مسعود بهبهانی‌نیا، نویسنده سریال‌‌های «کیمیا»، «نرگس» و «خاک سرخ» درگذشتمسعود بهبهانی‌نیا،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده سریال "کیمیا" خبر درگذشت مسعود بهبهانی‌نیا نویسنده سریال‌های طولانی و پربیننده تلویزیون را تأیید و علت فوت را ایست قلبی عنوان کرد.

به گزارش تسنیم، مسعود بهبهانی‌نیا با کوله‌باری از فیلمنامه‌های بزرگ و به یادماندنی، به علت ایست قلبی از میان ما رفت. او نویسندگی آثاری چون «نرگس»، «نفس سنگ»، «خاک سرخ»، «کارآگاهان»، «ترانه مادری»، «کیمیا»، «فاصله‌ها»، «صبح نزدیک است» و … را در کارنامه کاری خود دارد.

 

او این روزها سریال "برف بی‌صدا می‌بارد" 250 قسمتی که جلوی دوربین پوریا آذربایجانی است را نویسندگی کرده و احتمالاً آخرین اثر او در صداوسیما به شمار می‌رود. یادم می‌آید هر موقع با او صحبت می‌کردم دوست داشت کاری برای خرمشهر و شهدای ایثارگر آن خطّه ساخته شود. هر بار هم که دست به قلم می‌برد این دغدغه را نشان می‌داد.

 

حتماً "خاک سرخ" جزو همان خاطرانگیزها است و کیمیا هم دیگر اثری است که همیشه در خاطره‌ها خواهد ماند. البته این نویسنده فقید، فارغ از همه دغدغه‌هایش، به حوزه جوانان و فضای ملودرام اجتماعی هم بسیار علاقه‌مند بود و می‌توان ترانه مادری، فاصله‌ها و نرگس را در این ردیف کارها قرار داد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------