پیشنهاد های خوش رنگ پاییزی



در نخستين شماره‌هاي امسال مجله درباره رنگ سال صحبت کرديم و از سبز زمردي گفتيم که توسط شرکت پنتون (سازمان جهاني رنگ) به عنوان رنگ سال انتخاب شد اما اگر نگاهي به مدل‌هاي پاييز و زمستان طراحان مختلف داخلي و خارجي بيندازيم، ردپاي سبز زمردي کمرنگ‌تر از بسياري از رنگ‌هاي ديگر است پس بايد برگرديم به گزارش‌هاي پنتون و ببينيم اين سازمان چه رنگ‌هايي را براي مجموعه لباس‌هاي پاييزي و زمستاني امسال پيشنهاد داده است؛ همان رنگ‌هايي که در لباس‌ها هم مي‌بينيد.

بنفش مخملي با مايه سرخابي
طيف رنگ‌هاي بنفش در رنگ‌هاي پاييز امسال حضور پررنگي دارند. نوعي بنفش تيره در مجموعه لباس‌هاي طراحان ديده مي‌شود که مشابه بنفش محبوب سال گذشته است ؛همان بنفشي که ترکيب آن با آبي، ست محبوب سال گذشته بود. اين بنفش که کمترين ميزان سفيدي در آن وجود دارد، گزينه خوبي براي ست کردن با خاکستري است. يکي از رنگ‌هايي که در پاييز امسال محبوبيت فراواني دارد و به خصوص در لباس‌هاي شب و مهماني طراحان ديده مي‌شود، بنفشي با مايه‌هاي سرخابي است. در اين رنگ از تيرگي بنفش کاسته شده و به سرخابي نزديک شده است، به اصطلاح به اين رنگ بنفش مخملي گفته مي‌شود. پيش‌بيني مي‌شود، اين رنگ بيش از ساير رنگ‌ها مورد توجه مشتريان و خانم‌هاي سخت‌پسند و آراسته قرار بگيرد.

 

پیشنهادهای پاییزی,لباس پاییزی زنانه


جادوي رنگ‌هاي پاييز 92
مجموعه رنگ‌هايي که براي پاييز امسال توسط سازمان جهاني رنگ (پنتون) پيشنهاد مي‌شوند، يک ويژگي جالب و البته کاربردي براي خانم‌ها دارند. تمامي اين رنگ‌ها را مي‌توانيد با هم ست کنيد و ترکيب‌هاي زيبا و آراسته از اين رنگ‌ها بسازيد.

امسال در مجموعه‌هاي پاييز و زمستان طراحان به جاي ترکيب رنگ‌هاي مختلف مکمل و متضاد، ست‌هاي يک رنگ ديده مي‌شود. مثلا يک ست لباس شامل بالاپوش، دامن، بلوز، کيف و کفشي که در يک رنگ انتخاب شده‌اند.

از سبز زمردي تا سبز تيره
سبز تيره‌اي که در مدل‌هاي پاييز و زمستان امسال ديده مي‌شود، ادامه راه سبز زمردي است. انگار به سبز زمردي مقدار قابل‌توجهي زرد اضافه شده و تندي آن گرفته شده است. ترکيب اين رنگ با سبز زمردي، پيشنهاد زيبايي براي ساختن يک ست لباس زیبای پاييزي است.

پیشنهادهای پاییزی,لباس پاییزی زنانه


از خانواده قرمزها
قرمز و نارنجي از آن دسته رنگ‌هايي هستند که پوشيدن آنها در روزهاي برگريزان پاييز، حس خوشايندي به آدم مي‌دهد. اين رنگ‌ها با تغييراتي در مجموعه لباس‌هاي امسال ديده مي‌شود. قرمز پاييزي به سمت زرشکي متمايل شده است. در اصطلاح به اين قرمز سامبا گفته مي‌شود چون همان قرمزي است که در لباس‌هاي برزيلي زياد ديده مي‌شود. آجري يا نارنجي کدر شده هم در رنگ‌هاي پاييز امسال ديده مي‌شود. قهوه‌اي دانه قهوه را هم بايد به فهرست رنگ‌هاي پاييزي اضافه کرد.

آبي با خاکستري
آبي پررنگ را هم مي‌توانيد در مجموعه‌هاي پاييزي طراحان ببينيد. آبي پررنگي که امسال پيشنهاد مي‌شود با آبي تيره و براقي که 2 سال پيش رنگ سال بود، متفاوت است و به اصطلاح کارشناسان اين حوزه، خفته‌تر و ملايم‌تر شده است. در مجموعه‌هاي طراحان اين رنگ اغلب با رنگ خاکستري همراه شده است مثلا در دست لباس زنانه، بلوز و کت آبي پررنگ با دامن خاکستري ست شده‌است.

پیشنهادهای پاییزی,لباس پاییزی زنانه

 

منبع : مجله زندگی ایده آل

bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------