نحوه لباس پوشیدن در پاییزبرای پوشیدن لباس های پاییزی به راحتی می توان لباس ها را چند لایه با هم ست کرد و با اضافه کردن اکسسوری هایی مثل کلاه، شال و کفش های خوش استایل ظاهر پاییزی کاملی ساخت. اگر نمی دانید در فصل پاییز چگونه از لباس هایی که دارید استفاده کنید از ادامه مطلب کمک بگیرید.

 

از زیر پیراهن بند دار یک تیشرت سفید بپوشید: تیشرت گردن و شانه ها را گرم نگه می دارد. همراه با این لباس پالتوی بلند و گرم بپوشید.

 

همراه با این لباس پالتوی بلند و گرم بپوشید

 

از روی پیراهن پلیور بپوشید: می توانید یک پلیور بلند بپوشید که فقط کمی از پایین پیراهن بیرون بماند و یا یک پلیور کوتاه با پلیور بلند بپوشید. همراه با این لباس ها جوراب یا ساپورت و بوت ساقه کوتاه بپوشید.

 

همراه با این لباس ها جوراب یا ساپورت و بوت ساقه کوتاه بپوشید

 

از زیر پیراهن آستین حلقه ای لباس یقه اسکی بپوشید: لباس های یقه اسکی باید کمی نازک، آستین بلند و تنگ باشد تا از زیر پیراهن زیبا به نظر برسد. اگر لباس یقه اسکی گشاد و پشمی باشد پیراهن موجدار و چروکیده می شود. به عنوان مثال یک لباس یقه اسکی کرم رنگ از زیر پیراهن بدون آستین خردلی بپوشید.

 

زیر پیراهن آستین حلقه ای لباس یقه اسکی بپوشید

 

از زیر تونیک شلوار پارچه ای بپوشید: این استایل را با یک پیراهن یقه دار و یک جفت کفش پاشنه بلند تکمیل کنید. به عنوان مثال یک عدد پیراهن دکمه دار سفید از زیر تونیک نارنجی را همراه با شلوار کرمی و کفش پاشنه بلند مشکی ترکیب کنید.

 

این استایل را با یک پیراهن یقه دار و یک جفت کفش پاشنه بلند تکمیل کنید

 

از روی پیراهن تابستانی گلدار کت چرم بپوشید: به عنوان مثال از روی پیراهن مشکی با گل های صورتی و سفید یک عدد کت چرم ساده بپوشید.

 

روی پیراهن تابستانی گلدار کت چرم بپوشید

 

برای داشتن یک ظاهر شیک و رسمی یک پالتو کلاسیک بپوشید: پالتو یا کت های بلند ترنچ و بلیزر همراه با پیراهن یا تونیک میدی ظاهر زیبایی می سازند. پالتوی شتری رنگ همراه با پیراهن میدی مشکی رنگ استایلی زیبا و جذاب می سازند.

 

پالتوی شتری رنگ همراه با پیراهن میدی مشکی رنگ استایلی زیبا و جذاب می سازند

 

ساپورت ضخیم بپوشید: باساپورت ضخیم آمادگی خود را برای روزهای سرد پاییزی نشان می دهید. می توانید ساپورت ساده مشکی و یا رنگی مثل آبی یا قهوه ای بپوشید. به عنوان مثال همراه با لباس بافت بلند شرابی ساپورت مشکی ضخیم، کت خاکستری روشن و یک جفت بوت ساق بلند بپوشید.

 

باساپورت ضخیم آمادگی خود را برای روزهای سرد پاییزی نشان می دهید

 

از کمربند برای باریک نشان دادن کمر و زیباتر نشان دادن لباس استفاده کنید. به عنوان مثال با پیراهن جین یک عدد کمربند مشکی با سگگ نقره ای استفاده کنید و برای تکمیل شدن ظاهر شال طرح دار و یک جفت بوت کوتاه بپوشید.

 

از کمربند برای باریک نشان دادن کمر و زیباتر نشان دادن لباس استفاده کنید

 

شال پتویی استفاده کنید: شال پتویی را یا دور گردن بپیچانید و یا دو طرف شانه ها آویزان کنید. البته نوع پوشیدن آن بستگی به هوا دارد. رنگ هایی که انتخاب می کنید بهتر است مشکی، آبی دریایی، خاکستری، کرمی یا خاکستری مایل به قهوه ای انتخاب کنید.

 

شال پتویی را یا دور گردن بپیچانید و یا دو طرف شانه ها آویزان کنید

 

برای تکمیل لباس های پاییزی کلاه بپوشید: کلاه های بافت هم زیبا هستند و هم کاربردی. بهتر است آن ها را با لباس های غیررسمی بپوشید.کلاه های لبه دار برای استایل رسمی مناسب هستند.

 

کلاه های بافت هم زیبا هستند و هم کاربردی

 

بوت های ساق بلند انتخاب کنید که هم گرم هستند و هم شیک. بوت های کلاسیک ساق بلند را همراه با ساپورت ضخیم بپوشید.

 

بوت های کلاسیک ساق بلند را همراه با ساپورت ضخیم بپوشید

 

بوت های مچی مناسب برای فصل پاییز و قابل ست کردن با هر نوع لباسی هستند از لباس های تابستانی گرفته تا پیراهن ماکسی. به عنوان مثال می توانید یک تیشرت قهوه ای با ژاکت کشباف کرمی و یک جفت بوت مچی قهوه ای رنگ را با هم ست کنید.

 

بوت های مچی مناسب برای فصل پاییز و قابل ست کردن با هر نوع لباسی هستند

 

منبع : bedunim.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------