ویژه برنامه های نوروزی شبکه افق/ «فرمانده» و «پایتخت» می آینداخبار,اخبار فرهنگی,شبکه افق

برنامه های مستند، ترکیبی و گفت وگو محور مختلفی برای پخش از شبکه افق در نوروز ۹۸ در نظر گرفته شده اند.

به گزارش صیا، به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و نوروز ۹۸، ویژه برنامه های گوناگونی در قالب های مستند، ترکیبی، گفتگومحور و مستندمسابقه برای پخش از شبکه افق در نظر گرفته شده اند.

 

در ایام نوروز، هر شب از ساعت ۱۸ تا ۲۰، مستندهای تک قسمتی با موضوعات گوناگون روی آنتن می روند.

 

این مستندها شامل ابوایست، دریابست، برادران کوه و خواهران رود، قائم مقام، پل معلق، صاد مثل صدا، شب نامه، قصرقند، ارمغان، اتاق جنگ، کریم بانو، کویرس وطن کوچک من و زخم زمین هستند.

 

سری سوم مجموعه «فیروزه» هم برای پخش در نوروز ۹۸ تدارک دیده شده است؛ در این مجموعه با آثار و زندگی شاعران و نویسندگان انقلابی همچون وجیهه سامانی، قاسم رفیعا، محمدرضا شرفی خبوشان، منصور انوری، صادق کامیار، ابوطالب مظفری، فیروز زنوزی جلالی، میلاد عرفان پور و حمیدرضا برقعی آشنا می شویم.

 

تهیه کنندگی «فیروزه» را حسن حبیب زاده بر عهده دارد و قرار است هر شب ساعت ۲۱:۰۰ پخش شود.

 

برنامه گفت وگو محور «گام دوم» بررسی بندهای مختلف بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب نیز هر شب ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه افق می رود.

 

ساعت ۲۳:۰۰ هم سری نخست مجموعه مستند «کدبانو» پخش خواهد شد؛ در این برنامه با زنان تازه مسلمانی که ایران را برای زندگی انتخاب کرده اند آشنا می شویم.

 

سریال تلویزیونی «پایتخت ۵» هم که نوروز سال گذشته روی آنتن رفت، مجددا هر شب ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه افق پخش می شود.

 

دو مستند مسابقه «فرمانده ۵» و سری ششم «خانه ما» نیز برای پخش در نوروز ۹۸ از شبکه افق در نظر گرفته شده اند.

 

«فرمانده» مسابقه ای است هیجان انگیز با آیتم های نظامی ساعت ۱۷:۰۰ هر روز و «خانه ما» نیز با شعار «صرفه جویی یک هنر است» هر شب ساعت ۲:۰۰ از شبکه افق پخش می شوند.

 

۱۶ فیلم سینمایی هم هر روز ساعت ۱۵:۰۰ روی آنتن شبکه افق می رود؛ اخراجی ها، ماجرای نیمروز، روباه، زیرنور ماه، بادیگارد، یتیم خانه ایران، چ، گام های شیدایی، به وقت شام، آواز گنجشک ها، ۲۱ روز بعد و تنگه ابوقریب فیلم هایی هستند که در نوروز ۹۸ روی آنتن می روند ضمن اینکه چند فیلم سینمایی خارجی هم در کنداکتور پخش شبکه افق قرار داده شده است.

 

زمان پخش تکرار فیلم های سینمایی روز بعد ساعت ۹:۰۰ خواهد بود.

 

برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» نیز در نوروز ۹۸ از شبکه افق پخش می شود؛ این برنامه در سه بخش تولید شده است؛ بخش نخست بررسی آسیب ها و چالش های دوره نوجوانی با حضور یک مهمان به انتخاب نوجوانان شرکت کننده در برنامه، بخش دوم گفت وگوی حاضران در استودیو پیرامون موضوعات مطرح شده در بخش نخست و بخش سوم نیز با حضور یک مهمان نوجوان باز هم به انتخاب حاضران در برنامه.

 

«اقیانوس آرام» هر روز ساعت ۱۱:۰۰ روی آنتن می رود.

 

برنامه «روشنا» سلسله مباحث اعتقادی و معرفی استاد حسن رحیم پور ازغدی هم برای پخش از شبکه افق در ایام نوروز، ساعت ۱۲:۰۰ در نظر گرفته شده است.

 

سری جدید مجموعه مستند «شما که غریبه نیستید» با معرفی چهره های شاخصی همچون علی محمد مودب، دکتر توکلی، قاسم رفیعا، وحید شمسایی، حسن یزدانی، وحید یامین پور، سردار کوثری و محمد پنجعلی از جمله این افراد هستند.

 

این مستند هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش می شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------