رضا داوودنژاد با «باقالی پلو با ماهیچه» از اکبر عبدی و فیروز کریمی پذیرایی می کند+عکس رضا داوودنژاد با «باقالی پلو با ماهیچه» از اکبر عبدی و فیروز کریمی پذیرایی می کند+عکس

پخش سری جدید مجموعه «شام ایرانی» کاری از محمد شایسته از امروز آغاز می شود. در قسمت اول این بخش شاهد هنرنمایی رضا داوود نژاد خواهیم بود که بعد از یک سال ونیم دوری از عرصه هنر به دلیل بیماری و مساعد نبودن شرایط روحی بخاطر از دست دادن خواهر همسرش (عسل بدیعی) جلوی دوربین «شام ایرانی» قرار گرفت.

 رضا داوودنژاد,عکس رضا داوودنژاد,رضا داوودنژاد در شام ایرانی

 

پخش سری جدید مجموعه «شام ایرانی» کاری از محمد شایسته از این هفته آغاز می شود. در قسمت اول این بخش شاهد هنرنمایی رضا داوودنژاد خواهیم بود که بعد از یک سال ونیم دوری از عرصه هنر به دلیل بیماری و مساعد نبودن شرایط روحی بخاطر از دست دادن خواهر همسرش (عسل بدیعی) جلوی دوربین «شام ایرانی» قرار گرفت.

 

رضا داوودنژاد,عکس رضا داوودنژاد,رضا داوودنژاد در شام ایرانی

 
رضا داوود نژاد این هفته میزبان اکبرعبدی،فیروز کریمی وبیژن بنفشه خواه خواهد بود و در اولین شب از سری جدید «شام ایرانی» با یک غذای کاملا ایرانی به نام «باقالی پلو با ماهیچه» از مهمانانش پذیرایی می کند.


«شام ایرانی» پیش از این شاهد رقابت هنرمندانی چون مهران غفوریان، حمید عسگری، کامبیز دیرباز، امیرحسین رستمی، اشکان خطیبی، سروش صحت، مهدی پاکدل، بهاره رهنما، سحر زکریا، لادن طباطبایی، شقایق دهقان بوده است...../inn.ir

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------