با این لباس ها مهربانی تان را دو چندان کنید



 

رنگ های روشن و شاد نقش مهمی در مهربان نشان دادن چهره شما دارند

 

خطوط را بشکنید

لباس هایی که برش های صاف و مشخص دارند، تصویر آدم اتو کشیده با ضابطه های خشک و سخت را تداعی می کنند. این سبک لباس پوشیدن برای مدیران رده بالا توصیه می شود و اگر می خواهید در گروه این آدم های جدی قرار نگیرید، سراغ لباس های چین دار بروید. انتخاب رنگ را هم نادیده نگیرید، رنگ های روشن و شاد نقش مهمی در مهربان نشان دادن چهره شما دارند.

 

نقش و نگاری صمیمی

یک اصل کلی را فراموش نکنید؛ اگر شما در لباس خود احساس راحتی می کنید، این حس به مخاطب هم منتقل خواهد شد و احساس راحتی بیشتری در معاشرت با شما می کند، به همین دلیل بلوز شومیز انتخاب خوبی برای مهربان تر نشان دادن شما نیست، به جای آن سراغ یک بلوز آزاد با رنگ روشن و ترجیحا نقش و نگار ساده بروید. بلوز های گلدار هم انتخاب خوبی برای این موقعیت هستند.

 

زاویه ها را حذف کنید

به جای کفش هایی با نوک تیز، سراغ کفش هایی بروید که پنجه گردی دارند. این کفش ها هم راحتی بیشتری دارند و هم احساس راحتی و صمیمیت را به دیگران منتقل می کنند. پیشنهاد می کنیم کفش های نوک تیز خود را برای مهمانی های رسمی نگه دارید و در موقعیت های دوستانه از کفش های پنجه گرد استفاده کنید. کفش هایی که پاشنه بلند دارند (بیشتر از ۵ سانتی متر) حس دوستانه و صمیمیت را از شما دور می کنند.

 

خداحافظ اشکال هندسی

شما بین کیف مستطیلی یا مربعی و نمونه های شل و بدون فرم خاص، کدام را انتخاب می کنید؟ اگر انتخاب شما یک کیف مستطیلی است، احتمالا شخصیت جدی و رسمی دارید ولی اگر دوست ندارید با این موضوع مبارزه کنید، این بار سراغ یک کیف نرم و پارچه ای بروید. امتحانش که ضرر ندارد.

 

سراغ یک کیف نرم و پارچه ای بروید

 

در ستایش آزادی

یک دامن تنگ که شما را مجبور می کند با قدم های کوچک و نزدیک هم راه بروید به خانم های دیگر می گوید که این خانم برخوردی بسیار جدی و خشن با شما خواهد داشت و بهتر است از رفتار دوستانه خودداری کنید. در مقابل یک دامن کلوش، نشانی بر روحیه بشاش و مهربان شماست که بی شک باعث ایجاد حس بهتری در دیگر خانم های حاضر در محل می شود.

 

در انتخاب عينك آفتابى دقت کنید

حواس تان باشد وقتی از عینک های آفتابی استفاده می کنید، اولین چیزی که در چهره شما دیده می شود، همین عینک آفتابی است و به همین دلیل باید در انتخاب آن دقت کنید. اگر می خواهید بخش مهربان و لطیف شخصیت خود را نشان دهید، سراغ عینک هایی بروید که شیشه گرد دارند؛ فریم های مستطیلی چهره شما را خشن می کند، فریم های کائوچویی هم در مقابل نمونه های فلزی، مهربان ترند.

 

سلام  به رنگ های شاد

نکته کلیدی در مهربان نشان دادن چهره شما رنگ است. در این زمینه رنگ های تیره و روشن در دو جهت مخالف هم حرکت می کنند. رنگ های شاد و روشن، چهره شما را شاد و مهربان نشان می دهند و رنگ های تیره، نشاط و شادابی را از چهره شما می گیرند. اگر دوست دارید مهربان باشید، یک شیرجه جانانه در جعبه مداد رنگی  بزنید و نگران نباشید.

 

گردآوری: بخش مد بییتوته

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------