آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

فرهادی برای «قهرمان» مجوز گرفت/ مهدویان سراغ «شیشلیک» می‌رود

مجوزهای تازه سازمان سینمایی برای ساخت هشت فیلم سینمایی در حالی صادر شد که شورای ساخت موافقت خود با فعالیت ۷ تهیه‌کننده جدید…


کارگروه مدیریت بحران کرونا در سینما: ضبط برنامه‌های تلویزیونی را متوقف کنیداخبار,اخبار فرهنگی,صداوسیما
کارگروه مدیریت بحران کرونا در سینما در نامه‌ای به رییس سازمان صدا و سیما خواستار توقف ضبط برنامه های تلویزیونی به دلیل شیوع بیماری کرونا شد.

کارگروه مدیریت بحران کرونا در سینما در نامه‌ای به رییس سازمان صدا و سیما خواستار توقف ضبط برنامه های تلویزیونی به دلیل شیوع بیماری کرونا شد.

 

به گزارش مهر به نقل از کارگروه مدیریت بحران کرونا در سینما، کارگروه مدیریت بحران کرونا در سینما در نامه ای خطاب به عبدالعلی عسگری رییس سازمان صدا و سیما خواستار توقف پروژه های در حال انجام این سازمان به دلیل شیوع بیماری کرونا شد.

 

در متن این نامه آمده است: 

«جناب آقای عبدالعلی عسگری

ریاست محترم سازمان صداوسیما

 

متاسفانه علیرغم وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا و هشدار رسمی وزارت بهداشت، سریال‌ها و برنامه های ترکیبی سازمان صداوسیما در حال ضبط و حتی پیش تولید می باشند. در هر یک از این سریال ها و برنامه ها تعداد زیادی از مردم در کنار عوامل هنری و فنی حضور دارند که در شرایط فعلی که حفظ سلامتی‌شان باید اولین اولویت سازمان باشد اما براساس گزارش‌های رسیده در تعدادی از این پروژه ها بیماران مبتلا به کرونا دیده شده است. 

 

مستحضر هستید که به دلیل ویژگی‌های خاص این ویروس از جمله دوره نهفتگی طولانی مدت، تدابیری مثل حضور پزشک در سر صحنه یا در دسترس بودن مواد ضد عفونی نمی‌تواند جلوی انتقال و گسترش بیماری را بگیرد.

 

از آنجا که عوامل فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها همچون تنه یک پیکرند، کارگروه مدیریت بحران کرونا در سینما نگرانی عمیق خود را بابت سلامتی سازندگان، دست اندرکاران و شرکت کنندگان در سریال‌ها و برنامه های در دست تولید سازمان صدا و سیما اعلام می‌دارد و از جنابعالی به عنوان عالیترین مقام سازمان، مصرانه می‌خواهد هر چه سریعتر دستور توقف این سریال‌ها و برنامه ها را  تا زمان رفع خطر صادر فرمایید.

 

بدون شک در صورت عدم توقف و ادامه این تولیدات، شاهد صدمات غیر قابل جبرانی خواهیم بود.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------