیادی دارند.

 

همچنین اگر مانتوها و بلوزهای طرح دار و رنگی برای این بهار انتخاب کرده اید، می توانید شلوارهای چسبان یا تنگ تک رنگ را با آنها بپوشید.

 

شلوارهایی که پایین پاچه های آنها چین خورده است توأمان برای کسانی که پاهای لاغر و چاق دارند مناسب است. چون چین پایین آنها تأثیری در عرض بدن در قسمت‌های بالاتر ندارد. اما اگر قد کوتاهی دارید این شلوارها می توانند شما را کوتاه تر نشان دهند.

 

شلوارهای گل دار و طرح دار، با مانتوهای گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند

 

از شال، روسری و دستمال گردن با نقش گل های بهاری استفاده کنید

قرار نیست فصل بهار نیز مانند فصل های سرد سال، شال هایی با رنگ های تیره و سنگین سر کنید. ممکن است به خاطر ضرورت هایی که در محل کار و یا تحصیل دارید ناخودآگاه تمام روسری های خود را با رنگ تیره انتخاب کنید اما فصل بهار متفاوت است. لباس شما باید همگام و همخوان با طبیعت باشد به همین دلیل برای موقعیت هایی که در آنها محدودیت ندارید، روسری و شال هایی گل دار و با رنگ های شاد و سبک انتخاب کنید.

 

پیشنهاد ما این است که در مهمانی‌ها نیز این انتخاب خود را در دستمال گردن ها نشان دهید. دستمال گردن را می توانید با بلوز و دامن های تنگ و کوتاه، پیراهن های کوتاه، بلوز و شلوار و حتی پیراهن های بلند تابستانی هماهنگ کنید.

 

معمولاً زیباتر است که دستمال گردن رنگ و طرحی متفاوت با لباس داشته باشد، بنابراین از اینکه دستمالی با طرح گل و یا رنگ‌های تند انتخاب می کنید، نگران نباشید.

 

شال های اکریلیک و ویسکوز گل دار و با رنگ های شاد و روشن، انتخاب های مناسبی برای بهار هستند

 

شال با طرح و رنگ بهاری

 

تی شرت هایی با یقه های متفاوت بپوشید

معمولا در فصل بهار پوشیدن تی‌شرت‌ها و پولوشرت های رنگی و طرح‌دار رایج می‌شود. لباس‌های راحتی که در عین سادگی، رنگ‌هایی گیرا و زیبا دارند. می‌توانید بلوزهایی را انتخاب کنید که رنگ سرآستین و یقه‌ی آنها با پارچه‌ی اصلی متفاوت است. این تغییر و تفاوت کوچکی نسبت به سایر تی‌شرت‌ها و پولوشرت هاست اما ظاهر شما را کاملاً متفاوت می‌کند.

 

پولوشرت هایی با رنگ یقه و سرآستین متفاوت توجه بیشتری را به ظاهر شما جلب می کنند

 

منبع : blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------