X

شوی الن دی‌جنرس به حاشیه کشیده شداخبار,اخبار فرهنگی,شوی الن دی‌جنرس
تحقیقات وارنر درباره محیط کاری متشنج شوی الن دی‌جنرس که از معروف‌ترین شوهای آمریکایی است آغاز شد.

به گزارش ایران آرت، کمپانی وارنرمیدیا تحقیقاتش را در مورد "شوی الن دی‌جنرس" آغاز می‌کند. ورایتی گزارش می‌دهد که در محیط کاری تولید این مجموعه قدیمی چند مرتبه مشکلاتی به وجود آمده است. مدیران "تله‌پیکچرز" و برادران وارنر هفته‌ گذشته نامه‌ای به کارکنان خود ارسال کرده‌ تا آنان را مطلع کنند با همکاری وارنرمیدیا و یک شرکت دیگر، در مورد تجارب کار در محیط تولید "شوی الن دی‌جنرس" مصاحبه‌هایی انجام خواهد شد. 

 

سخنگوی برادران وارنر و نمایندگان "شوی الن دی‌جنرس" در این باره توضیحی ارائه نکرده‌اند. این نامه پس از انتشار گزارش‌هایی در مورد وضعیت محیط کاری این مجموعه ارسال شده است. در ماه آوریل، ورایتی گزارش داده بود که بعضی از کارکنان "شوی الن دی‌جنرس" هیچ ابلاغیه‌ای در خصوص دستمزد و سایر مسائل در حین قرنطینه دریافت نکرده‌اند. اواسط ماه ژوئیه نیز "بازفید" از تبعیض نژادی و تهدید و ارعاب کارکنان گزارش‌هایی منتشر کرده بود.

 

"بازفید" رفتارهای نژادستیزانه‌ای از ریزپرخاشگری گرفته تا شوخی در مورد ظاهر یکسان دو کارکنان سیاه‌پوست، و نیز اظهارات ناشایست "اد گلاوین" تهیه‌کننده‌ اجرایی پروژه را گزارش داده بود. گلاوین و همکارش "اندی لسنر" با انتشار بیانیه‌ی مشترکی به این گزارش واکنش نشان دادند و عذرخواهی کردند. یکی دیگر از کارکنان مجموعه نیز مجبور شده بود صفحه‌‌ای را حذف کند که در وبسایت خیریه "گوفاندمی" ایجاد کرده بود تا هزینه‌ی درمانی خود را جمع‌آوری کند، به این علت که به او گفته بودند این کار به "وجهه الن لطمه می‌زند."

 

حساب توئیتر "شوی الن" به دنبال انتشار گزارش آغاز تحقیقات غیرفعال شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی