فشن شوی ویکتوریا سکرت تعطیل شد/ خداحافظی با فرشتگان دنیای مدلینگفشن شوی ویکتوریا سکرت،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
ویکتوریا سکرت که از اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی با فرشته‌هایش شناخته می‌شد اعلام کرد که از این پس شوی سالانه برگزار نخواهد کرد.

به گزارش ایران آرت، برند ویکتوریا سکرت برای همیشه با فرشته های زیباروی خود خداحافظی کرد. این برند مشهور لباس زیر زنانه، روز چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد با گروهی از زنان الهام بخش از جمله فعالان و کارآفرینان زن وارد همکاری شده تا تصویر جدیدی از این برند خلق و تغییری اساسی در آن ایجاد کند.

 

به گفته شرکت ویکتوریا سکرت، این زنان که پریانکا چوپرا، بازیگر و کارآفرین هندی و مگان راپینو، بازیکن تیم ملی فوتبال زنان آمریکا، دو تن از آن ها هستند، از این پس چهره و صدای این برند خواهند بود.

 

ویکتوریا سکرت از اواخر دهه ۱۹۹۰ میلادی با فرشته هایش شناخته می‌شد. این زنان که برخی از مشهورترین مدل های دنیا در میان آن ها بودند، از جمله ژیزلی بینچنی، تایرا بنکس و هایدی کلوم، چهره های تبلیغاتی این برند بودند و در فشن شوی سالانه ی آن حضور داشتند.

 

مدیر عامل ویکتوریا سکرت، مارتین واترز، روز چهارشنبه در مصاحبه ای با نیویورک تایمز، فرشته های این برند را "از جهت فرهنگی نامناسب" عنوان کرد.

 

در اواخر دهه ی ۱۹۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی، فشن شوهای برند ویکتوریا نقش پررنگی در تعریف "جذابیت جنسی" زنانه داشت. این تعریف اما در سال های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته بود و دیگر منسوخ شده تلقی می شد.

 

اد رازک، مدیر بخش بازاریابی شرکت مادر ویکتوریا سکرت، ال برندز، مغز متفکر فشن شوی این برند بود. رازک یکی از بانفوذترین چهره های صنعت مدلینگ در اوایل دهه ی ۲۰۰۰ میلادی محسوب می شد و بسیاری از مدل های مشهور به کمک او وارد این عرصه شدند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------