راهنمای پوشیدن کت خاکی رنگ برای آقایانفصل تابستان، زمان پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن است. برای آقایانی که عادت به پوشیدن کت دارند، هیچ رنگی بهتر از رنگ خاکی نیست. این رنگ نه تنها برای فصل های گرم سال مناسب است، بلکه به دلیل خنثی بودنش، به سادگی با دیگر رنگ ها ست می شود. یکی دیگر از فواید خاکی نسبت به رنگ های دیگر این است که می توان آن را هم برای مراسم رسمی و هم غیر رسمی به تن کرد.

 

فصل تابستان، زمان پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن است. برای آقایانی که عادت به پوشیدن کت دارند، هیچ رنگی بهتر از رنگ خاکی نیست. این رنگ نه تنها برای فصل های گرم سال مناسب است، بلکه به دلیل خنثی بودنش، به سادگی با دیگر رنگ ها ست می شود. یکی دیگر از فواید خاکی نسبت به رنگ های دیگر این است که می توان آن را هم برای مراسم رسمی و هم غیر رسمی به تن کرد.

 

اگر شما هم دوست دارید که رنگ مد فصل را به تن کنید اما شیوه ست کردن آن با دیگر لباس ها و رنگ ها را نمی دانید، ما شما را راهنمایی می کنیم، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

 

رنگ خاکی رنگ مد فصل است

 

هنگام خرید به دنبال رنگ های کدرتر و خاموش تر باشید. رنگ های خیلی روشن خاکی ممکن است زیر نورهای مختلف تن زردی به خود بگیرند که خیلی جذاب نیست. از این رو رنگ های کدرتر انتخاب بهتری برایتان خواهد بود.

 

هنگام خرید کت خاکی به دنبال رنگ های کدرتر و خاموش تر باشید

 

چه رنگ پیراهنی را با رنگ خاکی ست کنیم؟

کارشناسان مد رنگ های سفید و آبی آسمانی را برای ست کردن با رنگ خاکی پیشنهاد می دهند. در واقع این رنگ ها نه تنها رنگ خاکی را تکمیل می کنند، بلکه شما را در طول روزهای گرم تابستان تازه و بانشاط نیز نگه می دارند. البته رنگ بنفش ملایم نیز از دیگر رنگ هایی ست که می توانید به آن فکر کنید.

 

کارشناسان مد رنگ های سفید و آبی آسمانی را برای ست کردن با رنگ خاکی پیشنهاد می دهند

 

اکسسوری های مناسب با رنگ خاکی

همانطور که در عکس ها هم می بینید، کراوات آبی آسمانی رایج ترین و محبوب ترین رنگی ست که با کت خاکی ست می شود. اما جدا از این رنگ، رنگ های سبز و بنفش هم انتخاب خوبی برای اکسسوریهایتان خواهند بود.

 

بهترین انتخابی که می توانید برای کفش هایتان داشته باشید، کفش های مدل لوفر، آنهم به رنگ قهوه ای، است. یادتان باشد که رنگ کفش و کمربندتان را با هم ست کنید، در غیر این صورت ظاهرتان بهم ریخته و شلوغ به نظر می رسد. 

 

کفش های مدل لوفر، به رنگ قهوه ای بهترین انتخاب برای کت خاکی است

 

در اینجا چند ست مردانه با رنگ خاکی را برایتان آورده ایم تا شاید بتوانید از روی آنها الگو بگیرید.

 

این تیپ برای میهمانی های رسمی مانند جشن عروسی یا نامزدی برای فصلی چون تابستان مناسب است.

 

این تیپ برای میهمانی های رسمی در فصل تابستان مناسب است

 

این تیپ را ما برای مراسم نیمه رسمی پیشنهاد می دهیم. اگر شلوارتان کمی گشادتر از سایز کمرتان است، بهتر است که کمربند ببندید، در غیر این صورت نیازی به بستن آن نیست. فقط در صورت بستن، حواس تان باشد که رنگ آن با رنگ کفش هایتان ست باشد.

 

این تیپ را ما برای مراسم نیمه رسمی پیشنهاد می دهیم

 

این تیپ مخصوص مراسم غیررسمی و دوستانه است. بنابراین اگر می خواهید به همراه کت خاکی رنگ، تیپی اسپورت بزنید، ما این ست را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

این تیپ مخصوص مراسم غیررسمی و دوستانه است

 

منبع : bartarinha.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------