انتشار اولین تصاویر از فیلم ایندیانا جونز ۵/ بازگشت هریسون فورد با کلاه نمادینشفیلم ایندیانا جونز ۵،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
هریسون فورد در این تصاویر با کلاه فدورای نمادینش قابل رؤیت است و با توبی جونز در حال پرسه در دشتی سرسبز است.

به گزارش ایران آرت، هریسون فورد برای قسمت پنجم "ایندیانا جونز" (Indiana Jones 5) جلوی دوربین رفته است. عنوان رسمی این فیلم هنوز اعلام نشده، اما پروژه در بریتانیا در حال فیلمبرداری است و فورد ۷۸ ساله به همراه "توبی جونز" ۵۴ ساله دیده شده است.

 

فیلم ایندیانا جونز ۵،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

فورد در این تصاویر با کلاه فدورای نمادینش قابل رؤیت است و با "توبی جونز" در حال پرسه در دشتی سرسبز است. در میان برداشت‌ها، عوامل فیلمبرداری ماسک زده و به بازیگرانی که به نظر از روند تولید راضی‌اند نزدیک شده‌اند.

 

تولید "ایندیانا جونز ۵" از هفته گذشته در نورث یورکشیر مورز آغاز شده جایی که بدلکاران در حال فیلمبرداری صحنه‌ای با موتور سیکلت دیده شدند. در تصاویر دیگر خودروها و قطاری با نمادهای نازی به چشم خوردند و نشان دادند که "ایندیانا جونز" بار دیگر با رژیم نازی در نبرد است. چند هفته قبل "تام کروز" در همین راه آهن در حال فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" (Mission: Impossible 7) دیده شده بود.

 

"مدس میکلسن" و "فیبی والر بریج" دیگر بازیگران "ایندیانا جونز ۵" به کارگردانی "جیمز منگولد" و تهیه‌کنندگی "استیون اسپیلبرگ" خواهند بود.

 

"ایندیانا جونز ۵" قرار است ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ اکران شود.

 

فیلم ایندیانا جونز ۵،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------