بهترین رنگ لباس مناسب پوست های مختلفرنگ لباس برای پوست روشن,بهترین رنگ لباس,رنگ لباس مناسب پوست گندمی

راهنمای انتخاب زیباترین رنگ لباس برای پوست های مختلف

 

انتخاب بهترین رنگ لباس برای پوست های مختلف

در مورد اینکه چه رنگی به رنگ پوست شما بهتر می آید صحبت می کنیم. راه های زیادی برای تشخیص بهترین رنگ ها برای رنگ پوست شما وجود دارد، اما لازم نیست زیاد پیچیده باشد. اگر از چند نکته ی ساده پیروی کنیم، بهترین انتخاب را کرده ایم. بنابراین با بیتوته همراه باشید تا بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی، سفید و تیره آشنا شوید.

لباس پوشیدن برای موفقیت در مد چیزی است که بیشتر ما آرزوی آن را داریم. با این حال، بسیاری از مردم در مورد چگونگی انجام این کار متحیر هستند. رنگ پوست یکی از روش های تعیین رنگ لباس ایده آل شماست. رنگ پوست با دقت بیشتری هم از نظر رنگ بالایی و هم از نظر ته رنگ آن توصیف می شود که می تواند گرم، سرد یا خنثی باشد.

 

انتخاب رنگ ایده آل لباس برای هماهنگی یا تکمیل با نوع پوست شما می تواند ظاهر بسیار جذابی را ایجاد کند. این می تواند به شما در هنگام خرید لباس و هنگام ترکیب و تطبیق اجزای کمد لباس فعلی شما کمک کند.

 

گرم، خنک یا خنثی ؟

در ظاهر، رنگ پوست به سایه ها و رنگ های خاص رنگدانه شما مربوط می شود: بژ، کرم، خرمایی، عاج، برنز، قهوه ای، قهوه ای مایل به قرمز، مشکی و غیره. با این حال، رنگی که زیر پوست آشکار است به همان اندازه مهم است.

 

تطبیق یا هماهنگ کردن کمد لباس با رنگ سطح پوست (و مو) تنها بخشی از معادله است. همچنین باید ته رنگ را نیز در نظر بگیرید که می تواند گرم، سرد یا خنثی باشد. انجام ندادن این کار می تواند منجر به انتخاب یک جفت رنگ ناهماهنگ یا یکی از آنها شود که ظاهری ملایم و شسته شده داشته باشید.

 

انتخاب بهترین رنگ لباس که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد، می تواند موفقیت مد و حداکثر جذابیت را به همراه داشته باشد.

 

ته رنگ پوست را می توان به صورت زیر خلاصه کرد :

• گرم (رنگ های زرد، طلایی، هلویی)

• خنک (اشاره های آبی یا قرمز به پوست)

• خنثی (سبز، یا ترکیبی از رنگ های گرم و سرد)

 

به خاطر داشته باشید که افرادی که پوست بسیار روشن دارند همچنان می توانند ته رنگ گرم داشته باشند و افرادی که پوست قهوه ای مایل به قرمز یا تیره دارند همچنان می توانند ته رنگ سرد یا خنثی داشته باشند.

 

بهترین رنگ لباس,رنگ لباس مناسب پوست گندمی,بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی

چه رنگ لباسی به پوست روشن می آید ؟

 

چگونه ته رنگ پوست خود را تعیین کنیم ؟

چهار نکته و ترفند زیر می تواند به شما در تعیین رنگ پوست کمک کند :

 

1. جواهرات طلا یا نقره ؟

کدام نوع فلز واقعا پوست شما را درخشان می کند؟ پوست با ته رنگ سرد هنگام استفاده از جواهرات نقره ای، طلای سفید یا پلاتین پوست شما و آن جواهر جذاب تر می شود، در حالی که پوست گرم ظاهر طلایی، برنزی و مسی را جذاب تر می کند.

 

2. رنگ های رگ

به رگ های مچ دست خود نگاه کنید. بیشتر آبی به نظر می رسند یا سبز؟ اگر آبی باشد، پوست شما سرد است. اگر رگ خود را سبزتر می بینید، احتمالاً پوست شما گرم است. (توجه داشته باشید که ظاهر سبز کاملاً ظریف خواهد بود.) اگر قابل تشخیص نیست که سبز است یا آبی، احتمالاً رنگ پوست شما خنثی است.

 

3. رنگ مو و چشم

افراد با تن گرم معمولا موهای قهوه ای مایل به قرمز، بلوند توت فرنگی، قرمز یا قهوه ای تیره دارند. چشمان آنها معمولا قهوه ای، فندقی یا کهربایی است. آنها اغلب دارای رنگ های قرمز، طلایی یا نارنجی در پوست و موهای خود هستند.

 

افراد با تن سرد اغلب موهای بلوند، قهوه ای یا مشکی و چشمان آبی، سبز یا خاکستری دارند. به رنگ های ته رنگ و تاکیدی به رنگ های آبی، خاکستری، نقره ای و بنفش تمایل دارند.

 

4. موفقیت های گذشته با سایه های اساسی

لباس های فعلی یا گذشته را با رنگ‌های خنثی در نظر بگیرید که واقعاً پوست شما را متملق می‌کنند و بیشترین تعریف و تمجید را از افراد دیگر به همراه دارند. پوست های گرم به رنگ های قهوه ای، مایل به سفید، برنزه و عاج به نظر می رسد. رنگ پوست های سردتر یا خنثی با سایه های مشکی یا سفید روشن به نظر می رسد.

 

رنگ لباس مناسب پوست سفید,رنگ لباس مجلسی برای پوست سفید,بهترین رنگ برای لباس

شناخت ته رنگ پوست از روی رگ ها

 

بهترین رنگ های مناسب پوست شما

در حال حاضر، شما باید درک بهتری از ته رنگ یا "دمای" پوست خود داشته باشید. تا بتوانید بهترین رنگ را برای لباس های کمد خود انتخاب کنید.

 

بهترین رنگ های لباس برای پوست های گرم

افراد با پوست های گرم، لباس هایی با سایه های قهوه ای، زرد، نارنجی، زرد-سبز، عاج، هلویی و نارنجی-قرمز بپوشند.

 

بهترین رنگ های لباس برای پوست های سرد

افراد با پوست های سرد، به سراغ سایه های آبی، صورتی، سبز، آبی-سبز، سرمه ای، بنفش و سرخابی بروند.

 

بهترین رنگ های لباس برای پوست های خنثی

اگر ته رنگ پوستی خنثی دارید، رنگ های متوسط ​​رنگ های بالا را در هر دو دسته امتحان کنید. یعنی این رنگ ها نه تیره باشند و نه روشن؛ از هر دو دسته می توانید طیف متوسط را انتخاب کنید.

 

هنوز گیج هستید؟ تقریباً تمام رنگ های لباس روی پوست شما تاثیر می گذارد: قرمز روشن، صورتی روشن، آبی تیره و بنفش تیره. همچنین پوست روشن با رنگ های تیره لباس، متوسط ​​با رنگ های اصلی (قرمز، آبی و زرد) و پوست تیره با رنگ های روشن لباس تکمیل می شود.

 

رنگ پوست روشن: روشن، کمی صورتی

اگر پوست روشن، روشن یا رنگ پریده و/یا رنگ پوستی با ته رنگ صورتی تا قرمز دارید :

 

رنگ لباس مناسب پوست سفید و روشن : خاکی گرم، رنگ های هلویی، سبز آبی، قرمز، آبی روشن و سبز بپوشید. رنگ لباس مجلسی برای پوست سفید و روشن نیر همین رنگ ها بهترین انتخاب است.

 

سعی کنید از رنگ های سیاه و سفید اجتناب کنید. کنتراست شدید برای پوست شما بسیار زیاد است و فقط کمبود رنگ را تشدید می کند.

 

رنگ لباس برای پوست روشن,رنگ لباس مناسب پوست گندمی,رنگ های روشن لباس

رنگ لباس برای پوست روشن

 

رنگ پوست روشن: روشن، کمی زرد

اگر پوست روشن، روشن یا رنگ پریده و/یا رنگ پوستی با ته رنگ کمی زرد دارید :

 

لباس هایی به رنگ های : پاستل، به نظر شما بهترین است. به آبی روشن، صورتی روشن، اسطوخودوس، زرد کم رنگ فکر کنید. رنگ های خنثی نیز برای شما خوب به نظر می رسند، مانند رنگ های بژ روشن تر و خاکستری هدری.

 

سعی کنید از رنگ های واقعاً چشمگیر یا اصلی اجتناب کنید. همچنین، رنگ تیره و پر رنگ می تواند مناسب شما نباشد. از همه ی رنگ های سیاه و سفید یا رنگ های آبی نیرو دریایی دوری کنید.

 

در کل رنگ هایی که با پوست های روشن خیلی مناسب است؛ رنگ های تیره مانند خاکستری، قهوه ای، شرابی، سبز تیره، سورمه ای و آبی تیره از این جهت که با پوست تان در تضاد خواهند بود، به صورت شما می آیند. در واقع این رنگ ها تاکید را از روی پوست تان برداشته و چشم ها را به سمت خود جلب می کنند که در این صورت بی رنگی پوست تان خیلی به چشم نمی آید.

 

رنگ پوست متوسط: برنزه / زیتونی

اگر پوست متوسط، برنزه یا زیتونی دارید :

از لباس هایی به رنگ های : رنگ های گرم مانند قهوه ای پررنگ، زرد نارنجی، سبز زیتونی، قرمز تیره و بنفش استفاده کنید.

 

اگر چه بیشتر رنگ ها به صورت شما می آیند، اما اگر بخواهید بدانید که بهترین رنگ برای شما چیست، ما رنگ های روشن تر یا تیره تر از رنگ پوست تان را به شما پیشنهاد می دهیم. به عنوان مثال برای رنگ های روشن رنگ هایی چون بژ روشن یا خاکستری روشن و برای رنگ های تیره تونالیته های تیره بنفش را انتخاب کنید.

 

برای فصل تابستان، رنگ های روشن بهترین انتخاب هستند. به عنوان مثال شما می توانید چند رنگ خنثی مانند سفید، کرم، خاکستری و... را با هم به تن کنید تا بر تن رنگ صورت شما تاکید کند.

 

سعی کنید از رنگ های سفید و سیاه، پاستل، هر نوع رنگ محو شده اجتناب کنید. اینها با پوست شما خوب کار نمی کنند.

 

رنگ پوست تیره: قهوه ای

اگر پوست تیره، قهوه ای یا پوست تیره تری دارید :

پوشیدن: رنگ های تیره، مانند مشکی، خاکستری تیره و سرمه ای به نظرتان عالی می آیند. رنگ های پر رنگ و تیره خوب به نظر می رسند. سبز زمردی، آبی یاقوت کبود، بنفش سلطنتی را در نظر بگیرید. رنگ های سفید روشن و پاستلی نیز عالی به نظر می رسند.

سعی کنید از: رنگ های خاکی و رنگ های شسته شده اجتناب کنید. اینها با پوست شما سازگاری ندارند.

 

بهترین رنگ برای لباس,رنگ لباس مناسب پوست سفید,چه رنگ لباسی به پوست روشن میاد

برای انتخاب بهترین رنگ برای لباس باید رنگ پوست خود را بشناسید

 

در نهایت، به یاد داشته باشید که این یک علم دقیق نیست. بهترین انتخاب برای رنگ لباس شما آنهایی هستند که باعث می شوند در آینه لبخند بزنید و بیشتر شبیه به خود واقعیتان شوید. ویژگی های صورت شما برجسته می شود و چشمان شما می درخشند.

 

در کل، قبل از خرید تمام لباس های جدید را امتحان کنید. از یک دوست بخواهید هنگام خرید یا لباس پوشیدن برای یک مناسبت بزرگ، به شما کمک کند. بیشتر از همه، از این فرآیند لذت ببرید! برای جذابیت از لوازم جانبی و اکسسوری ها استفاده کنید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید.

 

بهترین رنگ لباس,بهترین رنگ لباس برای پوست گندمی,چه رنگ لباسی به پوست روشن میاد

انتخاب بهترین رنگ برای لباس آقایان

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------