لباس مناسب عروسی غریبهلباس مناسب عروسی غریبه, نمونه هایی از لباس مناسب عروسی غریبه, راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه

لباس مناسب عروسی غریبه

 

راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی افراد غریبه:

یکی از دغدغه های همه ی خانم ها، لباس پوشیدن آن ها می باشد، اینکه چه لباسی را در چه مراسمی بپوشند. در این مقاله بیتوته شما را با نحوه ی پوشیدن لباس مناسب عروسی غریبه آشنا کنیم.

راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه :

حتما برای شما پیش آمده است که برای رفتن به مراسم عروسی دوستان و آشنایان چه لباسی بپوشید. در ادامه شما را با نکاتی برای پوشیدن لباس مناسب عروسی غریبه ها آشنا می کنیم.

 

همانطور که می دانید لباس ها هر سال مدل و سبک آن ها تغییر می کنند، دقت کنید لباس ها به سبک کلاسیک هرگز قدیمی نمی شوند و همیشه جذاب و زیبا هستند. بنابراین می توانید از این سبک برای انتخاب لباس استفاده کنید زیرا لباس های این سبک را می توانید در هر سالی که دوست دارید بپوشید.

 

بنابراین اگر لباس مجلسی شما به سبک کلاسیک است می توانید آن را در مراسم عروسی غریبه بپوشید. در غیر اینصورت از لباس های قدیمی استفاده نکنید.

 

نکته هایی برای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه, راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه ها, روش های انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه

لباس مناسب برای عروسی غریبه ها

 

لباس مناسب عروسی غریبه، بهتر است پوشیده باشد و بدن نما نباشد. به عنوان مثال از پیراهن ها و دامن های کوتاه برای عروسی غریبه استفاده نکنید. این لباس ها بیشتر مناسب عروسی افراد نزدیک شما هستند.

 

نمونه هایی از لباس مناسب عروسی غریبه, راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه, نکته هایی برای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه

نمونه هایی از لباس های مناسب عروسی افراد غریبه

 

از پوشیدن لباس سفید خودداری کنید، در مراسم عروسی چه از اقوام نزدیک باشد و چه غریبه، از پوشیدن لباس سفید، خودداری کنید. فقط عروس مجاز به پوشیدن لباس سفید می باشد. البته بهتر است از پوشیدن لباس هایی به رنگ کرم، شیری، نباتی و رنگ هایی که نزدیک به رنگ سفید هستند خودداری کنید.

 

از لباس های دنباله دار برای عروسی غریبه ها استفاده نکنید. از لباس های ساده و شیک و تک رنگ استفاده کنید. دقت کنید که این مراسم خودمانی نیست و عروسی آشنایان و فامیل های نزدیک شما نیست، بنابراین لازم نیست از لباس های کارشده و شب استفاده کنید، که بدرخشید. برای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه از لباس سرتا پا پولکی و یا شاینی استفاده نکنید.

 

اصول انتخاب بهترین لباس مناسب عروسی غریبه, انتخاب بهترین لباس مناسب عروسی غریبه, بهترین لباس مناسب عروسی غریبه

نمونه لباس برای عروسی غریبه

 

لباس ها و نوع پوشش خود را با توجه به مراسم عروسی و مکان برگزاری آن انتخاب کنید. به عنوان مثال برای عروسی مختلط باید لباس مناسب برای آن بپوشید و یا برای عروسی مذهبی بهتر است موهای خود را بپوشانید.

 

 

روش های انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه, اصول انتخاب بهترین لباس مناسب عروسی غریبه, انتخاب بهترین لباس مناسب عروسی غریبه

نکاتی برای انتخاب لباس مناسب عروسی

 

از شلوار جین استفاده نکنید. شلوار جین یکی از پوشش ها در فعالیت های روزمره است و مناسب مراسم عروسی نمی باشد.

 

از تاپ و شلوارک برای مراسم عروسی استفاده نکنید. تاپ و شلوارک برای عروسی مناسب نیست، حتی اگر عروسی اقوام نزدیک شما باشد.

 

از لباسی که سایز شما است استفاده کنید. از لباس های خیلی تنگ و گشاد استفاده نکنید. تا اندام خود را بد نشان ندهید.

 

یکی از لباس های مناسب عروسی، کت و دامن و کت و شلوار ساده و شیک هستند. 

 

راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه ها, روش های انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه, اصول انتخاب بهترین لباس مناسب عروسی غریبه

چند نمونه از مدل لباس عروسی افراد غریبه

 

یکی از لوازمی که خانم ها علاقه ی بسیاری دارند که در مراسمات مخصوصا مراسم عروسی از آن استفاده کنند. زیورآلات یا اکسسوری هستند. از زیورآلات زیاد استفاده نکنید. بهترین روش، استفاده از جواهرات متناسب با لباس خود می باشد. از جواهرات به صورتی استفاده کنید که شما را زیبا کند نه اینکه خود را به ویترین تبدیل کنید.

 

راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه, نکته هایی برای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه, راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه ها

پیراهن ساده لباسی مناسب عروسی غریبه ها

 

از کیف های بزرگ برای مراسم عروسی خود استفاده نکنید. زیرا این کیف ها مناسب عروسی نیستند بنابراین از کیف های کوچک و شیک استفاده کنید.

 

لباس مناسب عروسی غریبه,راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه,راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه ها

برای مراسم عروسی از کیف های کوچک استفاده کنید

 

از کفش های پاشنه بلند مجلسی متناسب با لباس تان استفاده کنید. از کفش هایی استفاده نکنید که نمی توانید با آن ها راه بروید و اذیت شوید. باید از کفش های متناسب با فصل برگزاری عروسی استفاده کنید. برای فصول سرد از کفش های پوشیده تر استفاده کنید. به عنوان مثال؛ اگر عروسی در فصل زمستان است، بوت های پاشنه بلند را با دامن یا پیراهن بلند نپوشید.

 

لباس مناسب عروسی غریبه,راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه,راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه ها

کفش های پاشنه بلند مناسب لباس خود را انتخاب کنید

 

بهترین لباس مناسب عروسی غریبه, اصول انتخاب بهترین لباس مناسب عروسی غریبه,راهنمای انتخاب لباس مناسب عروسی غریبه ها

کت و دامن مناسب عروسی غریبه

 

گردآوری : بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------